Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
@kanver_ Najzabawniejsze jest to że chłop jest tak brzydki że nawet zdjęcia nie pokazują haha.
0
@Bykunn Z drugiej strony ktoś miał lepszy plan niż Laporta? Jak tak to chętnie go poznam. Bo miało być jeszcze gorsze CVC...
0
@Rifek @Karol145 To na kogo głosował nie ma żadnego znaczenia bo głosowanie było PRZED ujawnieniem tych dokumentów.
Po czym stwierdzasz że to fake? Dokumenty były (pewnie nadal są) w internecie na stronach tego ich departamentu.
3
I tak nikomu z tak zwanych "znanych i lubianych" nic się nie stanie.
0
U siebie jest to jak najbardziej do zrobienia.
PS: Niestety ale Araujo to jest synonim porażki w LM. Chłop ma pecha zawsze być zamieszany w strate bramki.
1
@Bolton W Empire Total War jak się z nimi podpisało umowę handlową to dobra kasa była.
2
@szmeto Laporta za parę lat sam się wysadzi no na ewentualną trzecią kadencję z rzędu nie może startować. To dopiero będzie cyrk...
1
@mr Barca Odpalam film z Chuckiem Norrisem bo mnie naszło.
1
@trolownik "i grupa utalentowanych nastolatków" w sumie to podobny skład miał Xavi a za Flicka mnie oczy i głowa nie bolą od oglądania naszej gry.
1
@macio_944 6-7 5 w sumie też mogłoby być.
3
@Cule1234 Kiedy ktoś mówi "Dzisiaj Xavi jest bardziej kochany w Realu Madryt niż w Barçy, a to poważna sprawa." To już wiem że na zakład zamknięty jest u niego za późno.
0
@Criss18Barca Serio? Bo dla mnie on jest całkiem bezproduktywny.
0
@Ignareks Tylko pytanie co w zamian za podobną cenę żeby te 10+10 zrobił nawet jako zmiennik na skrzydło żeby Raphinha mógł sobie czasem siąść albo jak złapie uraz?
0
@dombek12 W kolejności chronologicznie Phantom Blade Zero we wrześniu. Path of Exile 2 (1.0) może w grudniu. Teoretycznie Total War Warhammer 40k w przyszłym roku (chociaż pewnie w czerwcu będzie gadane że wyjdzie w listopadzie) ale tu czekam na recenzję bo im nie ufam. I najważniejsze Divinity pewnie w okolicy 2028 biorę kolekcjonerkę jak tylko się pojawi. W zasadzie tyle mnie interesuje.
0
@Dari0G Fakt jest taki że z tym można coś zrobić tylko jeśli karany byłby klub. Ale nie pieniężnie tylko punktowo. Walnąć im -6 i wtedy kluby same by swoich "kibiców" pilnowały. Pieniądze czy zakazy jakoś na nikim nie robią wrażenia (kary są stosunkowo niskie) ale spadek ze 4 pozycje bo im zabrali punkty już by więcej kosztowal.
1
No i dobre #AthleticWin on ps5
1
@partymaker Wcale mnie nie to dziwi. My w tygodniu się wypruli z AM. Oni też grali ale nie podejrzewam że na takiej intensywności mimo wszystko.
5
Gdzie jakieś Vinicjusy z czym do czego....
0
Nie chcę być złośliwy ale jak widzę Ferrana to dostaję depresji...
6
Jeden co potrafi z wolnego strzelić zostawia piłkę Olmo...
1
Ciekawe że nawet nie poszedł zobaczyć.
0
Ferrana to już nawet szkoda komentować.
1
@Kozinho. Przepalanie to dopiero będzie haha.
0
@Aragorn33 Chciałbym w to wierzyć. Ale jak długo żyje tak nie pamiętam żeby ceny w Polsce jakoś spadały. Za to nie raz było opowiadane że jak się teraz zapłaci to potem będzie taniej. To jest jak z paliwem jak ceny na rynku za baryłkę są niskie to jakoś na stacji nie spada szybko ale za to jak cena idzie w górę to na stacji natychmiast jest wzrost ceny.
0
@July_6_BcN Ty lepiej ogarnij chłopaka bo na głównej ""Pedri domaga się transferu Bernardo, bo inaczej jego kariera w klubie będzie krótka" co to ma k... być???
0
@Aragorn33 Czyli clou jest takie że ja i tak będę płacił drogo bo albo płace za ETS albo (przynajmniej według Ciebie) drożej za prąd. Ale mimo wszystko jak wpisałem w google "jak ETS wpływa na cenę prądu" wyskakuje informacja "System ETS (Unijny System Handlu Emisjami) znacząco podwyższa ceny prądu w Polsce, ponieważ wymusza na elektrowniach węglowych kupno drogich uprawnień do emisji CO₂. Koszty te, stanowiące nawet 50-60% rachunku za energię, są bezpośrednio przerzucane na konsumentów. Wysokie ceny uprawnień (często ponad 90 euro/tonę) sprawiają, że energia z węgla jest droga" no to sorry ale jakbym miał płacić przykładowo 100 za prąd z ETS a 60-70 bez to mam wywalone na ETS i budżety...
0
@Aragorn33 Kto płaci ETSy? Według tego co jest napisane w internecie płacą producenci energii czyli w efekcie ja jako kupujący bo koszta są zrzucane na mnie w cenach wszystkiego więc argument że "wywalenie ETSów oznacza pozbawienie budżetu kilkudziesięciu miliardów rocznie" do mnie nie trafia. Bo ja uważam że jeśli ja mam mieć więcej w portfelu a przez to budżet państwa mniej to niestety ale jestem gotowy na to poświęcenie.
To jak skuteczne są wiatr słońce itd było widać w zimie w Niemczech albo Hiszpanii gdzie brakowało. Jak tam jest jak jest to strach pomyśleć co by było tu.
0
@Aragorn33 Abstrahując od zasobów ludzkich. I od hipokryzji PiS który sam wmawiał zielone łady jak był przy korycie. To nie wiem kto jest wiekszym wariatem: ten co chciałby wywalenia zoelonych ładów ETSów czy innych niekorzystnych zakazów czy mixów energetcznych. Czy ci co w imie walki o klimat (gdzie reszta świata ma to w p...) będzie np zarzynać swoją gospodarkę i powodował chore ceny energii dla obywateli.
2
@Safrani To samo można powiedzieć o elektoracie każdej partii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika