35

@kanver_ Najzabawniejsze jest to że chłop jest tak brzydki że nawet zdjęcia nie pokazują haha.

0

@Bykunn Z drugiej strony ktoś miał lepszy plan niż Laporta? Jak tak to chętnie go poznam. Bo miało być jeszcze gorsze CVC...

0

@Rifek @Karol145 To na kogo głosował nie ma żadnego znaczenia bo głosowanie było PRZED ujawnieniem tych dokumentów.

Po czym stwierdzasz że to fake? Dokumenty były (pewnie nadal są) w internecie na stronach tego ich departamentu.

3

I tak nikomu z tak zwanych "znanych i lubianych" nic się nie stanie.


0

U siebie jest to jak najbardziej do zrobienia.

PS: Niestety ale Araujo to jest synonim porażki w LM. Chłop ma pecha zawsze być zamieszany w strate bramki.

1

@Bolton W Empire Total War jak się z nimi podpisało umowę handlową to dobra kasa była.

2

@szmeto Laporta za parę lat sam się wysadzi no na ewentualną trzecią kadencję z rzędu nie może startować. To dopiero będzie cyrk...

1

@mr Barca Odpalam film z Chuckiem Norrisem bo mnie naszło.

1

@trolownik "i grupa utalentowanych nastolatków" w sumie to podobny skład miał Xavi a za Flicka mnie oczy i głowa nie bolą od oglądania naszej gry.

1

@macio_944 6-7 5 w sumie też mogłoby być.

3

@Cule1234 Kiedy ktoś mówi "Dzisiaj Xavi jest bardziej kochany w Realu Madryt niż w Barçy, a to poważna sprawa." To już wiem że na zakład zamknięty jest u niego za późno.

0

@Criss18Barca Serio? Bo dla mnie on jest całkiem bezproduktywny.

0

@Ignareks Tylko pytanie co w zamian za podobną cenę żeby te 10+10 zrobił nawet jako zmiennik na skrzydło żeby Raphinha mógł sobie czasem siąść albo jak złapie uraz?

0

@dombek12 W kolejności chronologicznie Phantom Blade Zero we wrześniu. Path of Exile 2 (1.0) może w grudniu. Teoretycznie Total War Warhammer 40k w przyszłym roku (chociaż pewnie w czerwcu będzie gadane że wyjdzie w listopadzie) ale tu czekam na recenzję bo im nie ufam. I najważniejsze Divinity pewnie w okolicy 2028 biorę kolekcjonerkę jak tylko się pojawi. W zasadzie tyle mnie interesuje.

0

@Dari0G Fakt jest taki że z tym można coś zrobić tylko jeśli karany byłby klub. Ale nie pieniężnie tylko punktowo. Walnąć im -6 i wtedy kluby same by swoich "kibiców" pilnowały. Pieniądze czy zakazy jakoś na nikim nie robią wrażenia (kary są stosunkowo niskie) ale spadek ze 4 pozycje bo im zabrali punkty już by więcej kosztowal.

1

No i dobre #AthleticWin on ps5

1

@partymaker Wcale mnie nie to dziwi. My w tygodniu się wypruli z AM. Oni też grali ale nie podejrzewam że na takiej intensywności mimo wszystko.

5

Gdzie jakieś Vinicjusy z czym do czego....

0

Nie chcę być złośliwy ale jak widzę Ferrana to dostaję depresji...

6

Jeden co potrafi z wolnego strzelić zostawia piłkę Olmo...

1

Ciekawe że nawet nie poszedł zobaczyć.

0

Ferrana to już nawet szkoda komentować.

1

@Kozinho. Przepalanie to dopiero będzie haha.

0

@Aragorn33 Chciałbym w to wierzyć. Ale jak długo żyje tak nie pamiętam żeby ceny w Polsce jakoś spadały. Za to nie raz było opowiadane że jak się teraz zapłaci to potem będzie taniej. To jest jak z paliwem jak ceny na rynku za baryłkę są niskie to jakoś na stacji nie spada szybko ale za to jak cena idzie w górę to na stacji natychmiast jest wzrost ceny.

0

@July_6_BcN Ty lepiej ogarnij chłopaka bo na głównej ""Pedri domaga się transferu Bernardo, bo inaczej jego kariera w klubie będzie krótka" co to ma k... być???

0

@Aragorn33 Czyli clou jest takie że ja i tak będę płacił drogo bo albo płace za ETS albo (przynajmniej według Ciebie) drożej za prąd. Ale mimo wszystko jak wpisałem w google "jak ETS wpływa na cenę prądu" wyskakuje informacja "System ETS (Unijny System Handlu Emisjami) znacząco podwyższa ceny prądu w Polsce, ponieważ wymusza na elektrowniach węglowych kupno drogich uprawnień do emisji CO₂. Koszty te, stanowiące nawet 50-60% rachunku za energię, są bezpośrednio przerzucane na konsumentów. Wysokie ceny uprawnień (często ponad 90 euro/tonę) sprawiają, że energia z węgla jest droga" no to sorry ale jakbym miał płacić przykładowo 100 za prąd z ETS a 60-70 bez to mam wywalone na ETS i budżety...

0

@Aragorn33 Kto płaci ETSy? Według tego co jest napisane w internecie płacą producenci energii czyli w efekcie ja jako kupujący bo koszta są zrzucane na mnie w cenach wszystkiego więc argument że "wywalenie ETSów oznacza pozbawienie budżetu kilkudziesięciu miliardów rocznie" do mnie nie trafia. Bo ja uważam że jeśli ja mam mieć więcej w portfelu a przez to budżet państwa mniej to niestety ale jestem gotowy na to poświęcenie.

To jak skuteczne są wiatr słońce itd było widać w zimie w Niemczech albo Hiszpanii gdzie brakowało. Jak tam jest jak jest to strach pomyśleć co by było tu.

0

@Aragorn33 Abstrahując od zasobów ludzkich. I od hipokryzji PiS który sam wmawiał zielone łady jak był przy korycie. To nie wiem kto jest wiekszym wariatem: ten co chciałby wywalenia zoelonych ładów ETSów czy innych niekorzystnych zakazów czy mixów energetcznych. Czy ci co w imie walki o klimat (gdzie reszta świata ma to w p...) będzie np zarzynać swoją gospodarkę i powodował chore ceny energii dla obywateli.

2

@Safrani To samo można powiedzieć o elektoracie każdej partii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?