Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby Pielgrzym nic nie odwalił. Chociaż w tym sezonie całą obrona to jest parodia.
0
To by się nigdy do bramki nie wtoczyło nawet zakładając że mija bramkarza.
2
Zamiast 3:0 to 2:1.
0
No jak można.... Dobrze że 2:0 ale z AM takie coś nie przejdzie.
0
@heniusss Ja bym był za Pique o ile by chciał. Nie jest "politykiem". Wiadomo że jakieś poglądy ma ale raczej nie ze stałego zestawu że tak to nazwę. Barce kocha i nie dałby jej zrobić krzywdy. Wolę jego niż Fonta a reszta to się i tak nie liczy
0
Szczerze mówiąc myślałem że uzna. Już 2:0 można zrobić ewidetny błąd na korzyść Barcy i by można gadać Negreira czy jak mu tam się pisze hahaha.
1
No i brawo. Teraz na spokojnie bez kontuzji. Zmiany około 60 minuty i jedziemy Atletico.
0
Młody.... Co odp.... z flagą? Zjedz Snickersa
0
Jako że obrońca to można to uznać za dobry strzał hahaha.
1
Ja p...... Napastnik to jest must have na wczoraj.
0
Wydawało się że będzie asysta przy golu Ferrana Torresa.... Przecież nawet jakby doszedł do piłki to i tak jest 50/50 co będzie.
0
@heniusss No tak ale mimo wszystko ktoś ten klub doprowadził do stanu finansowego w jakim jest np przez durne decyzję transferowe i jak mam mieć Laporte albo Bartomeu to wolę Laporte. Przynajmniej wiem czego się spodziewać. Może na trytytki może na dźwignie ale jakoś to idzie i jesteśmy konkurencyjni. A inni co proponują? Xaviego czy CVC?
0
@APTAPT Mnie zastanawia co tu będzie w następnej kadencji. Laporta podobno nie może być trzeci raz z rzędu (zakładam że teraz wygra) i dopiero wtedy się zacznie cyrk. Co by nie mówić to był i jakoś szło (wiadomo że też trafił na piękną generację piłkarzy) ale jak potem przyszedł Rosell i zwłaszcza ten c... na b. To wszyscy wiedzą co było.
1
"Co mam zrobić? Zaczynać od zera, żeby siedzieć na ławce? Wahałem się" - Takie trochę pieprzenie w kontekście dalszej części gdzie mówi że dali mu 200 tysięcy więcej to poszedł i już mu ewentualnie siedzenie na ławce nie przeszkadzało.
Odr razu mówię że sam bym tak zrobił bo kasa jest ważna i w Barcelonie coś prędzej wygrasz ale moim zdaniem takie trochę naciągane wątpliwości "a bo będę siedział na ławce ale za lepszą kasę to w sumie ok".
2
@marcin62 Podejrzewam że zwykłego Amerykanina to co robią gdzieś w Iraku Iranie czy na księżycu ani ziębi ani grzeje. Bezpieczeństwo w losowym miejscu USA jest praktycznie takie samo jak było gdyby nic tam nie robili. Raczej nie ma kraju który jest wrogo nastawiony i jest na tyle blisko oraz dysponuje technologią żeby zwykli mieszkańcy musieliśmy się obawiać że np spadną za chwilę rakiety.
0
@majkiii Chcesz żeby znów mu robili pożegnanie na które Lewy nie przyleci i będzie afera?
0
@Kgorecki2500 Mi się to kojarzy z pierwszym lepszym mobem z Silent Hill nic nadzwyczajnego.
0
@Kgorecki2500 Co tam niby widać?
0
@Nazio_87 No widzisz ja też lubię kryminały i dokumenty o takich sprawach ale nawet nie wiem o czym Ty piszesz i coś mi się zdaje że dobrze.
5
Gdyby ktoś był złośliwy to by powiedział że nikt się nie spóźnił bo jak nie zagrają w meczu to widocznie wywalone a strata pieniędzy boli.
0
@IronSanHybrid Szczerze mówiąc myślałem że to ma więcej lat. W takim razie w Polsce szybko to zaczęli puszczać po premierze.
0
@Pedri16Future Może wygrał z tego samego powodu co Obama Barack hehe.
0
@Katalończyk 99 Kara to by było zmiana pracy na warsztat w Sosnowcu za 20 groszy na godzinę.
1
@kubix05 Bandyta boiskowy. Razem z Ramosem się ładnie dobrali a potem zdziwieni że w statystykach kartek w c... i troche
0
@BillyButcher Może dlatego że ukry będąc w drugiej setce rankingu chcą wchodzić do UE. A co ważniejsze my tak skorumpowanemu krajowi pomagamy na różne sposoby. My im dajemy np pieniądze czy energie a potem nie wiadomo co się z tym dzieje. Jeszcze za Bidena była afera że broń którą dostali od USA znaleziono gdzieś w Nikaragui. A ruscy są jacy są ale nic na tym nie tracimy niech sobie robią co chcą. Układać się z nimi będzie cała Europa z Niemcem na czele to jest tylko kwestią czasu. Ja stawiam że nie minie rok od zakończenia wojny a już będą gadki że trzeba dla nich zrobić to tamto a potem no że w sumie to handel surowcem był by spoko bo się opłaca. Też nie ma co ich demonizować bo teraz to już na pewno będzie fajnie.
Tylko my będziemy w opozycji ale nas nikt nie będzie słuchał bo liczy się biznes a nie "polaczki" Nord stream 3 się zrobi i będzie śmigać.
0
@tbas Z tego samego powodu dlaczego USA zaatakowało Irak proszę pani. Tam też jak pani wie "była" broń jądrowa oraz program atomowy . Mam nadzieję że wyjaśniłem.
1
Coulibaly widzę 2 szybkie i raczej się mogą pakować. Jeśli by przeszli to będzie cud.
3
@PatrychoO Dlaczego obrażasz tą biedną małpkę? Co ci ona zrobiła?
1
@Lionel_Messi10 Co to za chłop? Bo ja mało oglądam Bournemouth.
0
@MariusGajusMaximus Chcę żeby na La Rambli były poruszane wszystkie tematy o ile nie są niezgodne z prawem. Oraz dopóki nikt nikogo nie obraża a jak to się dzieje wylecieć powinien tylko ten komentarz a nie cały wątek.