Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kynio302 Nie wiem kto to robi. To była odpowiedź pod oryginalnym tweetem. Moim zdaniem całkiem trafna.
0
@kynio302 31. Ale co to ma za znaczenie? Chyba mi nie powiesz że ZZ jest w piątce najlepszych piłkarzy w historii.
5
@aqqi https://zapodaj.net/1bc58a8d4b4b7.jpg.html
Taka prawda a mimo to ZZ uważany jest za nawet top 5 (ostatnio coś takiego widziałem).
A poza tym to Villa ma mistrzostwo świata zdaję się. Tak że wypisywać każdy może co mu pasuje.
1
Teraz wszyscy drżą komu będzie sędziował ostatni mecz bo to może być dopiero masakra.
1
@tomek8756 Nie wiem. Może oni tylko udają kretynów bo to trafia do społeczeństwa? Przecież to jest niesamowite że można takie brednie pisać na serio.... Przecież partię polityczne prowadzą jakieś badania społeczne ale czy my Polacy jesteśmy aż tak "zlasowani"?
0
@MateuszGotowka99 Raczej w tym wyścigu gra toczy się o drugą lokatę. Pierwszy (już na mecie dawno) jest Dembele. 150 milionów 6 lat wysokiego kontraktu masa zmarnowanych sytuacji. Co z tego że czasem ma asystę jak musi mieć 30 akcji w meczu? 30 akcji 1 asysta ( i to nie zawsze) 4 dobre (w miarę) podania i 25 durnych decyzji. A dodaj do tego jego podatność na kontuzję to już w ogóle nie ma o czym mówić (chociaż ostatnio na szczęście lepiej z tym jest).
3
Kolejny przykład na to że nic się nie ugra naszym DNA bo tiki taka i klepanie to już przeszłość. Ile jeszcze takich przykładów potrzeba żeby się obudzil... To jest niesamowite że kibice to widzą a ci co mogli by coś zrobić nie....
1
Oni w piątek do roboty powinni iść. Awans w 90 minut był obowiązkiem.
0
@swiergol2 I asysta Raph.
0
@P33ck Mi się wydaje że tu jest problem mentalny. My się sypiemy jak coś nie idzie i to nie ważne z jakim przeciwnikiem.
0
@LewoSkrzydlowy11 Co mnie obchodzą jakieś zielone badziewia? To jeden.
A dwa Taka jest prawda sprzedali Neya nakupili szrotu. A stara gwardia już niestety zjazd do bazy.
Chłopy ze szkółki zagrali by lepiej w tym pucharze niż ci wszyscy wymienieni wyżej.
0
Dobra kupujemy tego chłopa za 10 milionów a nie Dembele za 150.
1
Fakt faktem że Alba i Busi są do pożegnania po sezonie szacunek za wszystko i tyle.
Dembele kop w d... i wyp...
Torres i Depay w sumie też do widzenia.
Tu trzeba zmienić system ale i wykonawców. Ktoś tam musi przestać żyć przeszłością.
0
Garnaty też się wyprostuje raz na jakiś czas. Nie ma się co podniecać.
1
Następny udany 150 milionów 6 lat c... a nie gry a oni jeszcze z nim chcą kontrakty przedłużać...
0
@Toretto Mam wrażenie że Leo by to kończył ze związanymi nogami.
2
Masakra jakaś... 50 baniek.
3
@Lionel_Messi10 To jest naprawdę niesamowite.... Chłop zupełnie mi obcy z drugiego końca świata który nawet nie wie o moim istnieniu wygrał coś co faktycznie nie ma dla mnie znaczenia a ja się z tego cieszę za każdym razem jak go widzę. I to mimo że minęły już 3 tygodnie.
Chyba nawet tu nie chodzi o to że wygrał mistrzostwa świata tylko o to że to był nie tylko jego cel ale raczej jego marzenie.
0
@Benz W ekstraklasie każdy jest dobry kto kopnie kilka razy prosto a potem zachodnie ligi weryfikują. Tylko nie wiem kogo bardziej czy pilkarzy czy dziennikarzy i ekspertów którzy robią z nich nie wiadomo jakie talenty.
0
@Transu96 Staty się nie liczą jak nie masz dobrych układów z zarządem haha.
0
https://www.o2.pl/kobieta/wydal-100-tys-zlotych-zeby-zamienic-sie-w-wilka-moje-marzenie-sie-spelnilo-6851675824704448a?amp=1
Trzeba przyznać że nietypowe marzenie. Oby go czasem ktoś nie odstrzelił.
0
@Mankind Zależy jak patrzeć. Jak był w BVB przed kontuzjami można było myśleć że się nadaje.
Ale raczej kontuzjami nie można tłumaczyć tylu zmarnowanych okazji i debilnych decyzji.
2
@Essos Masakra ten chłop....
12
@DonCarletto Tylko idiota zapłacił by za niego w tym momencie 100 milionów.
1
@Medium Chłop za 150 milionów i pewnie z 10 na sezon..... Przecież to jest niepojęte.
0
@TaughtMule Szkoda pieska.
1
@tristan87 Fejk fejkiem. Ale komisja europejska już nie raz wymyślała takie brednie że nie ma się co dziwić że ludzie wierzą że to prawda.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ta. Pierwszy gdzie Thrall szuka proroka. I druga gdzie ratuję się Grommasha. Potem w TfT jest jeszcze dodatkowa kampania umiejscowiona między wypłynięciem ze Wschodnich Królestw a dotarciem do Kalimdoru. Tam są trzy misję.
0
@AnnaMarianna Hawaii 5.0 obejrzałem 9 sezonów mi się podobało. Dwójka aktorów głównych idealnie odegrała swoję role. Ich wzajemna relacją to jest majstersztyk.
I jeszcze Dynastia Tudorów moim zdaniem fajny (niby) historyczny serial z czasów gdzie w historii króla Anglii nie wpychali na siłę lgbtqwgogdh+-= i czarnoskórych tylko po to że musi być równość.
Napisałem "niby historyczny" bo nie wszystko się zgadza ale i tak jak patrzę na Wiki to z 95% serialu wiernie oddaje wydarzenia.
Mało bo mało ale wolę książki niż seriale.
6
@don'T.R.I.P.e Fakt faktem że im by się krzywda nie stała (i mam tu na myśli klasę polityczną na całym świecie). Oni wszyscy robią i tak takie przekręty że głowa mała. Łapówki są na porządku dziennym co pokazały szczyty UE. Im chodzi o to żeby "szarą masę" kontrolować.
Pieniądz wirtualny? TAK! Będziemy wiedzieć co robią bo nas i tak nikt nie sprawdza.
Najpierw to a potem się walnie pieniądz z "datą przydatności do spożycia" i nie będą mieli oszczędności.
Nigdy nie zagłosuje na takiego chłopa jak Hołownia. Nawet jeśli bym się z nim zgadzał w 99% to to jedno zdanie całkowicie powinno go przekreślić u każdego kto ceni sobie wolność.