Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Błazenada i prawie nie trafione. Cud.
0
@Benz Żebyśmy się nie zdziwili.
0
Teraz. Na nich. Za Gomeza.
0
@QQL5 A nie ubywa.
0
@maniak33333 To był komentarz po golu Lewego przed informacją o spalonym.
4
W lecie znowu powinno być wywalanie szrotu bo to jest niesamowite co się dzieje w tym klubie.
0
Nie ma kartek? Masakra.
0
Chwała że boczny bo główny chyba nie gwizdał tego na Gavim.
0
No nie wiem czy ten na dole ekranu nie łamał linii.
0
Brawo dla Ferrana bo walczy.
1
Jak się ma w sumie sytuację dwóch na bramkarza i nawet strzału nie oddajemy to nie dziwne że się traci.
0
Mam nadzieję że jak wejdziemy do finału to Lewy się obudzi bo z białymi w 10 nie ma szans.
3
Naprawdę chyba go sylwester jeszcze trzyma.
0
Ja pier... Chłop w Barcelonie nie przyjmie piłki w takiej sytuacji.
3
Ledwo ale wpadło.
3
Sami ich podpinamy do tlenu.
0
Lewy pijany czy co? Haha.
0
"Xavi: Jeśli w tym sezonie nie będzie pucharów, to mnie pozabijacie". Nosz k.... wydało się xD
1
https://naekranie.pl/lekkie/benedict-cumberbatch-odszkodowanie-barbados-handel-niewolnikami-1672746838
No to jest już przesada.
0
No naprawdę nie wiem co powiedzieć....
0
@Kgorecki2500 Ja bym się księdza zapytał czy zamierza grać w Diablo IV (gdyby oczywiście szedł jakiś młodszy).
0
@Medium Ale są super ekologiczne!!
Zwłaszcza że ci co je promują nie wiedzą z czego się robi papier hahaha.
2
Skoro nie mogła grać to niestety powinno być po nas. Pytanie kto do tego dopuścił?
Bo wynik a nawet to czy ona kopnęła piłkę tu nie ma znaczenia niestety.
13
Dawac go tu. Nie dość że przyszedł za taniochę (albo za darmo nie pamiętam) to go jeszcze sprzedali z zyskiem a teraz gdyby wrócił to sytuacja win win win.
10
@hayek Jak masz ubezpieczony dom to ja do Ciebie przyjadę wezmę sobie pralkę czy TV ok? Tylko mnie nie atakuj jak będę to wynosił bo szkoda żeby się uszkodziło.
4
@Lionel_Messi10 No ładnie wsadził bo to co maścił w finale to dramat dobrze że to się źle nie skończyło.
0
@eckov Właśnie o to chodzi że przepłacone bo nie mówię że oni są (lub byli w momencie transferu) źli. Ale jak się płaci bo hype to się przepłaca. Tak samo może się skończyć Raphinha. Ktoś sobie na siłę uwidział Raphinha i dali za niego chyba ze 60 baniek. Czy słusznie? Czas pokaże.
0
@doc Ktoś w ogóle widział coś więcej tego Moukoko? Bo wszyscy go chcą a przypominam jak my wychodzimy na transferach których "wszyscy chcą" zrobił się hype na Dembele na Cou i Griza i przyszli a co pokazali w stosunku do ceny to każdy wie.
0
Gdyby ktoś był zainteresowany to jutro tj 11 stycznia na PC ruszają testy Company of Heroes 3.
https://www.ppe.pl/news/311669/company-of-heroes-3-z-okazja-do-sprawdzenia-gameplayu-przed-sama-premiera-na-pc-i-konsolach.html
0
@Kondziubarca Mamy tak żałosną grupę eliminacyjną że powinniśmy robić kadrę na "za 4 lata". Nie oszukujmy się żeby nie wyjść z tej grupy trzeba się będzie wykazać.
Powinien przyjść trener i jasna informacja "chłop jest przynajmniej do po mundialu w stanach wynik na euro nie ma znaczenia" i wtedy można coś budować a nie przyjdzie jakiś biedak na 1.5 roku i po euro znów rusza karuzela.