Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A wystarczyło dziubnąć jak Messi i spokój. No ale Messi to Messi.
5
W obronie to jest cyrk na kółkach.
1
@Hubertusk Serio? Nawet na to nie zwracam uwagi.
0
Jak można to tak zagrać...
0
Martinho podanie klasa.
0
Prze chuj ten gość jest...
1
Szkoda że do Vinicjusza nie jest taki do przodu hahaha.
0
@Konradowskyy Nie znam jego cytatów tylko popatrzyłem w google czy coś mówił o socjalizmie. Jego patria miała nazwę Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. SOCJALISTYCZNA socjalizm to zawsze jest lewica nie ma czegoś takiego jak prawica socjalistyczna. Za to jest narodowa lewica czyli właśnie lewica jak oni którzy zwalczali Żydów Polaków i wszystkich co się nawinęli.
Mówisz "Zresztą raczej ultranacjonalizm, wrogość do komunizmu nie są lewicowymi wartościami". To jest moim zdaniem slaby argument moim zdaniem bo przykładowo Józef Piłsudski który należał do PPS też był nacjonalistą. I też nie lubił komuchów.
To też jest partia prawicowa? Nawet google podaje " (PPS) jest ugrupowaniem lewicowym. Ideologia socjalistyczna jest historycznie związana z lewicą, a współczesny PPS jest członkiem Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy, co potwierdza jego przynależność do lewego skrzydła sceny politycznej"
"Ideologia polityczna: socjalizm demokratyczny, feminizm, antyklerykalizm". To nie jest prawica. Ale że oni nie mordowali ludzi to nie trzeba ściemniać że prawica. I taka jest różnica.
Po prostu lewica narodowa i tyle.
A co do zapraszania zakladam że Brauna to akurat jego z konfy usunęli i podejrzewam że to było zrobione żeby pokazać że dalej mogą rozmawiać i nie ma jakieś złej krwi. Ostatnio co się weszło na profil u niej albo SM czy konfy to był płacz o Brauna. Bo Brauna jest dużo w internecie. W sumie mnie zastanawia ile z tego będzie realnego poparcia bo stawiam że jak przyjedzie co do czego to i tak będzie max 2%. A nie tak jak dawaly sondaże około 6.
25
Ależ się pokazało złoto na YouTube...
0
@Konradowskyy No niby nie ale skomentowałeś jakość zapraszanych gości "dlatego zaprasza do wywiadów albo Brauna, albo ten polskiego Niemca (lub niemieckiego Polaka) z najbardziej propolskiej partii w Niemczech czyli AFD."
Kogo ma zapraszać żeby Ci się podobało?
To że "Braun z Ewką mówili, że lewicy trzeba się pozbyć" (nie wiem czy to prawda bo nie oglądałem tego) nie znaczy że chcą ich zlikwidować. A historia pokazuje że to lewica likwiduje przeciwników politycznych jak np komuchy w Rosji czy narodowosocjaliści w Niemczech których media kreują na prawicę a przecież już w 1927 roku Hitler mówił tak "Jesteśmy socjalistami, jesteśmy wrogami obecnego systemu kapitalistycznego, który wykorzystuje ekonomicznie słabszych, z jego niesprawiedliwymi płacami, z niesprawiedliwą oceną osoby ludzkiej według jej zamożności a nie według odpowiedzialności i rzeczywistych dokonań. Jesteśmy zdeterminowani aby zniszczyć ten system za wszelką cenę" no nie wygląda to na prawicę...
0
@Kgorecki2500 Psy lepsze.
0
@July_6_BcN Kto wie może bym kupił prawdziwą.... Jakbyś była grzeczna.
0
@Konradowskyy @MessiForeverTheBest Wiadomo że najlepiej jest rozmawiać tylko z tymi co mają poglady zgodne z naszymi. Czyli najlepiej żeby lewicowe. Prounijne w każdym calu.
Jak ktoś ma prawicowe to się nie powinno z nim rozmawiać wcale. Wtedy będzie dobrze. Nie powinno się ich zapraszać do telewizji dużo lepiej zaprosić 3 ludzi z 3 partii ale żeby mówili w sumie to samo. Po co ludzie mają widzieć jakąkolwiek alternatywę?
A najlepiej to by było do dołu z wapnem i po sprawie. A nie jakieś prawicowe poglądy....
0
@July_6_BcN Najlepiej żadna ale jak już musi być to sztuczna.
7
@FCB_dimiC @Kessie by na to odpowiedział "to może kup pan lżejszy samochód"...
1
@blakkudium Masakra co ten obok robi (chyba FDJ)...
0
@clyde Nie wiem bo akurat tego lore nie znam oceniam widoki że się tak wyrażę.
0
@clyde Nie grałem w to ale moim zdaniem ładniejsza jest Triss.
A tak w ogóle to team Shadowheart i Minthara a nie jakieś czarodziejki.
1
Gdyby CR miał mniej niż 17 lat to być może zostałby mistrzem świata. Portugalia pokonała Austrię w finale mistrzostw świata U17. Ale że ma 40 to no cóż nie zostanie (przynajmniej dziś).
0
@Kondzix Jakie 15k jak napisał "15000tys"
0
@Gaz Kiedyś nie było tyle mediów społecznościowych. Instagramow i innych bzdur które są ciekawe dla młodych a już z kasą to w ogóle. I na koniec nie zapominajmy że porównujesz Boga do człowieka haha.
0
@kuz Bym go nie zwolnił tylko mu powiedział chcesz iść to rozwiązujemy umowę ale nie dostaniesz grosza. Bo w końcu on chce iść a nie oni się go pozbyć. Ale raczej nie ma w kontakcie kary za niewypełnienie. Więc klub nic nie dostanie.
0
Bym rozwiązał umowę z ostatnim gwizdkiem we czwartek.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1145553474439903&id=100069557841914
1
@TR3YWAY Ale co tu jest nie tak? Może ma babka psiecko albo kota (nie wiem jaki jest termin na to).
0
@Losiex To samo wczoraj pomyślałem. Wcale się nie zdziwię jak eraz go Flick skrytykuje i będzie chłop smutny pół roku. Zrobi kwas w szatni i będzie pożegnanie z trenerem. Chłop ma mentalność jak dzieciaki w przedszkolu...
2
@blakkudium Jak spacerują? To jest u nich maksymalna prędkość biegu hahaha....
0
@marcin62 Za chwile się zaczną pojawiać materiały na niewygodnych polityków. Na celebrytów i innych ludzi z kasą i weź udowodnij że to nie ty. I nikt tego znakować nie będzie tak jak napisał @kanver_
2
@July_6_BcN Calkowity brak ambicji z Ciebie wychodzi.
2
@lajcior Część maleńka wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam przejść obok ciebie jeszcze raz?
0
@norbi77 Ciekawe gdzie chlopaki szli.