Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Uważaj bo tacy co wabia dzieci na cukierki źle kończą.
0
@JimMorrisonFCB Mi się jednak wydaje że wszystko rozstrzygnie w 48.5 sekundy.
2
@JimMorrisonFCB Zagrałem jeden sezon w FM26. Zacząłem jako bezrobotny bez papierów. Zatrudnili mnie w zespole Drogheda United F.C. (Irlandia) w 12 kolejce ich sezonu (grają od zimy do jesieni) wtedy mięli 12 punktów. Skończyłem na 3 miejscu. Międzyczasie awansowałem przez eliminacje do ligi konferencji (wygląda na to że u nich kto gra w pucharach decyduje się w połowie sezonu).
Ogólnie to jest w tej grze sporo powiedzmy braków. Czasem ciężko coś znaleźć i błędów gdzie wywalało grę jest cała masa. Jak gracie to róbcie po 2-3 savy bo jak wywali to pograne. Taki mniej więcej komentarz zamieściłem tu kilka dni temu.
1
@4drian0 Szczerze to przeczytałem "Amazon's" i mi entuzjazm opadł...
0
@July_6_BcN Moim zdaniem najlepsza jest
Albo
1
@Kgorecki2500 Człowieku. W czwartek to jest ogłoszenie nowego Total Wara (a podobno nawet dwóch). Pokaz nowej ligi w PoE (druid na 100%). Puchar Polski i ekstraklasa.
1
@Frimpong Ulubieni to Pedri Gavi i więcej nikt ale szczerze mówiąc na żadnym mi nie zależy tak żeby mi się zrobiło smutno jak odejdą albo skończą karierę. Jak Puyol kończył to mnie bolało to samo Iniesta i Xavi. Leo Luis Jordi Sergio jak odeszli też.
Teraz takich nie ma. Są to są pójdą to pójdą... Może to nawet nie ich wina tylko człowiek z wiekiem ma inne podejście.
9
Nie wykona nic bo dyrektor pojedzie na wakacje.
1
Ciekawie. Zobaczymy jak to się rozwinie. Już nie raz z piłkarzami były takie sprawy. Z drugiej strony to nie jest jakiś Neymar. @FcPortoFan1999
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1366389095499787&id=100063861289799
1
@NeroTFP1 Chyba Mourinho powiedział po 4:0 z Liverpoolem że gdyby w Barcelonie grał Puyol to by się to nie wydarzyło. Prawdą jest że odkąd on skończył to my mamy obronę zrobioną na kleju... W ostatnim sezonie był Martinez co to trzymał to poszedł w p.... niestety.
4
@Kozinho. Prawda jest taka że kluczem jest dobry sen a nie bezsensowne trenowanie...
https://www.tiktok.com/@hassanshaaim/video/7206970624349064450
0
Jeszcze z 10 minut.
2
Vini chciał jak Yamal ale nie potrafi.
0
Co chłop zrobił.....
0
Żółta i zamknij jape a nie szczeka.
0
@Frimpong Po jakiego tam jest to Ferrero Rocher? Nie lepiej sześciopak albo chociaż jakieś cukierki z alkoholem?
2
@norbi77 Myślę że to zależy ile się z kimś było. I jak się było zaangażowany. Przykładowo byłeś z kimś na poważnie przez 5 albo więcej lat. Ktoś był blisko non stop to nie dziwne że jakieś uczucia zostały. Ale jak ktoś ci "wbiła nóż w plecy " to trzeba mieć godność i powiedzieć pas.
1
@MessiForeverTheBest Szymon Hołownia. W mediach nie raz słyszałem że jako marszałek sejmu był mega. A moim zdaniem to klaun do kabaretu a nie na poważne stanowisko.
Dodatkowo (może trochę mniej że chwaleni ale występują w mediach co chwila) nie jestem w stanie słuchać "ekspertów" w studio np ligi Narodów. Podoliński Borek Hajto czy inny Wawrzyniak i można przełączyć na reklamę.
1
@gumaz A co to oni już w takim stanie że sami nie mogą?
2
@gumaz Można. Ale nie z pustymi rękami.
2
@July_6_BcN Zdrowie.
U mnie dziś to.
https://zapodaj.net/plik-rIBIEHF27F
1
Żeby wszystkim się chciało jak Brazylijczykowi to by było dobrze.
5
A wystarczyło dziubnąć jak Messi i spokój. No ale Messi to Messi.
5
W obronie to jest cyrk na kółkach.
1
@Hubertusk Serio? Nawet na to nie zwracam uwagi.
0
Jak można to tak zagrać...
0
Martinho podanie klasa.
0
Prze chuj ten gość jest...
1
Szkoda że do Vinicjusza nie jest taki do przodu hahaha.
0
@Konradowskyy Nie znam jego cytatów tylko popatrzyłem w google czy coś mówił o socjalizmie. Jego patria miała nazwę Narodowosocjalistyczna Niemiecka Partia Robotników. SOCJALISTYCZNA socjalizm to zawsze jest lewica nie ma czegoś takiego jak prawica socjalistyczna. Za to jest narodowa lewica czyli właśnie lewica jak oni którzy zwalczali Żydów Polaków i wszystkich co się nawinęli.
Mówisz "Zresztą raczej ultranacjonalizm, wrogość do komunizmu nie są lewicowymi wartościami". To jest moim zdaniem slaby argument moim zdaniem bo przykładowo Józef Piłsudski który należał do PPS też był nacjonalistą. I też nie lubił komuchów.
To też jest partia prawicowa? Nawet google podaje " (PPS) jest ugrupowaniem lewicowym. Ideologia socjalistyczna jest historycznie związana z lewicą, a współczesny PPS jest członkiem Koalicyjnego Klubu Parlamentarnego Lewicy, co potwierdza jego przynależność do lewego skrzydła sceny politycznej"
"Ideologia polityczna: socjalizm demokratyczny, feminizm, antyklerykalizm". To nie jest prawica. Ale że oni nie mordowali ludzi to nie trzeba ściemniać że prawica. I taka jest różnica.
Po prostu lewica narodowa i tyle.
A co do zapraszania zakladam że Brauna to akurat jego z konfy usunęli i podejrzewam że to było zrobione żeby pokazać że dalej mogą rozmawiać i nie ma jakieś złej krwi. Ostatnio co się weszło na profil u niej albo SM czy konfy to był płacz o Brauna. Bo Brauna jest dużo w internecie. W sumie mnie zastanawia ile z tego będzie realnego poparcia bo stawiam że jak przyjedzie co do czego to i tak będzie max 2%. A nie tak jak dawaly sondaże około 6.