Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@czar007 Jeśli chodzi o sam aspekt gry oczywiście. Tylko pytanie jest inne i w tym kontekście to napisałem. A mianowicie "czy są jeszcze chęci"? Na 99.9% nie z tym zarządem. A czy z innym? To trudno powiedzieć. Ale gdyby czasem się okazało że wraca i by go wpuszczali na 20-30 minut w meczu to bym płakał ze szczęścia...
1
@MYTO Pierwszy jest chyba z pucharem świata. O ile się nie myle ( nie mam Instagrama ale takie coś słyszałem).
42
My powinniśmy robić to samo. Kontuzja na czas kadr i spokój. Przecież to jest ewidentna ściema. Ale tak się zyskuje przewagę.
2
Powrót Króla. Mam nadzieję że zagra na w pełni otwartym stadionie. Mecz Barcelona vs Argentyna gdzie Leo gra połowę tu połowie tam.
Niestety żeby zagrał jeszcze z pół roku albo rok w Barcelonie to szans nie widzę.
3
Jak tam bez urazów po meczu? Bo parę takich tygodniowych by się przydało. Robert zdrowy? Yamal też? Olmo jak schodził to też jakoś niewyraźny był.
1
@APTAPT Już tego długo nie oglądam więc nie wiem do końca ale brat kiedyś włączył i mi mówił że teraz to tylko walą za 3 a w ogóle są tacy że goscie z lat 90 to by ich połamali.
0
To co? Robimy odwołanie od kartki i dostanie z 3 mecze zawieszenia?
0
@APTAPT Jak mam być szczery to ja już im nawet nie kibicuje. Gdyby to ode mnie zależało to mogłyby kadry nie grać i bym nie płakał za nimi. Dodatkowo tyle lat kompromitacji i gry że zęby bolą spowodowało że już mnie to całkiem nie obchodzi.
8
Flick cwany wszyscy zagrają 90 minut a jutro informacje że kontuznowani i cyk nie jedziemy na kadry. Jak nam przykro.
1
Lewy goni Makembe.
0
@AduŚ07 Drogi - czyli dobrze bo pokazujemy że nas stać.
Kontuzjogenny - to dobrze bo za sztab medyczny się płaci więc niech coś robią.
Zagrał fajny turniej - pokazał że ma potencjał.
0
W hiszpanskiej to raczej czasami decyzję są zrozumiałe...
7
Olmo gra jakby mu wymienili procesor na taki z początku wieku...
0
Że my mamy najwięcej goli za pola karnego w lidze to jestem zdziwiony.
0
I nie lepsze takie coś niż nudne 1:0?
2
By się tak człowiek zastanowił to FdJ jest takim synonimem Ferrana w pomocy. Mało co mu wychodzi. Mało co daje. Tyle że Torresowi się przynajmniej chce a o FdJ jakoś tego nie mogę powiedzieć.
0
Nikt do chłopa nie wychodzi.
0
To jest napastnik a nie płotka...
1
Brawo. Rash kolejny punkt. Niby go nie widać ale liczby są.
0
2 asysty i najlepszy? To bogato...
0
Powinno być 2:0 to jest 1:1 no ale jak się takich nie strzela to co oczekujemy.
0
Zaobserwował bo my się pultali sam to nic nie widział.
1
No teraz Flick im pokaże flashscore i wyjdziemy jak wściekli.
0
Co za debilne zachowanie....
0
@Marek0262626 To co to jest to złote na środku koszulki?
0
W sumie ciekawe do kiedy real będzie grał ze znaczkiem za klubowe mistrzostwa świata.
0
@FcPortoFan1999 Wątpię. Sondaż sondażem. Ale jak przyjdzie do wyborów Braun będzie miał z 3% max moim zdaniem.
0
@FcPortoFan1999 Nie wydaje mi się że gdyby zrobili 15% to by się im morale tak osłabiło że ktoś by myślał o rozpadzie. Bo w jakim celu? Zakładać nową partię na prawicy od zera?
0
@FcPortoFan1999 Trzeba pamiętać że jak na polskie warunki to jest młoda partia. Oni nie mają struktur tak rozbudowanych jak pis czy po czy nawet psl (przynajmniej tak podejrzewam). To się wyłoniło z Korwina kilka lat temu i nawet się go pozbyli. A mimo to z wyborów na wybory rosną. Oni się powinni moim zdaniem zająć tym żeby właśnie rosnąć co 4 lata czy będą w rządzie czy nie. Bo po pierwsze to nie od nich tylko zależy a po drugie bycie w rządzie tylko żeby być na stołku będzie bardziej niebezpieczne dla nich . Muszą mieć coś do gadania. A żeby to zrobić to muszą mieć tyle żeby mogli "szantażować" większego. Najlepiej żeby rząd mogli stworzyć z Kaczyńskim albo Tuskiem. I wtedy kto da więcej.
0
@FcPortoFan1999 Nie zgodzę się. Patrząc na to że według tego co jest napisane na stronie sejmu w ostatnich wyborach mieli 7.16% (18 mandatów) to podwojenie tego wyniku w ciągu czterech lat uznam za mega sukces.