Kazragore
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 Może zemdleje? To jest podobno dobra metoda.
2
@Borneo Nie obraź się i nie bierz tego jako atak w swoją stronę ale Ty powinieneś mieć zakaz pisania komentarzy dłuższych niż trzy linijki tekstu.... Przecież to jest jakby czytać hieroglify.
0
@Comentateiro Wielka afera o 4 stówy gdzie podobno chłop mandat już zapłacił zamiast jak niektórzy (w dużo poważniejszych sprawach) zasłonić się immunitetem. No ale jak nie ma się do czego przyczepić to będzie to jechane. Nie jest to poziom pewnego prawnika który przed zarzutami uciekł do Italii i wrócił dopiero jak już bezpiecznie. No ale wiadomo 400 zł to nie kilkanaście milionów z Polnordu.
4
Ktoś uciekł z zakładu?
1
@APTAPT A potem będzie "Lewandowski znów kontuzjowany" i szukanie przyczyny.
0
@malypuzon Tak z ciekawości. Nie pasuję Ci sposób mówienia czy to co mówi Dziki trener?
2
@reloaded Żołnierze kosmosu ostatnio sobie przypomniałem. Może to nostalgia ale bardzo fajny film.
0
@Hosh Tak się wygrywa trofea.... Szkoda słów na chłopa.
0
Miała być miazga a wcale nie było takiej różnicy. Tym bardziej że my w napadzie jesteśmy zdziesiątkowani.
1
K.... Dlaczego nie bił głową....
2
Straszne że jedyny co strzelał z dystansu to środkowy obrońca.
0
Ferran słabo w ważnym meczu.
0
Jaki ten chłop jest irytujący...
1
10 razy się odbiło ale raczej karny.
0
Ferran znów nie pdzekonuje. Mam nadzieję że się w drugiej obudzi. Yamal to samo ale on ma 18 lat i mimo wszystko nie oczekuje od niego cudów (w przeciwieństwie do niektórych).
0
Huj to wybił....
0
Brawo. Dawać na badziewiarzy.
2
Kurwa śniadania nie zjadł chyba....
4
@BezglutenowyPedri Problem jest tylko taki że to samo gadają od początku wojny...
1
@Popitek12 Jeśli jestem w takim stanie że pojawia mi się Laporta to znaczy że już prawie meta więc chleje dalej żeby do niej dotrzeć.
1
@ShawnC Ważne żeby strzelić 6.
1
@norbi77 Bo oni widzą drzazgę w czymś oku a u siebie nie widzą całego tartaku.
1
@Kessie Co to za dzieciak z cieniem Messiego?
0
@michal26 "Pozbyli się Probierza i jakoś od tego czasu zaczęło to jakoś wyglądać." To jest tylko część prawdy. Fakt jest taki że w Cracovii się dużo zmieniło na lepsze jak zmarł profesor Filipiak jakkolwiek by to brutalnie nie zabrzmiało.
1
@Roobo Inspiracja Monty python'em. Jak czerpać to od najlepszych.
0
@Destroyer_of_Worlds To tylko pokazało że oni nie rozumieją co ta tabela oznacza.
0
@kanver_ No bo "wielkiej Legii" nie ma za to ta zwykła pokazała klasę z Dudelange 2018 rok 1:2.
4
Wczorajszy mecz pozwolił Lechowi całkowicie przejąć podium. Wszystko było zaplanowane.
3
@blakkudium W tym roku bez run.... słabo.
0
@Luciano99 Kingdom dobry ale to jest więcej tego co było i to w sumie nie tak dawno temu. E33 to jednak zupełnie nowa gra. Moim zdaniem E33 powinno dostać GOTY w tym roku.