Kazragore
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rifek Jeśli faktycznie tak to by miało wyglądać to bym mu powiedział "ok zapraszamy na trubuny" bo co to dla nas za korzyść wypłacić mu i odchodzi? To równie dobrze można mu płacić miesięcznie a nie jednorazowo (chyba może być w lidze niezarejestrowany).
0
@Hasszz Miał jakich miał. Sam się nie przykładał też za bardzo. Ile było informacji na zasadzie "spóźnił się na trening" "słabo trenuje"? Ja go nie żałuję bo przyszedł za chyba 150 milionów i dał nam wielkie nic. Ludzie go pamiętają bo był jak maszyna losująca nigdy nie wiadomo co się trafi (a i tak więcej było badziewia) i dlatego że zmaścił z Liverpoolem.
Chwała że kopnął Di Marie w finale mundialu bo przynajmniej raz dał powód do radości...
0
@Culer9002 Dobrze bo w piłce polskiej i tak nic to nie zmieni a odcinki "Dzieli nas piłka" z nim są genialne.
13
Doczytałem do "W przypadku Ousmane'a nie mieliśmy odpowiedniej cierpliwości." I już można skończyć. Chłop był u nas ile? 5-6 lat zagrał kilka dobrych meczy. W sumie MOŻE ze dwie rundy. Człowiek siadał przed telewizorem i się zastanawiał co dziś wylosuje. A on opowiada o cierpliwości..... Na takiego zasadzie to można powiedzieć o każdym. Bo gdyby dostał jeszcze z 5 lat to może by odpalił.
0
@D10SLEO Szok i niedowierzanie. Ale panuje optymizm.
3
@bezalkoholowy Gdyby sędzia co stał 2 metry od akcji nie był ślepy. Gdyby na var nie siedział chłop co nas oszukuje jak ino może.... Gdyby gdyby.
1
@kubix05 Wczoraj z tej okazji oglądałem Gran Torino.
Co do samego Clinta. Może człowiek patrzy przez pryzmat tego że filmy z nim oglądałem te 20-25 lat temu w wieku powiedzmy 10-15 lat i gościu miał fajną broń i super teksty. I to się podobało imponowało w jakiś sposób. Podobno robi jakiś film. Oby żył 200 lat.
W ogóle to pokolenie kina akcji lat 80-90 było świetne i nie raz się wraca do tych filmów. Mam wrażenie że teraz takich aktorów nie ma.
0
@wyrek Wcale nie bo tu zaczniemy gadać o czymś innym teraz po prostu sezon Barcy się skończył. Transferów nie ma .Reprezentacja też nie gra. To leci polityka bo wybory za chwilę. To ludzie gadają.
0
Cracovia.
Ciekawa plotka dotycząca nowego trenera w ekstraklasie.
https://weszlo.com/2025/05/30/luka-elsner-cracovia-trener/
0
@Popitek12 Ja bym nie dał rady przez cały dzień oglądać w kółko 2 minut.
0
@BezglutenowyPedri Na razie to jest "kotem w worku" haha. Ale w sumie cena nie jest duża i alternatyw wiele nie ma a bramkarza trzeba będzie i tak. Zobaczymy co się wydarzy.
0
@BezglutenowyPedri Serio myślisz że tu przyjdzie? I druga sprawa ważniejsza. Czy faktycznie warto? Chłop zagrał jeden sezon i się zrobiło głośno. Wiadomo że plus to cena (bodaj 15 milionów) ale zweryfikowany dłużej to on nie jest. Oglądałeś jego mecze? Bo kompilacje interwencji to można zrobić. Bardziej mnie np zastanawia jak z grą na przedpolu bo to u nas przy takiej wysokiej obronie kluczowe i czy np często puszczał "szmaty"?
4
Donald chyba nie do końca rozumie co powiedział haha. Swój drogą to głos ma jakby się miał rozpłakać...
https://m.facebook.com/watch/?v=1757147665212311&vanity=poseljanwarzecha
0
@Kamiloza91 Może Płock wejdzie. Jedna Wisła w kraju to jedna w ekstraklasie wystarczy.
9
Ależ mnie to cieszy.
0
@lukaszbrk Płock był wcześniej. Wygrali.
0
@Culer9002 Ciekawe co Deaf by powiedział dziś.
1
@BorzyKrzys "napadł i usiłował zgwałcić 19-latkę, za co został skazany na 2 lata więzienia jako dorosły" czyli posiedział 3 lata za gwałt i morderstwo wyszedł na wczasy i dostał 2 lata śmiech na sali co za prawo....
0
@OBSERWATOR2021 "kultowej i w sumie najlepszej" z tym bym się nie zgodził. Według mnie lepsza jest inna.
0
@arasz1819 Raczej czy online czy na żywo haha.
1
@arasz1819 Najlepiej się doczepić JEDNEGO słowa. Dlatego dałem Ci link do EUAA. Ty myślisz że to jest o jakich imigrandach? Europejczykach? 10 lokacji podane po wyborach. Wiadomo że w tydzień nie będzie ich sprowadzonych 10 milionów. Ale poczekaj tak jak tam jest plan na 2 lata do grudnia 2026.
Żeby było śmiesznie to bym chciał żebyś to Ty miał rację i ostatecznie do Polski nie będzie masowo brane tu tych ludzi..... ale coś mi mówi że rację mam ja i jeszcze się obudzimy z ręką w nocniku.
0
@arasz1819 Zobaczymy.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1020033006972751&set=a.164166329226094
Przed wyborami było takie same pi.... jak i tu że my nie będziemy brać w tym udziału bo my się akurat dogadali i nas to nie dotyczy.
2
@arasz1819 No to głosujecie dalej na popis i będzie super fajnie. Mówisz że kaczor znowu 300k dzentelmentow wpuści mówiąc że to Tusk. Ale nie chcesz zobaczyć tego że Tusk zrobi to samo. W Rumunii po wyborach już ruszyło i u nas też po wyborach się zacznie.
7
Dlatego trzeba grać w lidze mistrzów.
0
@AlphaNumeric No nie wiem pierwsze zdanie "Radio Wnet dotarło do projektu dokumentu rządowego "Strategia nowej równowagi" Strategia rozwoju Kraju do 2035 roku" i ostatnie "Dokument znajdziecie do pobrania na stronie radia Wnet". Czyli wychodzi na to że źródło to jakiś dokument rządowy.
8
Ciekawe.
0
@KamQiX W jakim sensie? Bugi na zasadzie do naprawienia czy samo core i feeling gry?
0
@Xpert77 To zależy czy akurat wybory i trzeba głosy zdobyć haha.
1
Gry piłkarskie.
Po pierwsze 9 czerwca na PC będzie dostępna otwarta BETA gry UFL będą to któreś z kolei testy tej gry ale pierwsze na PC.
https://www.gry-online.pl/newsroom/darmowy-rywal-ea-fc-i-efootball-zaprasza-graczy-na-otwarte-testy/z72da88
Po drugie trwają właśnie testy gry Rematch. Są to bodaj drugie testy. Grałem w pierwszych i nie jest to złe chyba najlepiej porównać to do Rocket League.
0
@Jersi1 Nie jestem pisowcem. Jestem za Konfederacją dlatego tak napisałem. Wolał bym żeby do wyboru był Mentzen no ale cóż ludzie zadecydowali tak że jest Trzaskowski albo Nawrocki dla mnie dwóch złych kandydatów ale jeden jest gorszy niż drugi. Mimo wszystkich swoich wad.
Ja nie ukrywam (i nie raz to już na La Rambli pisałem) idę głosować przeciw Trzaskowskiemu a nie za Nawrockim.