0

@ProMILs Szczerze? Ja życzę chłopakowi jak najlepiej. Dla nas to 90 min. oglądania meczu raz na kilka dni. Dla większości Brazylijczyków to dar od losu, który nie jednemu ocalił życie.

1

Kilka postów niżej podałem statystyki Roque z obecnego roku. Endrick z kolei (1.5 roku młodszy od Victora Roque) zanotował w 2023 roku we wszystkich oficjalnych rozgrywkach:

- 950 min.
- 3G
- 0,28 udziału w bramce na 90 min.

Gole głównie dobijane po strzałach na pustą bramkę.
Mimo bardzo młodego wieku widać, że coś go przystopowało.

4

Victor Roque (niecałe 2 miesiące temu skończył 18 lat) w 2023 roku we wszystkich oficjalnych, klubowych rozgrywkach oraz Copa America u20 zanotował:

- 1127 min.
- 11G + 1A
- 0,96 udziału w bramce na 90 min.

To jego ostatnia bramka. Samym przyjęciem minął dwóch rywali. Oby tak dalej.
https://x.com/MacMiko69/status/1648536032822870016

1

@Mario96w Robert Downey Jr i Johnny Depp to moi dwaj ulubieni aktorzy, a Tony Stark to ulubiony charakter odkąd go zobaczyłem po raz pierwszy w 2008 r.

1

@Mario96w Z tą zostanę już na stałe. Przedstawia moją ulubioną postać z popkultury :]

0

@Mario96w Sądzę, że mógł zacząć irytować ludzi z perspektywy czasu. Zwłaszcza tych, którzy krytykowali jego styl gry biorąc pod uwagę obecny :D

0

#KącikTyperski

Nocny singiel z MLB ~@1.97 (początek 01:05):

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEzMTA4NjAxODIwMTpGOOPFB3f2kBRDxFk%3D&source=SB

Dotychczasowa skuteczność 12/20 (60,0%) przy średnim wygranym kursie @2.14.
Stopa zwrotu: 28,4% (benchmark ~10% w dłuższym terminie).

Poprzedni wątek: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13014228#comment-13014228

0

Kiedy życie siebie z Ciebie żartuje xDD


0

Dlaczego jest tak mało Azjatów z zespołem Downa?

^^

0

Jak widzicie dzisiejszy mecz Liverpoolu? Leeds gra bardzo ładnie dla bezstronnego widza. Dużo sytuacji, dużo bramek. Bardzo ciężko im zakończyć mecz na 0 z tyłu lub z przodu. Liverpool z kolei jest bez formy po obu stronach boiska. Z kim mają zaliczyć ciekawy, ofensywny mecz na wyjeździe jak nie z Leeds. Obie drużyny mają, o co walczyć i żadna nie poprzestanie na jednobramkowej przewadze.

1

Większość ludzi krytykujących wszechobecną "poprawność polityczną" w dzisiejszych serialach / filmach / grach nie jest rasistami, homofobami, seksistami itd. Krytykują ze względu na brak wiarygodności, autentyczności względem faktów, oryginału. Mniej więcej tak to wygląda:
https://x.com/VIPMaxwell/status/1647954769980391424

1

@pt9 Wiedziałem, że mnie wyręczysz ;)

2

Nadchodzi sezon letni. Zapewne wiele osób ma teraz na celu zgubienie paru kg. Pisałem o tym na La Ramblii już wiele razy i napiszę jeszcze raz - post przerywany! Najlepszy sposób na jak najłatwiejsze obniżenie tkanki tłuszczowej. ZOBACZ JAK?!

Ustalam swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i odejmuję od niego ~10-15% (aby nie stracić podczas deficytu zbyt wiele masy mięśniowej). Następnie ustalam przedział godzin żywienia (8h na początek wystarczy dla przyzwyczajenia się; dla mnie 5h nie stanowi problemu; przez pozostałe kilkanaście godzin oczywiście nic nie jemy).

Przykład zastosowania względem planu dnia: wstaję o 5:00, 1 posiłek 11:00, drugi posiłek 16:00, sen 22:00. Przez cały dzień odczuwam względny głód przez max 1-1.5h przed pierwszym posiłkiem.

IF poza ułatwieniem nam deficytu ma oczywiście całą gamę innych zalet, o których już nie będę tu pisał. W moim przypadku działa on znakomicie. Polecam spróbować. Być może za kilkanaście tygodni sześciopak piwa nie będzie jedynym w waszym posiadaniu :D

0

Do fanów tenisa: nie macie wrażenia, że wśród młodych tenisistek zaczął występować niepokojący trend 'one season wonder'? Andreescu, Raducanu...

W wieku u20 miały jeden znakomity sezon, którym wbiły się do topki, wygrały ważny turniej, pojawiły się na świeczniku, a następnie... przystopowały.

Wciąż grają w tenisa, ale bardziej dla budowana swej marki, rozpoznawalności niż wyników. Tak jakby na współpracach, reklamach, mediach społecznościowych zarabiały znacznie większe pieniądze i tenis stał się dla nich hobbistycznym źródłem dochodu :P

32

Odklepie, czy nie odklepie?

0

@LS Wiem. Co raz więcej ludzi rezygnuje z wyścigu szczurów i zamiast tracić lat na ciężką pracę woli korzystać z życia na tyle, ile mogą sobie pozwolić. Nic w tym złego.

0

@LS Wiesz co jest najlepsze? Że dla Ciebie wydaje się to być najprostszą rzeczą na świecie, a ja sobie tego nawet nie wyobrażam. Nie potrafię usiedzieć w miejscu i nic nie robić, jakbym miał ADHD :P

0

Są tu jacyś byli, aktualni pracoholicy? W jaki sposób się nimi staliście? Robiliście/robicie to, co było/jest waszym hobby? Czy było/jest to uwarkowane głównie sytuacją finansową?

3

W koszykarskim El Clasico Barca prowadzi pod koniec 3 kwarty 11 pkt!

Tak 3mać!

3

Pomijając naszą "grę" to jednak Getafe jest prawdopodobnie najgorszym możliwym rywalem pod względem stylu (a raczej jego braku) do gry w piłkę. Nogi nie skażone techniką. Wszystko, co na ich połowie to laga do przodu na aferę. Kiedy faulują - są niewiniątkami. Z drugiej strony padają jakby mieli nogi z waty, gdy wiatr mocniej zawieje. Gra na czas w każdym możliwym elemencie.

Wielka szkoda, że nie wykorzystaliśmy tej okazji, gdzie były dwa słupki obite. Nie powinno się czerpać satysfakcji z negatywnych emocji, ale chciałbym zobaczyć ich miny, kiedy byśmy wyszli na prowadzenie np. w samej końcówce meczu :)

0

1

@Comentateiro Pewnie już by Cię było na niego stać, gdybyś nie zainteresował się bukmacherką :D

0

Dziś mamy okazję awansować na drugą pozycję w koszykarskiej lidze hiszpańskiej jeśli wygramy w El Clasico na naszym parkiecie z Realem, który obecnie jest wiceliderem ze względu na lepszy bilans punktowy. Początek o 18:30.

0

#KącikTyperski

Kupon na dzisiejszy podwieczorek ~@1.99 (początek 16:45):

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEzMTA2NDQ2NTcwMjr2TIfUS1ijPwGmRXQ%3D&source=SB

Dotychczasowa skuteczność 11/18 (61,1%) przy średnim wygranym kursie @2.15.
Stopa zwrotu: 31,4% (benchmark ~10% w dłuższym terminie).

Poprzedni wątek: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13012435#comment-13012435

2

Świetnie się Tsygankov (25 l.) wprowadził do naszego sąsiada. 617 minut w LaLidze, 3G + 3A z xG/A równego 3.27 (0.87 udziału w bramce na 90 min.).

Doskonały deal w wykonaniu Girony, która ogólnie rozgrywa sezon powyżej oczekiwań po swoim powrocie do najwyższego szczebla rozgrywkowego w Hiszpanii.

Jakoś zawsze bardziej im kibicowałem niż życzyłem sobie ich spadku. Dokładnie na odwrót jest w sytuacji Papużek z Cornella :D

2

Niedowiary, że za rok 30 rocznicę od premiery będą obchodzić takie produkcje jak: Przyjaciele, Maska, Ace Ventura, Głupi i głupszy.

Ale ten czas zasuwa.

2

Ostatnio padł chyba jakiś rekord liczby punktów w meczu Bayernu w koszykarskiej lidze niemieckiej.

W spotkaniu z przed 6 dni Bawarczyków z Wurzburg padło jedynie 116 pkt.

Tyle, to często rzuca w meczu jedna drużyna z NBA xD

1

@wasacz Benzema już wrócił jakiś czas temu, a Brazylijczyk cały czas regularnie w podstawie. Gdyby Real miał Viniego na jednym skrzydle, Rodrygo (z chodź przeciętną skutecznością wykorzystywania okazji) na drugim i Asensio w roli jokera ich napad byłby potężny.

0

@wasacz Nie no bez przesady. W tym sezonie jest podstawowym zawodnikiem. W zdecydowanej większości meczy wychodzi w podstawie i tworzy 2x większe zagrożenie niż w poprzednich sezonach.

0

Rodrygo zrobił w tym sezonie bardzo duży progres w kreowaniu zagrożenia w ofensywie zarówno poprzez podania, strzały, znajdywanie się we właściwym momencie we właściwym miejscu.

W obecnym sezonie La Ligi jego xG/A wynosi 0.90 na 90 min. w porównaniu do średniej 0.43 na 90 min. z poprzednich sezonów w lidze hiszpańskiej. W LM jest cały czas bardzo skuteczny. Za to w La Liga... ma 5 bramek z xG 11,88. Brak motywacji? Aż tak przesiąkł DNA Realu, że nie może się zmotywować po za LM? :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?