6

"Dlaczego ludzie mówią 'mieć jaja'? Jaja są wrażliwe i słabe. Jeśli chcesz być twardy, miej waginę. Ta znosi w życiu prawdziwy łomot." - Betty White :)

1

Wczoraj był kurs @1.50 na to, że Cleo zaśpiewa hit "My Słowianie" i będzie naśladowała ubijanie śmietany xD

Tak na marginesie - wiem, że to zaśpiewała, ale czy wydarzyła się także druga część tego typu ? :D

1

@Janiama @Rust_Cohle Ten argument + fakt, że EVE/BRE i defensywa WHU są bez formy + ciągłe przekładanie meczy przekonało mnie do zostawienia dwóch free hitów na trochę dłużej.

0

@Rust_Cohle Ja tylko dwa free transfery: Bowen (C) + Antonio. Z podwójnych meczów mam tylko tą dwójkę. Wolę nie ryzykować Free Hita na mecze 10 dni naprzód, które mogą zostać przełożone. Poczekam na spokojniejsze czasy, powodzonka :P

1

@ElTomas Ja zrobiłem tylko dwa free transfery. Antonio + Bowen (C). Z tych dwójek, które wymieniłeś mam Fodena i Cancelo (ale Dias'a też prawdopodobnie ściągnę do siebie po najbliższych dwóch kolejkach).

0

@ElTomas Tylko nasuwa się pytanie - czy tych trzech meczy za te ~10 dni też nie przełożą ? Ja chyba poczekam z Free Hitami aż skończy się to przekładanie meczy co kolejkę.

6

La Ramblo, cules - póki logiczne myślenie jest u mnie wciąż aktywne - życzę wam udanego Nowego Roku, nieugiętej walki o wyznaczone cele, byśmy mogli się cieszyć grą naszego klubu w nadchodzącym roku oraz zdrowia nam i pracownikom/piłkarzom Barcelony. Wejdźmy wszyscy w ten rok z maksymalną motywacją i dyscypliną. Poprawiajmy się każdego dnia, vamos!!!

1

@Rewolucja123 Racja. Ocena czegokolwiek to kwestia porównania całej masy zmiennych. W porównaniu z ostatnimi latami nawet Ty musisz przyznać, że nasza dyrekcja sportowa w tym sezonie prezentuje się znacznie lepiej.

4

@Rewolucja123 Zauważyłem, że ostatnio nieźle się na niego uwziąłeś :) Wiesz, że nie za wszystko on jest odpowiedzialny ? Jeden facet by tego wszystkiego nie ogarnął. Po za tym biorąc pod uwagę wszystkie operacje finansowe Barcy z ostatnich miesięcy to wyniki i tak wyglądają na powyżej oczekiwań, za co pochwały się należą.

2

Znakomite są te komentarze na flashscore.

"Moja babcia by to strzeliła! Cristiano Ronaldo (Manchester United) wystrzelił piłkę nad poprzeczkę z bardzo bliskiej odległości." xDD

0

@Rust_Cohle Mądrze, ja Salaha już sprzedałem kolejkę wcześniej z zyskiem 0.3$ :) Teraz mam nadmiar kasy w budżecie i nie za dużo drogich - wartościowych opcji, by tą nadwyżkę wykorzystać.

1

@Rust_Cohle Mam nadzieję, że w końcu Foden z Jesusem zagrają od pierwszej min. XD

1

@busquets5 @Emhyr Nie mówię, że to gotowa jedenastka na europejskie puchary, ale jednak są to zawodnicy w większości młodzi, którzy już notują wiele minut w sezonie. To bardzo dobrze rokuje dla Barcy już za te 2-4 lata.

5

Oby nam było chodź raz dane zobaczyć w tym sezonie taką jedenastkę:

MAtS - Alba/Garcia/Araujo/Dest - Gavi/Nico/Pedri - Ansu/Torres/Dembele.

Zapewne moje zdanie podziela wiele osób, a tak na marginesie w tej jedenastce jest tylko 2 zawodników powyżej 24 roku życia xD

0

@Rust_Cohle Ja bez transferów. Mam tylko podstawową jedenastkę. W zasadzie 10, bo okazało się już po deadline że jeden zawodnik wypadł. Mam dwa free hity i będę miał dwa free transfery po tej kolejce. Mini wildcard wjedzie :P Wybrałem Jotę na 'C'. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

0

Kto jeszcze nie widział - gorąco polecam. Złoto! xD
https://streamable.com/mycx89

1

Arsenal vs The Citizens w Nowy Rok o 13:30 ... Jak ja im współczuję xD

0

@JimMorrisonFCB Ale rzadko tyle ujemnych się opłaca ;) Tak czy inaczej nieźle. Ile pkt ogółem ?

15


I wylądował :D

0

"Diament to dostawca internetu z Łodzi, który wpadł na dosyć nietypowy - przynajmniej jak na polskie warunki - pomysł. Firma odmówi klientom podłączenia do sieci, jeśli ci nie okażą jej certyfikatu zaszczepienia. Pierwsza taka decyzja miała miejsce w zeszłym tygodniu."

[Mem z ludźmi strzelającymi sobie facepalma] ...

1

@JimMorrisonFCB 37 (na czysto). Miałem tylko 11 nie zcovidowanych zawodników (w tym 3 zaczęło mecz na lawce i tylko dwóch z niej wstało). Free hit ocalony (będę miał dwa po tej kolejce), a pkt i tak powyżej sredniej póki co więc nie jest zle.

0

@ElTomas Tylko dwa pkt różnicy, nieźle jak na taki minusowy handicap na starcie :D

1

@Rust_Cohle Sentymencik jest :)

0

@Rust_Cohle czekam jeszcze 0.5h i robię transfery. Mam nadzieję, że nic nie odwołają więcej.

0

@Rust_Cohle Jak to nie mogę dziś użyć ? Ja mam jeszcze ten podstawowy.

0

@ElTomas Wiem, że do tej pory minusowe Ci się opłacały, ale -16 to już lekkie przegięcie :/ Nie ma szans, byś wyszedł na tym na +. Free Hit podstawowy już wykorzystany ?

1

@Janiama @Rust_Cohle Free Hit pozwala Ci zmienić całą kadrę, ale tylko na jedną kolejką - potem wraca do pozycji wyjściowej. Co do zmian - bez graczy LIV mam 9 w podstawowej jedenastce i albo zrobię 2 transfery (jeden minusowy) albo free hit (jeśli odwołają jeszcze jakieś mecze przed DL z moimi zawodnikami).

2

@Rust_Cohle @Encore @JimMorrisonFCB @Szreko @Janiama @Emhyr @ElTomas

Na ten moment DL dziś o 14:30 (pierwsze trzy mecze odwołane). Transfery już porobione czy czekacie (tj. w moim przypadku do ostatniego kwadransa)?

0

@Bocheno1 No nie wiem. Nie jestem ws stanie się zgodzić. Pamiętam, że na początku nie miałem tak solidnej głowy jak teraz. Przyszła z czasem.

1

Wuja właśnie odpadł, więc korzystając z okazji wysyłam zapytanie do La Ramblii: Jakie są wasze sposoby na to, by za szybko nie zakończyć zabawy zakrapianej alcoholem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?