Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Tak postępują tylko hazardziści, a ja do nich nie należę ;)
0
Na benchmarku w przeprowadzonej ankiecie na temat BTC:
* 38% ludzi stwierdziło, że to bańka która w końcu pęknie (kulturalnie mówiąc)
* 30% ludzi stwierdziło, że to dzieło Belzebuba
* 8% nie wie, co sądzić
No cóż ... jakoś wcale mnie to nie dziwi. Pewnie znacząca większość zamiast najpierw poświęcić czas na naukę - zainwestowała i straciła pieniądze.
2
@ElTomas Nie robiłbym tego na Twoim miejscu. Powtarzałem to w przypadku CR, czy Lukaku i powtarzam to teraz. Nie kieruj się czystymi spekulacjami tylko faktami. A fakty są takie, że nie zagrał w PL jeszcze nawet minuty. Nie wiadomo jak się zaadaptuję do innej piłki w innej drużynie. Ze swojej strony znacznie bardziej polecałbym pomocników z Leicester lub Arsenalu.
4
„Social Credit System (SCS)” już od kilku lat funkcjonuje w Chinach. Polega na ocenianiu każdego z obywateli. Punkty przyznawane są m.in. za segregowanie śmieci czy płacenie rachunków w terminie. Z kolei odejmowane są m.in. za wykroczenia, nadmierne używanie gier komputerowych oraz posiadanie znajomych z niskim rankingiem.
Chińczycy kupujący smartfon, muszą wyrazić zgodę na skanowanie twarzy. Skany są przechowywane w bazie Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego. Docelowo mają umożliwić rozpoznawanie twarzy wszystkich obywateli kraju. W ramach projektu Skynet (będącego elementem systemu SCS) zamontowano 20 milionów kamer przemysłowych, głównie na ulicach największych miast. Większość obywateli dużych aglomeracji jest obecnie identyfikowana przynajmniej 1 dziennie.
Kiedy myślisz, że życie w Polsce jest do kitu i ma prawie same wady ... pamiętaj, że zawsze mogło być gorzej :P
2
Odnośnie 22-letniego chilijskiego napastnika Blackburn - Bena Breretona, którym podobno Barcelona była zainteresowana:
* xG/A 0.71 + 0.76 udziału w bramce /// 90min. w przeciętniaku fizycznego Championship, który głównie dzięki niemu ma szanse na Play-Offy w tym sezonie. Facet jest bardzo skuteczny, kibicuje Barcelonie, a potencjalny koszt jego sprowadzenia wahałby się w okolicach kilku mln. Byłby to tzw. transfer bez ryzyka.
1
Czysto ekonomicznie powinien grać Depay/Auba/Torres. Ciekawe jak Xavi to poukłada. Sezon jest długi, więc każdy będzie miał swoje 5 min.
0
@messi564 * Alemaniego - traktujmy go z takim profesjonalizmem z jakim on dziala dla "naszego dobra".
2
Anderlecht na prawdę mnie zaskoczył. W tym sezonie jego ofensywa jest oparta głównie na 20-letnim Zirkzee wypożyczonym z Bayernu i na 21-letnim Sergim Gomezie (który spędził u nas 7.5 sezonu). Zirkzee zanotował na ten moment 12G + 8A w 29 spotkaniach, a Gomez (boczny obrońca) 6G + 13A w 32 występach.
0
Wiadomo, że to sklejka jego najlepszych zagrań dlatego nie wysuwam daleko idących wniosków, ale mimo to ogląda się go z przyjemnością.
22
Przykre, ale prawdziwe. Takie jest życie. Barcelona nie może liczyć na to, że co 10 lat będzie miała złote pokolenie w historii piłki we własnej szkółce. Piłkarskich "potęg finansowych" jest co raz więcej. Jeśli Real i Barca nie wsiądą do tego pociągu na czas - ich kibice mocno to odczują.
1
@Rust_Cohle Ciężko obiektywnie stwierdzić, który serial jest najlepszy. Każdy ma swój gust. Ja np. mam spore poczucie humoru, ale też lubię filmy/seriale oparte na takich czasach jak w LoTR, Hobbit więc to normalne, że wskażę takie produkcje jak:
* Gra o tron
* Spartakus
* Świat według Bundych
* Przyjaciele
Z przymrużeniem oka dodam jeszcze Miodowe lata i 13 posterunek (produkcje moim zdaniem powyżej oczekiwań względem polskiego rynku).
2
Już wiem, do czego dąży Xavi. Ściagnie nam tu Azpiego, Moratę, jeszcze może Alonso z Chelsea (bo Azpi będzie grał raczej jako ŚO) i niebawem Barcelona będzie rzeczywiście 'mes que', bo będzie się też biła o EURO i MŚ xD
1
Polecam zobaczyć ostatni punkt Igi w tym meczu po ponad 2-godzinnym thrillerze, dzięki któremu awansowała do półfinału AO. W stylu swojego idola - Rafy Nadala. Wielkie brawa IGA!!!
13
Padłem ze śmiechu xD
29
"Powiedziałam mojemu synowi, żeby posprzątał pokój, na co on odpowiedział: może później, boli mnie głowa.
Powiedziałam mu, że to żadna wymówka i usłyszałam jak mój mąż parsknął śmiechem dwa pokoje dalej."
;)
1
@maniak33333 @Rewolucja123 Wiem, że nie zagrał fantastycznego meczu, koledzy też nie za bardzo mu pomagali, ale chciałbym żeby wszyscy nasi piłkarze, którzy grają słaby mecz notowali takie statystyki.
2
Do wszystkich, którzy w tym meczu u Pedriego widzieli głównie straty i niecelne podania:
* najwyższa nota ze wszystkich zawodników w tym meczu na sofascore
* 6 kluczowych podań (!)
* 11 celnych długich piłek/przerzutów
* 5 wygranych pojedynków
* 2 udane dryblingi (67%)
* 2x faulowany.
0
@Rust_Cohle W sumie zapunktowało mi tylko dwóch gości (jednego miałem na C), a wystarczyło by mieć 6pkt więcej od średniej w tej kolejce na ten moment :P
0
@Rust_Cohle I Ajax na należnym im miejscu. W FPL znowu miejscami się zmieniliśmy :D Został Ci Sissoko, a mi King z WAT. Na ten moment mam ogółem 3 pkt przewagi :D
1
Ansu, kim jestem by udzielać Ci rad, ale ... jeśli miałbym coś Ci radzić - maraton Rocky'iego i do roboty! Człowiek albo zwycięża albo się uczy - taką mentalność każdy powinien mieć wpojoną, życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia.
2
@Rust_Cohle Ja trzymam kciuki za naszego "młodszego brata" :D
41
Jeśli można zapamiętać coś dającego nadzieję i trochę otuchy w tych ciężkich dla kibica czasach z naszego ostatniego meczu to jest to ta akcja:
Po tym golu biłem brawa na stojąco nawet nie ze względu na samą bramkę (która była rewelacyjna) ale ze względu na samą akcję, przerzut, szybkie podania do przodu, rywal nie był w stanie się dobrze zorganizować w defensywie. Obyśmy z czasem mieli przyjemność oglądać więcej takich akcji.
4
Nigdy nie byłem fanem teorii spiskowych, wiem że zdecydowana większość to zbyt wiele teorii przy zbyt małej liczbie dowodów, ale ...
https://mobile.twitter.com/PhilKonieczny/status/1484507440087449602
0
@Rust_Cohle Udany start ? Tak na marginesie, wiesz że minusowe na kapitanie też się podwajają ? XD
1
@JimMorrisonFCB Ja zrobię tylko transfer do obrony (przed nami 2 tyg. przerwy). Będę miał skład na tą kolejkę bez ławki rezerwowych (a ktoś pewnie wypadnie). Mendy, Son, Dier wracają po przerwie więc bez sensu ich teraz wymieniać.
10
Nie wierzę w to, co widzę.
Czym skorupka za młodu nasiąknie ... 2 lata tresury robi swoje.
''Dzwoń na policję i zabieraj po trosze ...''
1
@Rust_Cohle Cóż ... w tej kolejce zagrałem jak amator. Poleciałem pod terminarz, a nie realną wartość zawodników. Gratki, nasza rywalizacja jednak jeszcze chwilę potrwa :D
0
@Rust_Cohle Ale użyłeś WC ;) U mnie free hit wgl nie wypalił, głównie przez Covid. Mój podstawowy skład zrobił znacznie więcej pkt niż ten na free hicie xD
55
4kg mięśni więcej i już zaczyna ustawiać komarka do pionu xD
0
@Kinginiesta Z całą pewnością, wystarczy poszukać ;P