Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone Espanyol robi: Brrr.
2
Pięć goli strzelonych podczas 804 min. w oficjalnych spotkaniach (0.56 na 90min.).
Z perspektywy czasu wydaje się, że transfer Luuka był jak najbardziej trafiony, zwłaszcza przy tak małej pensji, którą pobiera.
10
Myślałem, że mi się to przyśniło, a taka akcja na prawdę miała miejsce we wczorajszym meczu. Alba ... WTF have you done ?!
1
Typowa reklama podczas Super Bowl. Terminator w roli Zeusa xD
0
@7black4 Jakbyś prześledził ostatnie 2-3 lata ich wypowiedzi na temat krypto/BTC to zmieniali zdanie przyn. 10x. Dlatego nie warto wierzyć opiniom tylko faktom choćbyś rozmawiał z prezydentem :D
0
Szef strategii inwestycyjnej w JPMorgan nie docenił kryptowalut i uważa, że już za późno na tego typu inwestycje.
Niby poważny - jeden z największych na świecie - holding finansowy, a zmienność jego opinii można porównać do chorągiewki na wietrze lub Pana Glapińskiego :)
1
@Rewolucja123 Słuchaj ... są rzeczy ważne i ważniejsze. Zwolnij się z pracy xD
2
@Mow_mi_Douglas Ja nie mam do niego zastrzeżeń, bo widzę jaką rolę obecnie pełni w układance Xaviego.
5
Adama Traore w dwóch pierwszych meczach w LaLidze dla Barcy w tym sezonie:
* 152min.
* 2A
W przeliczeniu na 90min.:
* 0.52 xGA
* 1.18 udziału przy golu
* 1.5 kluczowego podania
* 84% skuteczności podań
* 3.5 udanego dryblingu
* 8.0 wygranych pojedynków
Mały zakres danych, aczkolwiek na ten moment prezentuje się powyżej oczekiwań (stwierdzenie, że daje więcej niż Ousmane do tej pory się broni :D ). Oby tak dalej.
0
@GeraltzKatalonii Ze zdecydowaną większością mamy znacząco większe xG, nie tylko z Espanyolem. Faktem jest, że nie przekładało się to do tej pory na wyniki.
2
xG 0.62 : 1.62 na korzyść Barcy. No cóż ... tj. zwykle kreujemy więcej niż rywal, ale jesteśmy mniej skuteczni po obu stronach boiska.
To, co się zmieniło to styl. Taką Barcę chce się oglądać i ma się przyn. nadzieję że wyniki są kwestią czasu.
19
Wiedziałem, że będą memy odnośnie tego ujęcia xD
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1492977348265848837
0
@Azi Trzeba być dla chłopaka wyrozumiałym. Wszedł w przerwie do meczu o takim znaczeniu gatunkowym po kontuzji bez rytmu meczowego - bardziej z przymusu (ryzyko urazu z Araujo) niż z logicznego wyboru.
1
Każdy pkt jest już na wagę złota. Brawo drużyna za walkę do końca.
PS. Na boisku jednocześnie przebywali Dembele, Auba, Traore, Ferran, Luuk i tylko jeden ŚO xD
6
0.24 : 1.37 w xG na korzyść Barcy po pierwszej połowie. Espanyolowi siadł jeden strzał z za pola karnego i to tyle. Barca gra w taki sposób, w jaki można sobie życzyć. Papużki notują mnóstwo strat na swojej połowie i wątpię by cały mecz wytrzymali takie tempo. Zwłaszcza jeśli u nas wejdzie świeży Auba lub Dembele.
0
Dziwię się, że Cunha dostał dopiero 560 min. w Atleti w LaLidze. Wystarczyło by Brazylijczyk zanotował 5G+2A (1.13 udziału w golu na mecz) + 0.86 xGA na 90min (!).
Przyznam się, że nie oglądam zbyt wielu meczy Atleti, więc nie wiem jak wygląda jego gra w defensywie (i jakie ma w niej obowiązki), ale patrząc na jego udział w ofensywie to daje znacznie więcej niż ~4x droższy Felix.
1
@Rust_Cohle @Szreko W FPL prawdopodobnie od wiedzy jeszcze ważniejsza jest regularność. Rust coś o tym wie. Regularnie pilnuje mojego cienia xD
1
@Szreko Ja wciąż stawiam na Bowen'a.
1
@ElTomas @Rust_Cohle @jareksk100 @Szreko @Encore @Janiama @Bocheno1 @JimMorrisonFCB @Zoker
Kto z Grzmotem na kapitanie ? XD
0
@Xavifcb6 Wybacz, nie wykręcam się, ale nie mam na to czasu. To zbyt obszerny temat. W wielkim skrócie - trener powinien zgłaszać profil, jakiego potrzebuje w drużynie, a dyrekcja sportowa powinna zajmować się selekcją, negocjacjami i finalizacją transferów.
1
@Rust_Cohle Ja zrobię tylko jeden transfer do def. o 11:40 :P
0
"Za każdym razem, gdy kogoś pozyskujemy, jest to zależne od trenera. Xavi był kluczowy w podejmowaniu decyzji transferowych zimą."
Wypowiedz niby umieszczona w pozytywnym tonie o naszym trenerze, lecz pokazuje kto najbardziej pociąga za sznurki przy transferach. Alemany zapewne większość talentu i pracy wkłada w negocjacje aniżeli we własne wybory zawodników, co nie do końca jest pozytywne w takim klubie jak Barca. Musimy mieć nadzieję, że Xavi wie co robi.
0
@Barcaa12 Ciężko powiedzieć by to wciąż była tiki taka. Gdyby Pep dalej stosował te same schematy i styl, co w Barcelonie to już dawno by przepadł w nowoczesnym futbolu. By utrzymywać się na topie trzeba nieustannie dążyć od perfekcji. Hiszpan dalej jest wierny swej filozofii, ale wprowadził do niej mnóstwo usprawnień.
2
@KapiFCB Tak więc podam Ci przykład. Dajmy na to, że na 5 spotkań CHE vs MCI CHE wygrywa jedno, MCI trzy i był jeden remis. Wd Ciebie która drużyna jest w takim wypadku lepsza ? Jeśli powiesz, że MCI to sam sobie przeczysz. Nie jestem fanatykiem Pepa, czysto obiektywnie stwierdzam, że facet w kluczowych meczach LM zbyt często przekombinowuje i zwyczajnie ma pecha.
2
@KapiFCB Nie zgadzam się. Ile meczy rozgrywasz na krajowym podwórku (najlepszej lidze w Europie i najprawdopodobniej na świecie) z takimi rywalami jak Chelsea, Liverpool, Manchester United, Totki czy Arsenal, a ile w LM? Najważniejsza jest regularność, by potwierdzić czyjąś wartość - nie kilka momentów.
10
The Citizens to potwór, nie przyjmuję przeciw-argumentów że z taką kadrą każdy by tak dominował, bo w obecnym footballu mieliśmy wiele przykładów, że to nie prawda.
Ostatnie 19 meczy we wszystkich rozgrywkach (średnio 6 meczy na miesiąc): 17W-1R-1P przy bilansie bramkowym 52:14 (2.74 : 0.74 na mecz).
Kosmos.
1
@ranger3120 Przyn. raz w roku - tradycja :D
1
@kynio302 @PieN @Proxi @szela1899 @NaFazieHitman Biała rasa wynosi 50%, żółta rasa 40%, czarna rasa 10%, gdyby główni aktywiści wiedzieli o tym lub nie wykorzystywali koloru skóry do własnych interesów to nie byłoby całej tej szopki politycznej.
3
@szela1899 Słabi ludzie kreują ciężkie czasy. Ciężkie czasy kreują silnych ludzi i tak w kółko.
7
@NaFazieHitman I tak obejrzysz ... i tak obejrzę i ja ... ale zgadzam się w 100% [...]