1

Dziś na TVN był film o CR7. W domu Ronaldów było oglądane z wypiekami na twarzy :D

6

Studenci Uniwersytetu Princeton po bitwie na śnieżki - 1893r. Ci to chyba nie znali się na żartach :D
https://mobile.twitter.com/Iearnhistory/status/1375854875792265217

2

@Quavosk Prawdziwy sprawdzian przed nią w ewentualnie następnej rundzie, gdzie najprawdopodobniej trafiłaby na Halep :P

54

Zdjęcie zrobione w idealnym momencie. Kanadyjczycy ...
https://x.com/perfectly_pics/status/1374617098006134785

5

Hasztagiem w meczu Polska - Andora będzie #POLAND. Dominacja podkreślona od pierwszego gwizdka :D

0

Komarek ładnie by tam śmigał, ale to nie ten rozmiar buta :P

1

Nie rozumiem wczorajszych decyzji Luis'a Enrique. To było jasne od pierwszej minuty, że Hiszpania będzie zdecydowanie dłużej przy piłce, a znacznie słabsza Grecja będzie się murować. Dlaczego Luis nie posłał do gry Alby, Pedriego, Gil'a od samego początku ? Dlaczego Llorente na boku obrony, a linia pomocy z tercetem Koke/Rodri/Olmo ? Ciężko powiedzieć, czym kierował się trener. Hiszpania była wczoraj bezzębna w ofensywie.

6

3

53

Tu trzeba powoli, na spokojnie.
https://mobile.twitter.com/Marcin1916_/status/1375175156923052048
Podsumowanie pierwszej połowy.

0

Jest 38'. Gramy na ten moment prymitywnie, masa fauli i złych decyzji przy budowaniu akcji, dużo błędów indywidualnych, tylko jeden niecelny strzał po wrzutce. Ciężko oglądać taką piłkę, gdy ostatnio na ekranie widniała tylko Barcelona.

74

Sergino Dest proszę państwa ! Golazo & Partidazo !!!
https://mobile.twitter.com/BroadStrtPaul/status/1375147137311326215

3

Nasza koszykarska sekcja wyrasta na prawdziwą potęgę. Vamos !

0

Miałem wielką nadzieję na zobaczenie jeszcze w tym sezonie takiej once de gala: MaTS - Dest/Pique/Araujo/Alba - FdJ/Pedri/Busquets - Dembele/Messi/Fati ... No cóż, mam nadzieję że od początku następnego sezonu będą na to liczne okazje. Można powiedzieć, że przy obecnej grze drużyny, formie którą prezentują zawodnicy to tacy Pique/Araujo/Ansu mogliby być coś ala 'nowe transfery/wzmocnienia'. Gdyby ktoś mi powiedział kilka tygodni temu, że bez tej trójki będziemy osiągać takie rezultaty przy takiej grze to prawdopodobnie bym nie uwierzył :)

24

@DLFCB Bądźmy szczerzy - tam było wiele błędów kardynalnych w obie strony, gdzie każdy mógł całkowicie zmienić obraz meczu.

2

@BarcaInfo Se queda.

3

Mam nadzieję, że 'nasi' wrócą w pełni sił fizycznych, z odpowiednią mentalnością i nie zlekceważą rywala. Takie pierwsze mecze po przerwach często bywają niespodziankami. Valladolid walczy o utrzymanie, ma tylko kilka pkt przewagi nad strefą spadkową, przegrali tylko jeden z sześciu ostatnich meczy (z Realem 0:1, gdzie stworzyli sobie tyle samo lub więcej dogodnych okazji do strzelenia gola), a po za tym zremisowali na wyjeździe z Celtą, czy u siebie z Sevillą + pokonali zawsze niewygodne Getafe. Trzymam kciuki za koncentrację, skuteczność oraz powrót bez kontuzji zawodników powołanych do reprezentacji.

3

@BarcaInfo Nie musi dostawać koszulki z napisem 'G.O.A.T.' by wiedzieć, że nim jest :)

0

@BarcaInfo Pan Abel Ferreira chyba nie rozumie tego, jak działa świat piłki i ludzka ambicja - ciekawe, kto zechciałby obniżyć pensje, potencjał miejsca pracy i postawione sobie cele, by udowodnić niedowiarkom swą wartość.

27

@BarcaInfo Yupi, mamy nową '9' :D

4

Ktoś pragnie zainwestować u ramblowego bukmachera ? Real Madryt vs Liverpool:

* Zidane - powyżej 15.5 klaśnięć @1.06
* Real - powyżej 25.5 wrzutek @1.45
* Ramos - faul na Salah'u @1.63
* Casemiro - pierwsza żółta kartka po przyn. piątym popełnionym faulu @1.85
* Real - dostanie rzut karny @2.50

5

@BarcaInfo "Messi strzela tylko z pola karnego, karzełek nie potrafi z dystansu".

38

Czytasz taką wiadomość i wiesz już, jaką ewentualną wymówkę powtórzy co drugi kibic Realu :)

7

@BarcaInfo W pełni się zgadzam, nie przełknąłbym kolejnego transferu typu 'Pjanić' przy takim potencjale w La Masii i rezerwach.

15

Barcelona jest niepokonana w La Lidze już od 17 kolejek (14W-3R-0P). W ostatnich 6 ligowych meczach Barca wygrała 5 razy notując przy tym bilans 17:3 ! Przed nami nie lada wyzwanie - poważny sprawdzian na Anoeta już za trzy dni. Drużyna rośnie w oczach, do gry w dobrym stylu dołożyła skuteczność i solidność (na miarę naszego obecnego potencjału) w defensywie. Mam nadzieję na trzy pkt i powiększenie przewagi nad Realem, który też zagra na ciężkim terenie z Celtą. Na wpadkę Atleti z Alaves u siebie są nikłe szanse chodź ich morale obecnie nie mogą być zbyt wysokie. Tego samego dnia bardzo ważny mecz gra także Barca B u siebie z Cornellą. Przy ewentualnej wygranej rezerw i porażki/remisu Nasticu Barca B może awansować na pierwsze miejsce. Szykuje się niezwykle ciekawy weekend.

4

Czyli dobrze rozumiem, że obecnie Segunda Division B staje się czwartym poziomem rozgrywkowym w Hiszpanii ? Jest jakaś szansa na awans po tym sezonie Barcy B do La Liga 2 ? Czy ten system już tak funkcjonuje, że obecnie drużyny z Segunda Division B mogą jedynie awansować po sezonie do Primera RFEF, a drużyny z La Liga 2 spaść do Primera RFEF ?

1

@BarcaInfo Życzę jak najszybszego powrotu do zdrowia. Tak na marginesie - gdyby połączyć Viniego z Rodrygo to Real miałby znakomitego skrzydłowego. Tymczasem wydali ~100 mln na 'półśrodki'. Nadzieja w tym, że są jeszcze młodzi i być może się odpowiednio rozwiną.

9

Facet ma rację, karnego co prawda być nie powinno ale 'nasi' byli wczoraj bardzo skuteczni. Trzy gole z dystansu + 1 z rożnego. To się rzadko u nas zdarza :)

4

@BarcaInfo A sędzia do Koeman'a na temat sędziów w VAR'ze: Tam nikogo nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?