Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Ptaszki dbają o recykling, a w zamian są karmione. Ręce składają się do braw :)
https://mobile.twitter.com/Time4KnowIedge/status/1328036842508218369
12
Niesamowity widok.
https://mobile.twitter.com/Time4KnowIedge/status/1327095922262568960
8
Barcelona vs Real w lidze.
https://mobile.twitter.com/LaComputadora14/status/1325546759637118981
42
Anakonda mierząca ponad 15 metrów znaleziona w rzece Xingu w Brazylii.
https://mobile.twitter.com/Time4KnowIedge/status/1322210737704456193
0
W jakim banku obecnie polecilibyście otworzyć konto (wypłata, przelewy, nic wyjątkowego jeśli chodzi o wymagania) ? Ostatnio sam dostałem to pytanie i jestem ciekaw waszego zdania.
9
Po nie najlepszym meczu w wykonaniu Barcelony (i byłego Pana policjanta) popatrzmy w jaki sposób żyrafa je trawę :)
https://mobile.twitter.com/Time4KnowIedge/status/1320070125005893632
0
Barcelona 2:1 Real Madrid
0
Jeśli Barca dziś wygra będzie liderem, lecz ... bardziej niż na końcowe 3 pkt liczę na dalszy progress, następny krok do przodu w układance Koeman'a. Vamos !
1
Przyszłość reprezentacji Polski na ten moment nie wygląda tak źle: Bułka, Majecki, Drągowski, Karbownik, Walukiewicz, Bednarek, Kędziora, Bielik, Moder, Linetty, Zieliński, Milik, Piątek, Szymański, Jóźwiak.
https://mobile.twitter.com/chuck0029/status/1315390000649863169
52
Pośmigałby człowiek po latach '70 w takim cudeńku :)
https://mobile.twitter.com/Iearnhistory/status/1314274567737675776
1
@BarcaInfo Sądzę, że po dzisiejszym meczu 'Fichado' jeszcze bardziej prawdopodobne.
0
Są całkiem niezłe szanse, że Real dziś pogubi punkty. W xG po pierwszej połowie jest 0.41 : 0.41; swoją drogą niezły 'wylew' defensywy Levante przy golu Viniciusa. Miał czas by się ich zapytać, gdzie i jak uderzyć :)
https://mobile.twitter.com/Bizzzzzzaaare/status/1312759540350414850
0
Jest sens w czepianiu się Jorge Mendesa za udział w transakcjach związanych z FC Barceloną ? Sądzicie, że klub na tym traci ? Jego zysk polega głównie na wynegocjowaniu jak najwyższej ceny, od której zapewne pobiera %. Biorąc pod uwagę poziom negocjacji jaki prezentuje obecny zarząd optymistycznie podchodzę do tej 'współpracy'.
20
Kowal: Villarreal ? 0 punktów. Celta ? 0 punktów. Co pośmiane to nasze :)
4
Jestem dumny z nich jakbym był ich ojcem :)
0
Celta 1:2 Barcelona
61
El Clasico nie jest czasem dopiero w październiku ? :)
https://mobile.twitter.com/BarcaUniversal/status/1310344748247334915
2
Nawet Real współczuje Barcelonie i daje handicap na starcie sezonu :)
https://mobile.twitter.com/DIRECTVSports/status/1309940625610084361
1
Monchu (jak na razie wypożyczony z Barcelony) zanotował świetny występ w swoim debiucie w Gironie mimo, że jego drużyna przegrała 0:2: 79 min., 79 kontaktów z piłką, 52 celne podania (85%) + 4 kluczowe (!), 8 celnych długich piłek / dośrodkowań, 2/2 celne strzały, 2 wygrane pojedynki + 1x faulowany. Powodzenia i oby tak dalej !
https://x.com/AminuSa04868825/status/1308841614773755908
0
@BarcaInfo Drzwi, do których pasuje każdy klucz ? Ciekawa polityka finansowa :)
0
@ViscaBarca123 Jestem w stanie uwierzyć, że przy obecnej kadrze może nie być miejsca dla Monchu / Collado. Mam tylko nadzieję, że Barcelona nie straci całkowicie kontroli nad ich przyszłością (jak źle by to nie zabrzmiało). Dostali bardzo mało szans by się pokazać w pierwszej drużynie, lecz widać było u nich tą iskrę. W Barcelonie B oczywiście stanowili kręgosłup drużyny. Bardzo liczę na nich jako stałych bywalców La Ligi w przyszłości.
0
@ViscaBarca123 Wydawało mi się, że jego wypożyczenie tam było już 'klepnięte' i brakowało ostatnich szczegółów oraz oficjalki. Zrezygnowali z niego ?
0
@ViscaBarca123 sądzę, że Girona może w tym sezonie na poważnie 'zaatakować' bezpośredni awans do La Ligi. Już w zeszłym walczyli w Play-Off'ach. W tym sezonie dodatkowo wzmocnili się młodymi, ambitnymi chłopakami z dużym potencjałem jak Monchu, Moreno, Couto, Collado.
4
To wypożyczenie miało swoje plusy :)
Może tak wysłać tam na sezon Puig'a ?
https://mobile.twitter.com/neurophate_/status/1309844399342444546
25
Frank de Boer właśnie został selekcjonerem reprezentacji Holandii.
Pytanie od dziennikarza: czy w kontrakcie jest klauzula (taka jak u Koemana) ?
Eric Gudde: Nie będę mówić o szczegółach umowy jednego z moich pracowników.
Frank de Boer: Jedynie Barcelona .... nie tylko żartuję :D
27
Ahh, będzie nam go czasem brakować :D
https://mobile.twitter.com/BrazilianTrent/status/1309213303651041282
3
Kolejny świetny występ Emersona w dzisiejszym meczu z Valladolid. Zanotował: 90 min., 5 wybić + 1 zablokowany strzał + 2 przechwyty + 5 prób odbioru (!), 97 kontaktów z piłką, 49 celnych podań (83%), 1 kluczowe podanie, 4 celne długie piłki / dośrodkowania, 8 wygranych pojedynków, raz faulowany, 1/1 udany drybling.
Golazo Williama:
https://mobile.twitter.com/DanielCabezas99/status/1307728121643372544
23
Vidal coraz bliżej Mediolanu.
Fani Interu:
https://mobile.twitter.com/fralittera/status/1307741610822774785
1
Gandalf to taki jeden z pierwszych cheater'ów. Kiedy natrafia na jakiegoś trudniejszego questa to wpisuje w konsoli #eagleshelp i po sprawie :)
21
Mimo, że Lyon jedynie zremisował 0:0 Depay zanotował kolejny świetny występ. Jeden z liderów zarówno w klubie jak i w reprezentacji. Dzisiaj: 90 min., 74 kontakty z piłką, 34 celne podania (85%), 5/6 udanych dryblingów, 5 kluczowych podań + 1 stworzona okazja, 6 wygranych pojedynków. Ten transfer miałby zbyt wiele ewentualnych plusów, by nasz zarząd go zrealizował.
Przykro mi to pisać, ale sądzę że lepiej by się przystosował do naszego stylu gry, bardziej by wspomógł projekt Koemana niż Griezmann, na którego wydaliśmy tyle pieniędzy. Griezmann, który do nas nie pasuje, nie charakteryzuje się ani dobrym dryblingiem ani zmysłem do kreowania gry.
https://mobile.twitter.com/iF2is/status/1307055126536957954