0

@Solimalhio Mówisz o Frankfurcie, który jest 6 w Bundeslidze i odpadł już w 1/16 Ligi Europy? O Benfice, która w bardzo wyrównanej grupie w LM zdobyła tylko 4 pkt i zajęła 3 miejsce? Stary, rozumiem że można kibicować rywalowi jakiegoś klubu, ale trochę obiektywizmu i bazowania na faktach...

0

@Solimalhio Wypowiadasz się bez sensu, logiki. Sam sobie przeczysz. Gdzie jest teraz w Europie Eintracht czy Benfica skoro Barca jest od nich słabsza? Ta rozmowa nie ma sensu. Udanego dnia ;)

1

Propozycja na 17.03:

Mecz: Viesti K vs Puijo K
Kategoria: Siatkówka (K)
Liga: Finlandia
Godzina: 17:30
Typ: handicap setowy -1.0 na gości (wygrana 1 setem = zwrot) po kursie ~@2.30

Skuteczność: 9/19 (47,4%) przy śr. wygranym kursie @2.45

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14223230#comment-14223230

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom

0

@Solimalhio Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania Real jest jeszcze słabszy od Barcelony skoro przegrał z nią ligę :)

0

@Solimalhio Barcelona obecnie nie jest średniakiem (skoro jest obecnym mistrzem Hiszpanii i zagra w QF LM), ale też nie jest klubem z topu z wiadomych względów.

Z drugiej strony porównaj sobie najlepsze 11-stki wychowanków Barcy i Realu.
Myślisz, że gdyby w Realu był taki Gavi/Balde/Cubarsi/Yamal (czy wcześniej Iniesta/Busquets/Alba/Xavi/Messi/Pedro/Thiago) to też nie dostawali by tam minut? Nie zostali na dłużej? Real jak sądzę po prostu nie szkoli pod pierwszą drużynę, ale pod zysk. Traktuje szkółkę jako dodatkowe źródło dochodu, dlatego to Barca wychowuje lepszych zawodników na swoje potrzeby.

@Dosq Mimo wszystko (biorąc pod uwagę argumenty powyżej) uważam to za anomalię, by w drużynie z Hiszpanii (a zwłaszcza ze stolicy) Hiszpanie mieli tak mały udział.

0

Los Blancos mają w obecnym sezonie LaLigi tylko jednego Hiszpana, który rozegrał w ich barwach przynajmniej 1.5k minut. Panowie ze stolicy idą na jakiś rekord :)

3

Real Madryt tak jak Netflix bardzo wziął sobie do serca walkę o polityczną poprawność :)

5


Pajęczy zmysł :]

5

Luis Suarez - wejście smoka w Interze:

- 439 minut
- 6G + 5A
- 2.25 udziału w bramce na 90 minut

El Pistolero powrócił :)

5

@norbi77 Kompletnie straciłem głowę w tym momencie :)

3

Propozycja na 17.03:

Mecz: Guadalajara vs Club America
Kategoria: Piłka nożna
Liga: Meksyk
Godzina: 04:05
Typ: wygrana gości po kursie ~@2.10

Skuteczność: 9/18 (50,0%) przy śr. wygranym kursie @2.45

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14212464#comment-14212464

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420@jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom

6

Też macie wrażenie, że upadek F&F zaczął się wraz z odejściem Paula Walkera?
Piątka, maksymalnie szóstka to był odpowiedni moment na domknięcie serii.

0

@JarekS

Zaraz zarząd nakaże Rafie grać samymi dzieciakami u12, żeby nie awansował :D

Tak na marginesie: uważasz go za lepszą opcję na trenera pierwszej drużyny niż Flicka?

0

@barcelonaLM Pamiętam jeszcze jak nasz Hubercik pokonywał w finale tego płomiennowłosego Włocha.

0

Pamiętacie jakiś mecz, gdzie coś typowaliście, który był tak kontrowersyjny / miał tak nieprawdopodobny dla Was przebieg, że pachniało "ustawką"?

Ode mnie:
https://www.flashscore.pl/mecz/4bWGTnC6/#/szczegoly-meczu/szczegoly-meczu

Pisanie, że typowałem w tym meczu over jest chyba zbędne :D

2

@Derean @SkilledHydra16

Aż dziwne, że Albinosi ze stolicy nie lubią VAR'u :]

1

Jak typujecie awanse?

Ja skłaniam się ku wszystkim klubom, które w pierwszym meczu zagrają na wyjeździe (Bayern, Dortmund, Barca, MCI).

0

Czterech największych faworytów w LM trafiło na drugą stronę drabinki.

Lapcio, dobrze podgrzałeś te kulki :]

0

Tak obecnie prezentują się kursy na wygraną poszczególnego klubu w LM:

1) MCI - @2.65
2) RMA - @5.50
3) ARS - @6.00
4) BAY - @7.50
5) PSG - @13.00
6) BAR - @15.00
7) ATM - @20.00
8) BVB - @27.00

Nie pytam, kogo uznajecie za faworyta lecz gdzie waszym zdaniem leży największa wartość względem kursów? Ja zwróciłbym się w stronę Bawarczyków.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś dziś typujecie w europejskich pucharach?

Przewiduję ofensywny meczyk w wykonaniu Żółtej Łodzi Podwodnej i Les Olympiens.
Z drugiej strony przed tygodniem rekomendowałem Rzymian w starciu z Mewami (4:0). Forma tych zespołów dalej jest w skrajnie różnych trendach, a kurs ponad 2.15 na to,
że Roma nie przegra wygląda zachęcająco (mimo tak okazałej przewagi w dwumeczu).

1

@Forsyth Chiny prędzej czy później wrócą na swoje miejsce. Biorąc pod uwagę ich demografię raczej będą starać się to osiągnąć wcześniej niż później.

1

Może za 3/4 pokolenia dzieci nie będą wiedzieć, że coś takiego jak wojna światowa w ogóle miało miejsce...

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/03/8n8vIdOR8V63SIo0Fbt0K4vuXTGUJWu8.mp4

2


KrasnalCoin? Nope. United States Dollar...

0

@Zoker Kolega z jego drużyny (chyba Unal) mu pomógł.
Przytrzymał gościa rywali przy sobie :]

15

Na Snapchacie jest dostępny chat AI.
Dziś dowiedziałem się czegoś ciekawego :)

https://zapodaj.net/plik-3LI2CQIqSZ

0

@Damian_Balde @FCB24

Widzicie Panowie. Football szybko nam udzielił odpowiedzi, kto miał rację :)

0

Inter wrócił z dalekiej podróży.
Atleti miało meczówkę. Gdyby piłka nie była ruchoma powiedziałbym, że sytuacja lepsza niż karny.

1

Propozycje na 14.03:

#1
Mecz: Gomez F.A. vs Dellien H
Kategoria: Tenis
Turniej: Santiago Challenger
Godzina: 14:00+
Typ: Gomez wygra po kursie ~@3.25

#2
Mecz: IPK vs RoKi
Kategoria: Hokej
Liga: Finlandia / 2 poziom
Godzina: 17:30
Typ: powyżej 6.5 bramek w reg. czasie po kursie ~@1.95

Skuteczność: 9/16 (56,3%) przy śr. wygranym kursie @2.45

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14211343#comment-14211343

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?