1

@MichuZ44 Dlatego reklam takiego sprzętu nie zobaczysz w TV.

1

@fcbarcafan19 Nie bawię się w bezpieczne opcje, półśrodki. Obchodzą mnie jedynie rynki o najwyższej wartości. Niższe kursy (1.8-2.0) gram tylko u faworytów. U underdogów największa wartość jest w wynikach końcowych.

2

Czytałem trochę o historii Rzymu aż natrafiłem na marny koniec jednego z najbogatszych przedstawicieli republiki - Crassusa. Ponoć zmarł podczas próby negocjacji pokojowych.
Partowie mieli wlać mu do gardła płynne złoto i z uśmiechem na ustach zapytać, jak mu ono smakuje.

A ponoć historia jest nieciekawa :D

2

Propozycje z tenisa na najbliższe dni (5-6 marca):

#1
Mecz: Sekulic P. vs Comesana F.
Kategoria: Tenis
Turniej: Challenger Santa Cruz
Typ: Sekulic wygra po kursie ~@4.85

#2
Mecz: Choinski J. vs Wong C.
Kategoria: Tenis
Turniej: Challenger Lugano
Typ: Wong wygra po kursie ~@3.10

Skuteczność: 7/9 (77,8%) przy śr. wygranym kursie @2.60

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14170132#comment-14170132

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers

3

@Mattems Laporty. To chyba oczywiste.

1

Może całe szczęście, że nie znamy dokładnie sytuacji Barcy od środka. Nie wiemy jak to wygląda za kurtyną.

To nie przypadek, że każdy profesjonalista, ekspert w swojej dziedzinie jak Reverter, Jordi Cruijff, Alemany, Melendez nie chcą dłużej zagrzać tu miejsca.

Klub uwikłał się w układy z superagentami, ważne pozycje poobsadzane ma amigosami/figurantami. Nawet kwestie zdrowia piłkarzów u nas leżą. To nie przypadek, że najbardziej podatny na kontuzje u nas zawodnik od lat przechodzi do innego klubu i przez 3/4 sezonu opuszcza tylko 2 mecze.

Strach pomyśleć, o czym byśmy się dowiedzieli, gdyby Barca była "otwartą księgą".

0

- To nie jest problem tego sezonu. Nam w Zakopanem przynajmniej od roku drastycznie brakuje osób w gastronomii, jak i hotelarstwie.

Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi. Oferuj ludziom w Zakopanem 18-20 zł na godzinę przy 12-godzinnych zmianach, z czego pierwsze 1-3 miesiące na niepełny etat i dziw się, że brakuje chętnych.

0

@JarekS Gdyby ten Pan się u nas zadomowił od przyszłego sezonu kibice przecierali by oczy ze zdumienia widząc jak nasi potrafią grać w piłkę :)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@fanoflakers Przy kursach ~@1.8-2.0 grając single tracisz ~25% z czystego profitu. Przy wyższych kursach wygląda to trochę lepiej. Takie są nasze polskie realia :)

Czysto obiektywnie (chowając ego do kieszeni) trzeba być kozakiem, by osiągać u nas regularną, a zwłaszcza satysfakcjonującą stopę zwrotu z zakładów.

0

@fanoflakers Nie, na razie staram się wydusić jak najwięcej z polskich :)

0



Gil Manzano po meczu :)

1

Przypomnę tylko, że zostało nam 5 lat :)

"Rok 2029. Spustoszonym nuklearną wojną światem rządzą roboty, rodzaj ludzki zszedł do podziemia, a Los Angeles to jedno wielkie gruzowisko."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@JimMorrisonFCB Daj mu spokój, ma dziecko do wykarmienia :]

2

@mrboom Tak, weszło. Gospodarze cały mecz mieli pod kontrolą. Przez ~90% czasu mieli przewagę przyn. 3 bramek, a w drugiej połowie prowadzili już 7. W ostatnich sekundach stracili 4-bramkowe prowadzenie.

31:28 - [++++]

0

Też macie wśród znajomych osobę, której żadna "prognoza" się nie sprawdza? :D

Kumpel gdyby uznał, że zakład pogrzebowy to niezły interes to ludzie przestaliby umierać.

4

Propozycja - 02.03:

Mecz: Odder vs Vendsyssel
Kategoria: Piłka ręczna
Liga: Dania / 2 poziom
Godzina: 15:00
Typ: handicap -2.5 na gospodarzy po kursie ~@1.90

Skuteczność: 6/8 (75,0%) przy śr. wygranym kursie @2.70

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14163532#comment-14163532

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers

14

Miło to słyszeć. Doceniam takich "hard-workerów" jak nasz Tiburón. Jego praca już przynosi efekty. Widać jego progres w obecnym sezonie mimo przeciwności losu (brak regularnej gry na swojej pozycji, a notuje 1.0 udziału w bramce na 90 minut w LaLidze i LM). Oby tak dalej.

19

"Mój znajomy znalazł na szwedzkim olx ogłoszenie ze swoim rowerem, który nie został jeszcze skradziony. Złodzieje wrzucają zdjęcia z rowerami i kradną dopiero wtedy, gdy znajdą kupca. To się dopiero nazywa optymalizacja działania."

To pewnie Ci inżynierzy i ich nowoczesne metody pracy z imigracji :)

6

Nico Williams zanotował w tym sezonie:

- 1888 minut
- 6G + 11A
- 0.86 udziału w bramce na 90 minut

Chłopak jest skrzydłowym, ma tylko 21 lat, nie gra w topowym zespole, a mimo to wykręca takie cyferki. Pod względem profilu/warunków fizycznych znakomicie wpisuje się w obecne trendy. 50 milionów wydaje się być okazją rynkową.

0

Oświadczenie Ronaldo do komisji dyscyplinarnej w sprawie ostatniego incydentu:

"Szanuję wszystkie kluby, nagrany ruch wyraża pokaz siły mojej drużyny.
Tu nie ma nic wstydliwego, jesteśmy do tego przyzwyczajeni w Europie."

Każdy facet ma dwa mózgi, ale nie może korzystać z obu jednocześnie :)

3

@AFA Pamientaj by usunońć historie!

8

Ferran w obecnym sezonie w LaLidze i LM:

- 1265 minut
- 10G + 4A
- 1.0 udziału w bramce na 90 minut

Feliz Cumpleaños Tiburón!

0

@Kengo

3:1 (96:76) - [------]

0



Nie oszukujmy się, Korwin ma też wady :D

4

Al Bundy wyjaśnia jak działa rynek matrymonialny :D


5

Propozycja - 28.02:

Mecz: Praia Clube K vs Sesi Bauru K
Kategoria: Siatkówka (K)
Liga: Brazylia
Godzina: 22:30
Typ: wygrana gospodarzy 3:0 po kursie ~@1.80

Skuteczność: 6/7 (85,7%) przy śr. wygranym kursie @2.70

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14158543#comment-14158543

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?