1

5

Powiedz, że boli Cię szkółka rywala nie mówiąc, że boli Cię szkółka rywala:

- Yamal ma przekręcony wiek! Chłop ma 20 lat!

3

Propozycja na 13.03:

Mecz: Rinderknech A. vs Hijikata R.
Kategoria: Tenis
Turniej: Phoenix Challenger
Godzina: 19:30+
Typ: powyżej 26.5 gemów po kursie ~@2.55

Skuteczność: 9/15 (60,0%) przy śr. wygranym kursie @2.45

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14202993#comment-14202993

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom

1

@FCB24 Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że przeciętny kibic zna się na tym lepiej od nich :) Bayern ma znacznie bardziej wartościowy skład, a Inter w LM notuje wyniki ponad stan (dwie wygrane i remis wyciągnął po decydujacych karnych + nawet swojej grupy - jednej z najsłabszych - nie wygrał). Bayern z drugiej strony w grupie miał prawie komplet pkt i był widocznie lepszy od Rzymian w fazie pucharowej. Tutaj nawet nie ma, o co się sprzeczać. Bayern JEST większym faworytem w LM niż zespół z Mediolanu.

PS. Moją teorię dodatkowo potwierdza fakt, że Inter jeszcze nie awansował do QF, a gra na wyjeździe z Atleti ;)

1

@FCB24 Bukmacherzy wyżej cenią Bayern, Real czy choćby Arsenal. Oni znają się na swojej pracy ;)

0

@draxidox Piękny edit, coś czuję że gdyby Neymar u nas został liczba LM byłaby większa, a i sam osiągnąłby swój cel jakim była złota piłka :)

1

Istnieje 29% szans, że trafimy na kogoś z tej grupy: Atleti, Inter, PSV, BvB. Trafiając na kogokolwiek innego awans do półfinału będzie już o wiele cięższy.

45

Trzeba przyznać, że to Sergi zrobił tego ostatniego gola i zamknął drzwi do awansu na klucz przed Napoli :)

1

Mnie chyba najbardziej z całego tego meczu ucieszyła salwa radości La Masii chwilę po końcowym gwizdku :)

0

@barteq Zobacz sobie, gdzie kreuje największe zagrożenie, skąd zdobywa najwięcej bramek. Ma ogromny talent do znajdywania się we właściwym miejscu, we właściwym czasie; potencjał na wybitną '9.

0

@barteq Dziewiątka, a jest rzucany nieustannie po skrzydłach.
Najwięcej czasu u nas spędził na LS.

0

Tylko Deadpool mógł to powiedzieć :D

1

Men will be men :)


3

Nie licząc zawodników z pierwszego planu to Ferranowi i Ferminowi kibicuję najbardziej. W Lopezie nikt nie pokładał nadziei do sezonu 22/23 (miał 18 lat). Torres od samego początku gra u nas nie na swojej pozycji. W tym sezonie w LaLiga i LM notuje średnio 1 udział w bramce na 90 minut. Regularna, ciężka praca zawsze przynosi efekty.


1

Deadpool 2 - dubbing okropny, ale humor przedni :D


12

W małej chińskiej wiosce mieszkał starszy mężczyzna. Całym jego dobytkiem był kawałek pola oraz koń, z pomocą którego uprawiał rolę. Koń był dla wieśniaka niezwykle wartościowy, ponieważ dzięki niemu mógł zapewnić byt sobie oraz swojemu synowi. Pewnego dnia koń zniknął. Sąsiedzi współczuli wieśniakowi takiego nieszczęścia. Mężczyzna nie zamartwiał się jednak stratą konia, lecz ze spokojem pytał: „Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”

Tydzień później zwierzę niespodziewanie powróciło do właściciela, przyprowadzając ze sobą stado innych koni. Tym razem sąsiedzi nie mogli uwierzyć w to, jakie szczęście spotkało starego wieśniaka – w całej wiosce nikt nie miał tylu koni! Gratulowali mu z całego serca. Mężczyzna podziękował im za miłe słowa, po czym zapytał: „Skąd wasza pewność, że to, co się wydarzyło, jest szczęściem?” Sąsiedzi dziwili się tym słowom i uznali starca za niewdzięcznika. Pewnego razu syn wieśniaka postanowił okiełznać jednego z nowych koni. Niestety, jego próba nie powiodła się, ponieważ spadł z grzbietu zwierzęcia i złamał nogę. Sąsiedzi ponownie składali mężczyźnie wyrazy współczucia w obliczu takiego nieszczęścia, jednak wieśniak pytał tylko: „Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.

Dni mijały, a kraj pogrążył się w wojnie. Do chińskiej wioski wkroczyli żołnierze, werbując do wojska młodzieńców zdolnych walczyć. Ku rozpaczy wielu rodzin, zabrali wszystkich młodych mężczyzn, z wyjątkiem jednego – syna wieśniaka, który leżał w łóżku ze złamaną nogą. Po jakimś czasie okazało się, że żaden z młodzieńców zaciągniętych do walk nie przeżył. Rodziny pogrążyły się w żałobie, jednak wieśniak pozostał niewzruszony, pytając tylko:

„Szczęście? Nieszczęście? Kto wie?”.

1

Gdy pod zdjęciem z przedszkola dostałaś za mało lajków...

12

Grzmot, grom z jasnego nieba :D


0

@Kengo

1:2 (31 gemów) - [++++]

$ Kurs na 3 sety w meczu wynosił ~@2.5
$ Kurs na powyżej 30.5 gemów w meczu wynosił ~@5.1

0

@kulek22 Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post ;)

1

@Kengo Adam Sandler - 73 mln USD (Zabójcze wesele, Nie jesteś zaproszona na moją bat micwę). Aktor powiększa swoje wpływy poprzez założoną przez siebie firmę producencką Happy Madison Productions.

Kto by pomyślał. Każdemu z nas się kojarzy głównie z "głupimi komedyjkami", za którymi i tak każdy przepada :)

Prawdą jest jednak, że bardzo rozwinął się przez ostatnie 10-15 lat i przeniósł na ekran wiele poważniejszych postaci, za które zbierał bardzo dobre recenzje.

0

Nie zgadniecie, który aktor zarobił najwięcej w 2023 roku. Odpowiedź w komentarzu.

2

Propozycja na 11.03:

Mecz: Jubb P. vs Varillas J.P.
Kategoria: Tenis
Turniej: Santiago Challenger
Godzina: 19:00+
Typ: powyżej 21.5 gemów po kursie ~@1.90

Skuteczność: 8/14 (57,1%) przy śr. wygranym kursie @2.50

Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14198591#comment-14198591

Powodzenia!

Oznaczenia: @Bunk420 @jedrek7000 @fcbarcafan19 @fanoflakers @mrboom

3

John Cena na gali Oscarów.
Co... za... żenada...

12

A ludzie mówią, że wrestling jest ustawiony...

6

@Lukikiki A co jeśli on tyle zarabia, że po te 50/100 zł by się nawet nie schylił? Dalej by było tak zabawnie? :)

6

@Lukikiki Słuchaj, kiedyś faceci musieli sobie radzić bez takich pomocy jakie mamy obecnie, więc było znacznie więcej takich "złotych rączek". Dzisiaj to się zmieniło. Obecnie nie opłaca się znać trochę na wszystkim. Lepiej zostać ekspertem w jednej dziedzinie; lepiej zarabiać w jednej pracy 10k niż w 3 po 2k.

9

@Lukikiki Nasi dziadkowie nie mieli wujka Google, który teraz Cię wszystkiego nauczy przy odrobinie chęci i czasu.

0

@MadafakinGuy Tak myślałem, że Brytol :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?