Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Warren Zaire-Emery w wieku 17 lat już ma na koncie 43 występy w Ligue 1!
0
Propozycja na 09.02:
Mecz: Mpetshi Perricard G. vs Stewart H.
Kategoria: Tenis
Turniej: Challenger Nottingham
Typ: Stewart wygra przyn. jednego seta po kursie ~@1.75
Powodzenia!
4
Też gorąco polecam :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2024/02/zUQQ2BtjOPzcXr9zuXaiqCqZ0o2xz0jl.mp4
1
@TR3YWAY Kolor skóry? Przypadkowy.
0
@SelloutCrowd On zarabia na zakładach, tak przynajmniej pisze w komentarzach.
2
Czego ze strony kobiet boicie się najbardziej?
https://www.flashscore.pl/druzyna/kopavogur/b1oEdgTB/
32
- Firma powinna zatrudniać 50% kobiet i 50% mężczyzn!
- Hehe.
- Dziecko powinno mieć ojca i matkę!
- Not hehe.
0
@JarekS Jeśli tylko popracuje nad masą mięśniową to będzie miał szansę być zawodnikiem kompletnym względem dzisiejszych trendów.
4
@Luciano99 THIS IS SPARTA!
Szanuj zasady. Nie ma miejsca dla słabych.
3
@Luciano99 @Emhyr
Dzieciak winien już lecieć z urwiska.
0
Propozycja na 07.02:
Mecz: Cerundolo F. vs Munar J.
Kategoria: Tenis
Turniej: ATP Cordoba
Typ: Munar wygra po kursie ~@2.30
Powodzenia!
0
Wczorajszy mecz Casa Pia vs Boavista to był ewenement!
Przez całe 90 min. miało miejsce tylko 8 strzałów i żaden z nich nie był celny!
Wynik z góry wiadomy. Ludzie własnoręcznie wydłubywali sobie oczy na trybunach :)
1
@PatrykBarca My rozmawiamy o Bernalu. Chłopak ma 16 lat.
0
@PatrykBarca Oczywiście, że tak ale ponad 80% opinii "ekspertów", które przewijają mi się przed oczami ma takie samo zdanie.
4
@JarekS wspominałeś, że temu zawodnikowi dajesz największe szanse jeśli chodzi o DM. Podtrzymujesz?
0
Propozycja na wieczór - 05.02:
Mecz: Casa Pia vs Boavista
Kategoria: Piłka nożna
Turniej: Portugalia
Godzina: 21:15
Typ: X2 (goście wygrają lub zremisują) po kursie ~@1.80
Powodzenia!
1
@PietrasCoelho U nas jedynie w roli prawego lub ofensywnego pomocnika jego gra ma sens. Jeśli mowa o transferze (najprawdopodobniej do Premier League) to cena minimalna 60 mln.
0
Mam nadzieję, że nikt nie wiąże z Roque tak wysokich oczekiwań jak wskazywałaby na to jego cena. On nie jest wart 30 mln + 30 w zmiennych, nawet biorąc pod uwagę jego potencjał na ten moment.
Jak sądzę Barcelona poniosła taką cenę za ponownie zaistnienie na rynku brazylijskim. To nie tajemnica, że kilku "wielkich" z Europy pociąga tam za wszystkie sznurki, a Blaugrana do nich nie należy, więc musiała głębiej sięgnąć do kieszeni.
33
Coś czuję, że Pani która zadała to pytanie wzięła ich odpowiedzi na serio :D
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/423327137_906204571175346_66350427813875633_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=aNzBX5vsiGMAX-7qxML&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=00_AfAJznl48Nlwk5LR66xLfgiXGdat1X1BMVcUHAC5XXtPrA&oe=65C4BD36
0
Propozycja nocna 06.02:
Mecz: Imamura M. vs Ochi M.
Kategoria: Tenis
Turniej: Burnie 2 / Challenger Men
Typ: wygrana Imamury po kursie ~@2.10
Powodzenia!
5
Matrix? Jaki Matrix? Nie wierzę w Matrix.
2
@PatrychoO Wygląda jakby miał się stać drugim Sane :D
3
„Zachód jest w niebezpieczeństwie, ponieważ otworzył się na idee socjalistyczne. To kapitalizm wyciągnął ludzkość z masowego ubóstwa i stworzył niewyobrażalny dobrobyt. (…) w tych krajach, gdzie powinniśmy bronić wartości wolnego rynku własności prywatnej i innych instytucji libertarianizmu, część establishmentu politycznego i ekonomicznego - jedni z powodu błędów w swoim teoretycznym podejściu, inni z ambicji władzy - podkopuje fundamenty libertarianizmu otwierając drzwi socjalizmowi i potencjalnie skazując nas na ubóstwo, nędzę i stagnację. Nigdy nie powinno się zapominać, że socjalizm jest zawsze i wszędzie zjawiskiem zubażającym, które zakończyło się niepowodzeniem we wszystkich krajach, w których próbowano go wprowadzić. Okazał się niepowodzeniem zarówno w sferze ekonomicznej, społecznej jak i kulturowej. Co więcej przyczynił się do śmierci ponad 100 milionów ludzi”.
„Dzięki kapitalizmowi wolnorynkowemu świat jest dziś lepszy niż kiedykolwiek. Nigdy w całej historii ludzkości nie było momentu większego dobrobytu niż ten który przeżywamy dzisiaj. Świat dzisiejszy jest bardziej wolny, bogatszy, spokojniejszy i bardziej dostatni niż kiedykolwiek wcześniej w naszej historii. Wolne kraje, gdzie szanuje się wolność gospodarczą i prawa własności prywatnej, są 12 razy bogatsze, niż te które kierują się innymi zasadami. Uboższa warstwa społeczeństwa w krajach wolnych żyje lepiej niż 90% populacji w krajach stosujących różnego rodzaju represje. Wolne kraje mają 25 razy niższy odsetek osób żyjących w biedzie i 50 razy niższy odsetek osób żyjących w skrajnym ubóstwie i na dodatek obywatele wolnych krajów żyją o 25% dłużej niż obywatele krajów represjonowanych.”
Przytocz te fakty w rozmowie z przeciętnym Polakiem, a popatrzy się na Ciebie jak na idiotę wpuszczając to, co powiedziałeś jednym uchem, a wypuszczając drugim.
0
@okiemtypera_lucaxx95
"Równanie do średniej"
0
@okiemtypera_lucaxx95 Jeden z najbardziej 'underowych' meczów jakie ostatnio widziałem. Tylko 2 celne strzały, xG poniżej 1.0, Salernitana tylko 12 niebezpiecznych ataków. Jednym słowem okropieństwo dla oczu.
Pomyśleć, że ludzie zapłacili niemałe sumy, by być na stadionie i to oglądać :D
2
Yamal w ostatnich meczach prezentuje swój najlepszy football. Chłopak walczy w obronie, a w ofensywie wrzucił na luz i wręcz ośmiesza rywali + świetnie dogrywa w ostatniej tercji boiska. Chłopak ma 16 lat, a już wiążemy z nim wielkie nadzieje.
3
- Lapcio, chcę mieć Mbappe w Barcelonie.
- Już mamy Mbappe w Barcelonie.
Mbappe w Barcelonie:
Ta akcja była na tyle dobra, że doczekała się swojej cieszynki :D
0
Niech jego gry już więcej nasze biedne oczy nie widzą.
0
Ronald Koeman właśnie strzelił samobója.
edit. Chodzi o bramkarza Telstaru, który właśnie gra przeciwko Maastricht.
1
Ciekawostka:
Żaden z zawodników Korei Południowej w meczu z Australią, czy to na boisku czy to na ławce, nie ma nazwiska dłuższego niż 5 liter :)
W obronie już legendarne Kim-Kim-Kim.