Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AduŚ07 Na giełdzie nie obstawiam tak krótkoterminowych scenariuszy.
Po prostu wyprzedaję BTC partiami, kiedy osiągnie dany pułap cenowy.
"Chwilowe" zjazdy nie mają dla mnie znaczenia.
0
@AduŚ07 ETF'y "skupują" chore ilości BTC.
W tym samym czasie górnicy wykopali 10% tej ilości.
0
@negreanu Ja do okresu kwiecień/maj (halving) zostawiam przyn. 60%. Większość poniesionych kosztów już mi się zwróciła. Polecam robić DCA, gdy masz już 60-70% spadek od ATH.
0
BTC nad ranem dobił do prawie 210k zł. ETH przebiło 11k zł.
Ludzie krytykowali, jak pisałem że zacząłem robić DCA już od 90.5k zł.
Ciekawe, ilu czekało na to popularne 12k$ i... czeka do tej pory :)
0
Propozycja na 14.02:
Mecz: Daugavpils/Ezerzeme vs Jekabpils
Kategoria: Siatkówka
Liga: Bałtycka
Godzina: 19:00
Typ: wygrana gości po kursie ~@2.50
Dotychczasowa skuteczność = 6/11 (54.55%) przy śr. wygr. kursie ~@2.75.
Rentowność = ~50.00%.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14113471#comment-14113471
Powodzenia!
0
@Kengo
#2 2:0 (13:10) - [-----]
0
@Kengo
#1 1:2 (16:18) - [------]
0
@Kengo
1:2 (15:14) - [----]
0
@Kengo
0:2 (4:12) - [++++]
0
@Kengo
2:0 (13:10) - [------]
4
Nikt Cię obecnie tak nie wydyma w polskiej turystyce jak Górale.
Jeden z ostatnich 'rodzynków' jaki dostrzegłem: 5 zł za skorzystanie z toalety
(dotyczy również klientów). Na giełdzie takie zjawisko nazywa się bańką.
Turystów coraz mniej. Zobaczymy, dokąd ta chciwość ich zaprowadzi.
1
@TR3YWAY Ty z zazdrości masz taką minę jak na avatarze :)
0
Propozycja na 13.02:
Mecz: Durasovic V. vs Rincon D.
Kategoria: Tenis
Turniej: Manama Challenger
Godzina: 15:15+
Typ: Durasovic wygra mecz po kursie ~@2.20
Dotychczasowa skuteczność = 5/6 (83.33%) przy śr. wygr. kursie ~@2.70.
Rentowność = ~125%.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14112522#comment-14112522
Powodzenia!
0
Propozycja na 13.02:
Mecz: Droguet T. vs Trotter J.K.
Kategoria: Tenis
Turniej: Cherbourg Challenger
Typ: Trotter wygra mecz po kursie ~@2.50
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14111556#comment-14111556
Powodzenia!
0
@Kengo
0:2 (8:12) - [++++]
1
@budel17 Nie no, na 68 nie wygląda :D
0
@zadafcb Najstarszy 17-latek świata :)
0
Propozycje na 13.02:
#1 Mecz: Ofner S. vs Coria F.
Kategoria: Tenis
Turniej: ATP Buenos Aires
Typ: Coria wygra 2:0 w setach po kursie ~@2.75
#2 Mecz: Giron M. vs Nava E.
Kategoria: Tenis
Turniej: ATP Delray Beach
Typ: handicap -4.5 na Giron'a po kursie ~@2.45
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14110988#comment-14110988
Powodzenia!
8
@PatrykBarca 17 lat, 17 lat i jeszcze raz 17 lat.
0
Propozycja na 13.02:
Mecz: Svrcina D. vs Kukushkin M.
Kategoria: Tenis
Turniej: Manama Challenger
Typ: Kukushkin wygra 2:0 w setach po kursie ~@3.05
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14110704#comment-14110704
Powodzenia!
0
Propozycja na 12.02:
Mecz: Hemery C. vs Stewart H.
Kategoria: Tenis
Turniej: Glasgow Challenger
Godzina: 16:30+
Typ: Stewart wygra 2:0 w setach po kursie ~@2.55
Dotychczasowa skuteczność = 4/5 (80.00%) przy śr. wygr. kursie ~@2.75.
Rentowność = ~120.00%.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14106432#comment-14106432
Powodzenia!
0
@BulaKG Chyba inaczej rozumiemy definicję słowa "fart" :)
1
Jeśli ostatnio w meczu z Villarreal zatonęliśmy to w dzisiejszym spotkaniu zaliczyliśmy dno Rowu Mariańskiego.
Jesli zarząd nic nie zmieni w najbliższych tygodniach to zostaniemy tu na znacznie dłużej.
3
Jezu, co oni grają?! Pewnie nawet sami tego nie wiedzą.
2 strzały! DWA! Przez całą połowę na swoim stadionie. Z Granadą! Jednym z najłatwiejszych rywali w top #5 ligach Europy.
Jeśli Xavi zostanie do końca sezonu to będzie znaczyło, że w zarządzie mamy masochistów.
1
@Comentateiro Pan pewnie pamięta jak ta liga dopiero raczkowała :)
0
#1 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14099890#comment-14099890
#2 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14104716#comment-14104716
#3 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14104795#comment-14104795
#4 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14105093#comment-14105093
#5 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14104848#comment-14104848
1
Od tego weekendu zmieniłem swój sposób typowania w celu maksymalizacji rentowności i zacząłem stawiać na kursy głównie w granicach 2.50-4.00. Na ten moment początek bardzo udany. Podsumowanie pierwszych 5 typów:
Skuteczność 4/5 (80.00%) przy śr. wygr. kursie ~@2.75. Rentowność równa ~120.00%.
Typuję głównie tenis i siatkówkę.
Link do pierwszych pięciu prognoz załączę w komentarzu.
Dociekliwi mogą "ręcznie" prześledzić ostatnią stronę moich komentarzy.
0
@Kengo
Potężny łomot od Zhu.
0:2 (2:12) - [++++]
0
3:0 (75:60) - [-----]
0
BIGBANK upokorzony przez gości:
0:3 (8:25 | 23:25 | 13:25) - [++++]