Kengo
Dołączył/a: listopad 2019
ZasiedmioGóroGród
32 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.flashscore.pl/zawodnik/starodubtsewa-yulia/GlqMuuhi/
Ciekawi mnie, skąd się biorą takie nazwiska? :)
0
@Michael24 Może w końcu nie ma żadnego "większego" rywala w drużynie :)
https://i.ytimg.com/vi/5noecVbWlaw/maxresdefault.jpg?sqp=-oaymwEmCIAKENAF8quKqQMa8AEB-AHgBYAC0AWKAgwIABABGHIgSCgsMA8=&rs=AOn4CLBwQ9WtcntNEmvYig6V08hoPAtvuw
0
@Kengo
3:1 (100:92) - [++++]
0
@Kengo
2:0 (12:7) - [++++]
0
Kojarzycie jakieś sławne osoby, które urodziły się w tym samym dniu, co wy? Dzień i miesiąc.
W moim przypadku 25 kwietnia: Al Pacino, Raphael Varane i najważniejszy dla mnie z tego grona... Johan Cruijff.
12
Auba zamotował 15G + 7A (0.84 udziału w bramce na 90 min.) w oficjalnych meczach Marseille.
Ikona najlepszego etapu Xavinety :)
0
Propozycja 19.02:
Mecz: Pavlyuchenkova A. vs Bouzkova M.
Kategoria: Tenis
Turniej: WTA Dubaj
Godzina: 09:30+
Typ: handicap setowy -1.50 na Pavlyuchenkovą po kursie ~@2.25
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14131440#comment-14131440
Powodzenia!
15
Nie jeden by tam zszedł :D
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/428341604_773517911475122_1779273278556814009_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=pihQ4kM-_TsAX8xYfBC&_nc_ht=scontent-fra3-1.xx&oh=00_AfAG4Wo8i8NuACzHDPm-rJIZ6oIdxe72KQkxJMV0C7eBeg&oe=65D72954
0
@Fantastyczny Chłopiec "Gdyby", ale tak nie jest. Należy się opierać na tym, co aktualne i widoczne. My co mecz gramy jakbyśmy wychodzili na boisko w 10.
15
Bądźmy szczerzy, wyniki Realu nie mają już dla nas większego znaczenia. Nasze szanse na wygraną w LaLidze są jedynie matematyczne. Naszym aktualnym, obiektywnym celem jest wicemistrzostwo kluczowe dla przyszłego sezonu.
2
Barcelona vs Napoli - ile wylewów przewidujecie w całym meczu u obu ekip? :)
0
Propozycja nocna 18.02:
Mecz: NTNUI vs Tromso
Kategoria: Siatkówka
Liga: Norwegia
Godzina: 14:30
Typ: handicap setowy -1.50 na gospodarzy po kursie ~@2.55
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14130443#comment-14130443
Powodzenia!
0
Propozycja nocna 18.02:
Mecz: Polmans M. vs Moreno De Alboran N.
Kategoria: Tenis
Turniej: ATP Los Cabos
Godzina: 03:00+
Typ: Moreno De Alboran wygra 2:0 w setach po kursie ~@2.40
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14126987#comment-14126987
Powodzenia!
1
Definicja NFZ:
https://lols.pl/wp-content/uploads/2023/05/Nasza-sluzba-zdrowia.jpg
0
Propozycja 17.02:
Mecz: Lunds vs Falkoping
Kategoria: Siatkówka
Liga: Szwecja
Godzina: 17:00
Typ: handicap setowy +2.50 na gości po kursie ~@2.35
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14126884#comment-14126884
Powodzenia!
0
Propozycja 17.02:
Mecz: Amriswil vs Chenois
Kategoria: Siatkówka
Liga: Szwajcaria
Godzina: 17:00
Typ: handicap setowy -2.00 na gospodarzy po kursie ~@2.70
(wygrana 2 setami różnicy = zwrot)
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14125357#comment-14125357
Powodzenia!
0
Dwie propozycje do południa 17.02:
#1
Mecz: Baptiste H. vs Marino R.
Kategoria: Tenis
Turniej: ITF W50 Morelia
Godzina: 01:00+
Typ: handicap -4.5 na Marino po kursie ~@2.25
#2
Mecz: Hanam vs Chungnam Athletic
Kategoria: Piłka ręczna
Liga: Korea Południowa
Godzina: 07:00+
Typ: handicap -2.5 na Hanam po kursie ~@1.85
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14124616#comment-14124616
Powodzenia!
11
Zespół z Hiszpanii - jeden Hiszpan. Słońce tam świeci z jednej strony? :)
1
Propozycja 'last minute' 16.02:
Mecz: Hebar vs Pirin Razlog
Kategoria: Siatkówka
Liga: Bułgaria
Godzina: 17:30
Typ: poniżej 139.5 pkt po kursie ~@1.85
Dotychczasowa skuteczność = 7/12 (58.33%) przy śr. wygr. kursie ~@2.70.
Rentowność = ~57.5%.
Link do poprzedniego wątku: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14117280#comment-14117280
Powodzenia!
1
@negreanu Mocno dzisiaj trenduje. Nawet na La Ramblii ;)
7
@FutureFCBarcelona Don't look down. Don't look down. Don't look down!
1
Silna sztuczna inteligencja (AGI) to koncept "prawdziwej" sztucznej inteligencji, a więc nie tylko algorytmu wykorzystującego proste zależności uczenia maszynowego, a prawdziwego złożonego "sztucznego mózgu".
Podstawowym założeniem AGI jest to, że mogłaby ona nauczyć się wykonywać dowolne zadanie intelektualne, które mogą wykonać ludzie lub zwierzęta, a z czasem nawet je przewyższyć. Już teraz badacze wskazują, że GPT-4 przewyższa 99 proc. ludzi w testach twórczego myślenia Torrance’a, które stosuje się od 1958 r. w celach oceny kreatywności ludzi w różnych dziedzinach.
Wymogiem uznania sztucznej inteligencji za silną/ogólną jest jednak jej interdyscyplinarność. Taka SI powinna umieć nie tylko rozumieć co piszemy i odpowiadać tekstami, ale także "widzieć" i opisywać świat, rozumieć zasady fizyki, a przede wszystkim uczyć się i kreatywnie rozwijać.
Dobry pomysł na film :)
5
Ożywiony obraz.
2
@Kidd Widziałem fragment LoTR'a przerobionego na styl lat 70. Niesamowite.
2
Latające taksówki mają pojawić się w Dubaju już w 2026 r.
Za nowy środek transportu będzie odpowiedzialna amerykańska firma Joby Aviation.
Taksówka będzie miała zasięg 161 km i osiągnie prędkość 320 km na godz.
Nie oszukujmy się - to nie będą tanie rzeczy. Środek lokomocji bardziej bliski Taylor Swift niż przeciętnemu Ahmedowi :)
1
@norbi77 Nie, nie w tej, ale jak zobaczyłem tą scenę oczami wyobraźni to kąciki ust drgnęły :)
8
Jeśli ktoś szuka znakomitego komediowego akcyjniaka odpornego na dzisiejszą, wszechobecną poprawność z całego serca polecam Godziny szczytu 2. Film ma 23 lata, ale bawi dalej tak samo. Chris Tucker i Jackie Chan, czarny gaduła i poważny azjata, doskonały duet :D
3
Polecam dokładnie obejrzeć i wysłuchać.
11 lat upłynęło i dalej jak najbardziej aktualne.
"I think i´m trapped into somebody else´s master plan.
Go to school, get a job, get a mortgage. All I´m really doing is dying.
Let me get you some more pills."
0
@takisobiektos @QUNJ Sorki, mój błąd. Myślałem o Fiorentinie,
napisałem Atalanta. O tej godzinie zmęczenie daje się we znaki.
2
Bologna już 4 pkt nad Romą, 5 nad Atalantą i Lazio oraz 7 nad Napoli.
Przygarniemy tego amigosa z powrotem? :)