Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
GTA 6 czy The Elder Scrolls 6? @macio_944
3
Drogi ten sparing
2
@macio_944 LinkedIn? Taki Facebook dla naburnuszonych biznesmenów
0
@draxidox Nie dość, że elektryki to jeszcze chińskie...
2
A Niemców się ludzie czepiają...
2
@kocuur Emeryci to chodzą spać z kurami
2
Ależ tytuł gazeta dała:
https://zapodaj.net/plik-FuLahOrqQy
0
@MysticCat W taki sposób prostsze bo sobie czarnoprochowca możesz kupić xD Co z tego, że nie kupisz w ten sam sposób adekwatnie porównywalnej broni czyli pistoletu czy karabinu ;P
A zawodowiec to i gołymi rękami ci zrobi krzywdę ale nie popadajmy w absurdy. Amerykanie mają kompletnie zepsuty system dostępu do broni palnej i tyle. Tu ciężko się z czymś kłócić. Szczególnie w jakimś Teksasie.
4
Potężny Bezimienny wyszkolił się we władaniu bronią jednoręczną i staje w szranki z Kirgo!
https://zapodaj.net/plik-l4Y0d6CiNN
I dalej jest beznadziejny
https://zapodaj.net/plik-vFHL631HQF
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Hosh @Transu96
1
@MysticCat
Po 1. to jednak karabin automatyczny czy pistolet są tak trochę bardziej niebezpieczne a po 2. to nie, w USA łatwiej kupić broń niż u nas ;P
10
@MysticCat Ale nie wszędzie karabiny sprzedaje się obok chleba ;P
0
@clyde Na średnim
2
Można ich deportować do Izraela czy nie bardzo?
4
#GothicRemake
Bezi nie ma gdzie spać to tak sobie stoi przy ognisku z Wrzodem i czeka na ranek
https://zapodaj.net/plik-gJWpV142FZ
Ale ogólnie to gra jest tak samo trudna jak oryginał XD I tak samo nie pamiętam jak tu się zabrać za zadania na początku ;P Chyba sprawdzę teraz arenę ale przydałoby się jakkolwiek broń jednoręczną rozwinąć wpierw...
Co do dubbingu no to Bezimienny faktycznie brzmi czasem dziwnie ale ogólnie to nie zawsze i całościowo jest nieźle. No jednak Jacek Mikołajczak to legenda sama w sobie ale swoje lata już ma też.
Gierka chodzi w przedziale 55-60 fps tak mniej więcej
@Hosh @Transu96 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @PatrychoO
3
Nowy bramkarz Realu M.
1
@PatrychoO Chyba melon jednak
5
Anakin i Obi-Wan:
@BillyButcher @Bolton @MirusAmisz @FiscaelBarca @Vurt @Doren01
2
Na Śniącego, jest i on...
https://zapodaj.net/plik-yLlMJRUEFN
https://zapodaj.net/plik-1to6viqWj7
4
Witamy w Kolonii! Sorry Diego, Nowy Obóz czeka:
https://zapodaj.net/plik-cBremhxFk2
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @clyde @PatrychoO @Luciano99 @Transu96 @Hosh
0
@marcin62 Moja ekspercka opinia (oglądałem może z godzinkę u Tamae) każe twierdzić, że podobnie chyba co w RE2. Ale się zobaczy w praktyce
1
@gumaz Lewy przepił cały hajs z Barcelony
3
Hmm... intrygujące trochę. Mam jednak nadzieję, że rozgrywka będzie przypominała klasyczne Residenty:
@clyde @macio_944 @marcin62
4
I znowu trzeba iść zasilić budżet amerykańskiej korporacji przemysłu restauracyjnego:
0
@Faro Bo ogłupia społeczeństwo
1
Pita z mąki graham:
3
@macio_944 Rosja i Katar
8
@Pedri16Future Vini JR: Wakanda forever!
1
@PatrychoO Ma karty kolekcjonerskie więc można na niej zarobić. Profit.
3
@BezglutenowyPedri Czyli żeby gra była dobra to musi dostać pierdyliard nagród? Są gry z lepszym PRem (GTA hehe) ale niekoniecznie lepsze. Przecież chociażby ostatni Resident Evil jest bardzo chwalony. Nagród raczej nie wygra żadnych tylko to nic nie zmienia. To nadal genialna gra.
A jeśli uważasz, że takie Resident Evil nie ma faubły to cóż... tu masz ten brak fabuły:
1
@macio_944 Ja będę mieć swoje polskie wampirki we wrześniu i okej. A później idę cierpieć