0

@NeroTFP1 Ale taką koszuleczkę Haiti bym kupił sobie.

0

@ranger3120 Kupon w aplikacji. Te kupony chyba nie są personalizowane więc powinieneś też mieć ;P

0

@Karol145 No masz wyżej. To ogólnie żart był ale na upartego pokazywanie morderstw w grze wideo jest w pewnym sensie pokazywaniem czynu zabronionego jakim jest zabójstwo

1

Jutro w Lidlu pierś z indyka w promocji 19,99 zł/kg. Jak sobota to tylko do Lidla, do Lida! *kupon*

1

@Safrani Ja chciałbym kiedyś mieć kozę.

3

Ale z tego co patrzę to ten mecz Korea - Czechy to nawet ciekawy był chyba. Szkoda, że o 4 rano ;P

0

@chavez Znając życie USA polegnie z Paragwajem ;P

0

No to na razie 2/5 meczów weszło :D Teraz niech jeszcze 2 gole w meczu Kanady będą i kupon powinien już w całości wejść

0

@Aequlibre Moja mama ma inne zdanie

6

Najpierw Pana Jezusa ukrzyżowali, teraz to...


@July_6_BcN @Comentateiro @michal26 @misterio @Safrani

2

Good job!


3

Czyli dostaniemy stary, dobry survival horror. No i gites!


@clyde @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @VamoSBarca88 @macio_944 @MesQueUnClub_87

4

No i Bezi oficjalnie dołączył do Nowego Obozu czyli tego najlepszego!
https://zapodaj.net/plik-lX3XV1nHnA
Teraz zbierać rudę trzeba na ulepszenie pancerza
@macio_944 @marcin62 @Hosh @Transu96 @Mario96w @Lionel_Messi10 @clyde @norbi77 @Jakchcesz @PatrychoO

1

@norbi77 Nie no, śmieję się. Ale jakby nie było to pokazywanie morderstw w grze wideo jest prezentowaniem czynu zabronionego :D

0

@Filipem Myślę, że Czesi to raczej też nieliczni :D A w Korei to będzie ok. 10 chyba to tak średnio bo praca ;P

1

Meksyk Meksykiem ale kto zamierza oglądać mecz Korei z Czechami? Oto jest pytanie...

3

@blakkudium Sith?

0

Noo... chyba RPA tego już nie ugra

1

@Frimpong Nonszalancki w promocji jak ostatni biedak xD

2

@4drian0 Oszukał całą La Ramblę podły Portugalczyk

0

@Danny Gaucho Nie, ale zakupy jakieś już robię

0

No i chyba adapter Wifi RIP... i weź tu znowu jutro wydaj kolejne 35 zł...

0

@draxidox To doliczy ;P

0

@kodi77 No spoko, ale może nie jest takiej wart jakiej chciał xD

0

@Eklerek A trzeba czuć żeby oglądać? XD Może mi się nudzi zwyczajnie?

0

@kodi77 Pensja?

3

Ale, że Ochoa nie broni? RPA musisz!

0

@Zoker Inna nie wchodziła w promocję xD Taki zestaw 20,50.

1

Na Dominos jest fajna promka na dowolną pizze XXL + napój 850ml i doritosy za 50 zł. To jednak trochę dużo więc trzeba sobie jakoś radzić:
https://zapodaj.net/plik-c2byUCFDlw

0

@Popitek12 Też jestem za RPA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?