Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BillyButcher Jedyna rzecz którą chciałbym realnie zobaczyć w USA. Przy okazji, Grzegorz, pracy akurat szukam. Da się zrobić 40k +1?
3
"Jualian Alvarez jednak nie dla FcBarcelony. Atletico Madryt postanowiło sprzedać utalentowanego zawodnika do beniaminka Ekstraklasy - Wieczystej Kraków" [Z Piątnicy no bo skąd]
0
@norbi77 Yennefer to zła kobieta jest. Ona dominuje Geralta
4
@LAMC_10 Prawda, Gordon goat!
0
@MirusAmisz Geralt i tak by nie chciał z obcymi gadać...
4
Albo 2 albo 5:
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
1
@July_6_BcN Arsenal zaczął
1
@Safrani Kto by się spodziewał, że United będzie miało aż tak udany sezon
8
Wesołego geja @Eklerek @Kessie
0
@Frimpong W USA miałby już kilka dodatkowych otworów w ciele. Factos
10
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziecka dla wszystkich dzieci małych i dużych! Taki kebabik w ramach giftu i poprawy nastroju wleciał. Zły nie był ale szczerze jak na Tendura (który ma raczej dobrą opinię) nic specjalnego. Mięso trochę suche i żujące, ciasto mam wrażenie trochę za grube przez co miejscami niedopieczone. W tej cenie można przejść się do Oyche Kebab który jest niewiele dalej (z tym, że tak nie mają wołowiny). Ale ja zjem wszystko co nie jest zepsute albo nie jest pomidorem więc mi smakował :)
https://zapodaj.net/plik-ZwxLRs5xRc
@MesQueUnClub_87 @mrboom @AssisMoreira @Safrani @macio_944 @PatrychoO @Comentateiro @michal26 @tomek8756 @norbi77
1
@Safrani Samolotem będą latać
1
@DragonxNF Mistrz powrócił!
7
Aura - chłop tak całe życie wygląda
@MirusAmisz @BillyButcher @Bolton @FiscaelBarca @szela1899 @Szreko @Vurt @Doren01
1
@mordini123 Brzydki dość
1
@Dari0G Spasiba
0
W sunie jakby po następnym sezonie zakończył karierę to ładne zwieńczenie:
4
#HouseOfAshes (lekki SPOILER i guess?)
.
.
.
.
O kurła diabeł! :O
https://zapodaj.net/plik-UgMw0FeqJM
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77
1
@Adran360 Jest klimacik
0
@marcin62 Prawda, najlepsza gra tego studia (chociaż mi mocno TheQuarry siadło też)
7
#HouseOfAshes
Potężny amerykański żołnierz przeczesuje summeryjskie katakumby zamieszkałe przez wygłodniałe kreatury
https://zapodaj.net/plik-NFRyUW8jf7
Ale ten Jason to straszny palant jest domyślnie jeśli go nie naprawimy sami xD
Ale gierka, mimo gorszej oprawy wizualnej i trochę topornego sterowania dużo lepsza od dyrektywy8020. Bardziej mi klimacik siedzi
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @messicocacola @MesQueUnClub_87
1
@PatrychoO Piłsudski goat
5
@Gibbon_FCB Takie też czasem się trafią. Szczególnie towarzyskie, szczególnie po sezonie
19
Pan Jacek miał złą dietę...
30
Julian, tylko nie do Paryża. Samochód ci spalą
0
@July_6_BcN Czytałem. Na coś trzeba umrzeć a takie jedno z kremem i galaretką jest pyszne. I od razu człowiek się nie smuci
1
@macio_944 Jak ciasta to z Biedronki. Dobre mają
1
Ale ptak!
https://zapodaj.net/plik-aMrvVBUcDd
0
@VinDiesel Czyli to, że nasi są słabi to znaczy, że dobrze, że nam sędzia zabrał mundial? XD Bo że Szwecją graliśmy dobrze
1
@Pedri16Future Za mało czasu pewnie