Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LAMC_10 Szukam
8
#Battlefront2
No i 21 platyna wbita, tym razem w pierwszej grze online.
https://zapodaj.net/plik-CCdNL3TLOw
https://zapodaj.net/plik-aYquxAEG9A
Jutro w końcu może uda się jakkolwiek wyspać bo rekruterzy raczej nie pracują w niedziele. Problemy mentalne to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka dotknąć... ale jakoś to życie powoli się toczy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz
3
@norbi77 Lepiej nie kusić losu ;P 3 LM dla Paryża Paryż by nie wytrzymał
0
@Terapuls Sztuczny klub za katarskie pieniądze. Ha tfu i tak
0
@Irmscher10 U nich też będzie gorąco
0
@pt9 Ty to musisz być bardzo bogaty :D Szkoda, że ci nie weszło...
1
@pt9 Ty serio postawiłeś te 1500 zł? XD
2
Niestety nie kupiłem żelków. W zastępstwie wziąłem batona WW o smaku wiśniowym. Idę grać teraz w Battlefronta 2 bo dogrywkę tak średnio chce mi się oglądać
@VamoSBarca88 @macio_944
1
Raya chyba ugrał dogrywkę w tym momencie
1
No i wracamy do ustawień fabrycznych
0
Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne
0
@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P
4
Mecz meczem ale idę po żelki
0
@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD
3
Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM
0
Tost z kajzerki? TOP!
0
No i kolejna laga na Rober... Havertza xd
1
@macio_944 Peak footballu
0
Arsenal, no zagraj Tiki Take no...
0
@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów
0
@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty
1
@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał
3
[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek
0
@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź
1
No to Arsenal na 100% win:
0
@Eklerek Ojoj, urażony fan armatek widzę.
@takisobiektos No to pół, takie Atletico z Londynu
0
@Foton O 18 jest taki sam klimacik.
1
@Derpowsky Oni tak cały sezon grają chyba ;P Im 1:0 wystarczy do szczęścia
2
Raya niczym reprezentacja Polski
0
Fabianik teraz bliziutko