0

@LAMC_10 Szukam

8

#Battlefront2
No i 21 platyna wbita, tym razem w pierwszej grze online.

https://zapodaj.net/plik-CCdNL3TLOw
https://zapodaj.net/plik-aYquxAEG9A

Jutro w końcu może uda się jakkolwiek wyspać bo rekruterzy raczej nie pracują w niedziele. Problemy mentalne to chyba jedna z gorszych rzeczy jakie mogą człowieka dotknąć... ale jakoś to życie powoli się toczy
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @BillyButcher @MirusAmisz

3

@norbi77 Lepiej nie kusić losu ;P 3 LM dla Paryża Paryż by nie wytrzymał

0

@Terapuls Sztuczny klub za katarskie pieniądze. Ha tfu i tak

0

@Irmscher10 U nich też będzie gorąco

0

@pt9 Ty to musisz być bardzo bogaty :D Szkoda, że ci nie weszło...

1

@pt9 Ty serio postawiłeś te 1500 zł? XD

2

Niestety nie kupiłem żelków. W zastępstwie wziąłem batona WW o smaku wiśniowym. Idę grać teraz w Battlefronta 2 bo dogrywkę tak średnio chce mi się oglądać
@VamoSBarca88 @macio_944

1

Raya chyba ugrał dogrywkę w tym momencie

1

No i wracamy do ustawień fabrycznych

0

Owocki pokrojone, PSG z rzutem karnym. Życie jest piękne

0

@marcin62 No nie był to najlepszy okres do oglądania Barcelony ;P

4

Mecz meczem ale idę po żelki

0

@BojanKriKicz Można być go go Arsenal ale za ladnej piłki to oni nie grają xD

3

Angielskie Getafe 45 minut od zdobycia LM

0

Tost z kajzerki? TOP!

0

No i kolejna laga na Rober... Havertza xd

1

@macio_944 Peak footballu

0

Arsenal, no zagraj Tiki Take no...

0

@Antimadridista_WR Bo pewnie się skończy jak większość ich meczów

0

@LukaszFan Niech chłopak też ma coś do roboty

1

@Hosh Ale jednak fajnie jakby Flick tak nie grał

3

[U Rayi] z matematyki musiała być 5 - Mateusz Borek

0

@derus Nie ja jestem ekspertem a potężny Śledź

1

No to Arsenal na 100% win:


0

@Eklerek Ojoj, urażony fan armatek widzę.
@takisobiektos No to pół, takie Atletico z Londynu

0

@Foton O 18 jest taki sam klimacik.

1

@Derpowsky Oni tak cały sezon grają chyba ;P Im 1:0 wystarczy do szczęścia

2

Raya niczym reprezentacja Polski

0

Fabianik teraz bliziutko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?