Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Tego po boisku i tak nie widać ;P
3
@ZuczekFCB1899 Jak co roku xd
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ma o wiele więcej aury
0
@Arden Niech nie wraca, mamy Flicka
0
@partymaker Borek
0
@D10SLEO 18 idealna godzinka
1
@LAMC_10 Milion tych kanałów jest to ciężko się połapać kto ma prawa do czego ;P
2
@Kessie Mati Borek jest tragiczny ;P
0
O, w TVP puszczają finał :O To jednak oglądamy! (przynajmniej 1 połowę)
4
23.36 zł poszło na wygraną PeEsŻe
2
@TR3YWAY Nazwiska, proszę o nazwiska!!! *HarryPotterzone*
0
@El Plutoninho Żaden ragebait, mi się serio podoba xD
0
@marcin62 Dlaczego? :D Dla mnie tak lepiej, mecz się nie kończy późno w nocy ;P
3
@Messibestplayerintheworld *mem z książką Shreka*
1
@Czajka90 Połamie mu kolana
2
Finał LM o godzinie 18 to świetny wybór i powinien być tak rozgrywany co roku.
0
@Kamiloza91 Czybja wiem? I to wieczór i to wieczór. Ja nawet chyba wolę o tej 18 co by się wcześniej mecz skończył a nie w nocy, prawie, po północy
3
@Arden Nasz własny Tomasz KRUS
2
@rasta212 Piątek, weekendu początek
0
@Kamiloza91 Ale w sumie to gdzie wady? :D
1
Duszno i parnie strasznie, centrum miasta zablokowane bo dzisiaj we Wrocku jest Parada Równości, policjanci mają łatwą robotę bo tylko stoją a dniówka leci (i okej) a ja zakupiłem melona i arbuza w Cu ich konsumpcji. Chyba najlepsze owoce na taką pogodę.
0
@NeroTFP1 Trener z jajami widać xD
2
@Adran360 18 godzina to i tak nie jest źle w weekend z soboty na niedzielę
4
Przed chwilą widziałem jak ktoś z premedytacją zniweczył zaloty gołębi. @Sulimo wiem, że ich nie lubisz ale nie musisz stawać na drodze prawdziwej, gołębiej miłości.
2
@PatrychoO Kompania im Jeremiego Korybuta Wiśniowieckiego nadciąga
2
Kolejny walkower dla Śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@takisobiektos @FcPortoFan1999
0
@Podkolesin 400 g w air frajerze
1
@Vegeta88 Chyba według producenta porcja jest na min 2 osoby ale nie róbmy sobie jaj xD Ją się jednorazowo zjada :D
6
@Faro już szturmuje sklepy
5
@Lionel_Messi10 Legendarny spokój i optymizm