1

Pandemia to śmieszna strata w związku z biletami, która idzie w kilkadziesiąt milionów przez te półtora sezonu. A strat jest na kilkaset milionów.

7

Dawajcie Pogbę. Chłopak na pewno się ucieszy, że 3 miesiące po podpisaniu kontraktu będą mu kazali podpisać aneks zmniejszający zarobki o 50%, bo jak nie to hehe nie zagra do hehe końca kontraktu ani jednego hehe meczu :>

0

@Roobo mówisz o złotej piłce? Serio takiego ogórka widzisz w top 30, tylko dlatego, że gra w Barcelonie? Niektórym trochę na mózg padło, jak widać xD

0

Memfis stronk! XD

0

@Yoshi94 myślenie nie jest więc twoją najmocniejszą stroną :> jak koeman przychodził to Coutinho był wart 60mln. Obecnie jest wart 30, więc skoro odpowiada za wzrosty jednych to jednocześnie powinien odpowiadać za spadek drugich.

0

Obniżą mu pensję? XD

1

Wiedzą, że jest kapitalny gracz do wyrwania za grosze. Nikt nie robi w futbolu od 10 lat takich promocji jak Barcelona.

0

Niech wyślą tego pół-debila na zajęcia korekcyjne do Luisa Enrique z zakresu taktyki oraz... taktu.

3

Przed pandemią grał Messi, który zwiększał wartość tego miejsca na koszulce o dobre 50%

0

Czyli Koeman odpowiada za stratę wartości innych piłkarzy z Coutinho na czele...

1

@hazo428 i jeszcze frytki do tego

0

Rozumiem, że obniżenie o 50% jak reszta? :>

1

@Classik10 odstaw narkotyki :D

0

@kacperowski20 xDDD nie trzeba go było ściągać z Liverpoolu i dawać taki kontrakt. Był na topie z trenerem z topu.

3

Barcelona to nie jest mały klubik, dla którego można grać za darmo. Barca ma długą historię kopania w dupę swoich legend. Teraz by się zgodził grać za darmo, Barca by zarabiała na nim kupę kasy, a po jakimś czasie, by go wypychali z klubu przez telefon

1

@JohnnyBarca 8 dni. Bardzo szybko xD

3

Mes Que un Club xDDDD i pomyśleć, że kiedyś śmialiśmy się z takich metod w innych pseudoklubach

0

@dariooo właśnie podsumowałeś CAŁĄ karierę Xaviego, którego na tej stronie przez ostatnie 3 lata kariery w Barcelonie nazywano "hamulcowym" xDDDDD

6

@czarnatom albo douglas i keirrison... :>

1

Ośmieszają tą nagrodę takimi nazwiskami. Z całym szacunkiem dla Pedriego xD

0

Ten klub to już jest pośmiewisko na całym świecie. I sportowo i zwłaszcza instytucjonalnie.

0

Bo w reprezentacji ma trenera, a nie wuefistę-pozoranta, który pierze brudy z szatni przed mikrofonami.

0

@JarekS a czemu ma obniżać pensję skoro ma ważną umowę?

6

Bartomeu zniszczył ten klub doszczętnie. Ale cules się podobało już pierwsze dymanko, bo wybrali go na drugą kadencję po triplete Luisa Enrique xD teraz trzeba spijać głupotę demokracji klubowej

5

@equwesta dawno większych bzdur nie słyszałem xD Messi gwarantował Barcelonie kilka razy więcej zysków z samego wizerunku w stosunku do tego co klub mu płacił. O tym co dawał sportowo nie wspominając...

9

@slayer a widziałeś jaką tiki takę gra jego zespół? Nie widziałem od kilku lat tak grającej Barcelony jak grają te "wielbłądy poganiane przez Xaviego".

0

Trzeba zrobić porządek z tym holenderskim zaciągiem niszczącym klub...

0

W tej cenie można kupić 8 Luisów Suarezów, więc nie jest źle :>

0

@Piotr97 to samo można napisać o Braithwaite. Ten sam poziom

1

Koszty pozostania tej miernoty będą jeszcze wyższe jak się Barcelona nie zakwalifikuje do LM, przegra kolejne mecze w obecnej LM itd. do tego nawet jak nie przedłużą kontraktu z tą miernotą to i tak dostanie 6mln za wypełnienie kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?