Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pandemia to śmieszna strata w związku z biletami, która idzie w kilkadziesiąt milionów przez te półtora sezonu. A strat jest na kilkaset milionów.
7
Dawajcie Pogbę. Chłopak na pewno się ucieszy, że 3 miesiące po podpisaniu kontraktu będą mu kazali podpisać aneks zmniejszający zarobki o 50%, bo jak nie to hehe nie zagra do hehe końca kontraktu ani jednego hehe meczu :>
0
@Roobo mówisz o złotej piłce? Serio takiego ogórka widzisz w top 30, tylko dlatego, że gra w Barcelonie? Niektórym trochę na mózg padło, jak widać xD
0
Memfis stronk! XD
0
@Yoshi94 myślenie nie jest więc twoją najmocniejszą stroną :> jak koeman przychodził to Coutinho był wart 60mln. Obecnie jest wart 30, więc skoro odpowiada za wzrosty jednych to jednocześnie powinien odpowiadać za spadek drugich.
0
Obniżą mu pensję? XD
1
Wiedzą, że jest kapitalny gracz do wyrwania za grosze. Nikt nie robi w futbolu od 10 lat takich promocji jak Barcelona.
0
Niech wyślą tego pół-debila na zajęcia korekcyjne do Luisa Enrique z zakresu taktyki oraz... taktu.
3
Przed pandemią grał Messi, który zwiększał wartość tego miejsca na koszulce o dobre 50%
0
Czyli Koeman odpowiada za stratę wartości innych piłkarzy z Coutinho na czele...
1
@hazo428 i jeszcze frytki do tego
0
Rozumiem, że obniżenie o 50% jak reszta? :>
1
@Classik10 odstaw narkotyki :D
0
@kacperowski20 xDDD nie trzeba go było ściągać z Liverpoolu i dawać taki kontrakt. Był na topie z trenerem z topu.
3
Barcelona to nie jest mały klubik, dla którego można grać za darmo. Barca ma długą historię kopania w dupę swoich legend. Teraz by się zgodził grać za darmo, Barca by zarabiała na nim kupę kasy, a po jakimś czasie, by go wypychali z klubu przez telefon
1
@JohnnyBarca 8 dni. Bardzo szybko xD
3
Mes Que un Club xDDDD i pomyśleć, że kiedyś śmialiśmy się z takich metod w innych pseudoklubach
0
@dariooo właśnie podsumowałeś CAŁĄ karierę Xaviego, którego na tej stronie przez ostatnie 3 lata kariery w Barcelonie nazywano "hamulcowym" xDDDDD
6
@czarnatom albo douglas i keirrison... :>
1
Ośmieszają tą nagrodę takimi nazwiskami. Z całym szacunkiem dla Pedriego xD
0
Ten klub to już jest pośmiewisko na całym świecie. I sportowo i zwłaszcza instytucjonalnie.
0
Bo w reprezentacji ma trenera, a nie wuefistę-pozoranta, który pierze brudy z szatni przed mikrofonami.
0
@JarekS a czemu ma obniżać pensję skoro ma ważną umowę?
6
Bartomeu zniszczył ten klub doszczętnie. Ale cules się podobało już pierwsze dymanko, bo wybrali go na drugą kadencję po triplete Luisa Enrique xD teraz trzeba spijać głupotę demokracji klubowej
5
@equwesta dawno większych bzdur nie słyszałem xD Messi gwarantował Barcelonie kilka razy więcej zysków z samego wizerunku w stosunku do tego co klub mu płacił. O tym co dawał sportowo nie wspominając...
9
@slayer a widziałeś jaką tiki takę gra jego zespół? Nie widziałem od kilku lat tak grającej Barcelony jak grają te "wielbłądy poganiane przez Xaviego".
0
Trzeba zrobić porządek z tym holenderskim zaciągiem niszczącym klub...
0
W tej cenie można kupić 8 Luisów Suarezów, więc nie jest źle :>
0
@Piotr97 to samo można napisać o Braithwaite. Ten sam poziom
1
Koszty pozostania tej miernoty będą jeszcze wyższe jak się Barcelona nie zakwalifikuje do LM, przegra kolejne mecze w obecnej LM itd. do tego nawet jak nie przedłużą kontraktu z tą miernotą to i tak dostanie 6mln za wypełnienie kontraktu