Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ToJa79 zobacz jeszcze z jakimi potęgami :)
2
@Xonar taktyki brak jakiejkolwiek. Dziękuję pan kałman.
1
@Barca101010 jaki dyrygent taka gra.
1
@LRey w Barcelonie nikt nie zapełnił luki po bezmyślnym pozbyciu się Suareza, który w ostatnim meczu dwoma golami zapewnił Atletico zwycięstwo...
3
@Ralph87 fajne to takie czyste wejście. Mocno spóźnione xD
1
@Encore Coutinho > Pogba. W dodatku oboje potrzebują klasowego trenera, a nie przeciętniaka
0
@ramon59 czyli koeman out. Też tak uważam. Gość nic w trenerskiej piłce nie osiągnął, a wręcz skompromitował się w każdym klubie
3
Przecież tak samo byłoby z Coutinho, gdyby np. trafił w ręce prawdziwego trenera.
0
Ktokolwiek. Nawet ściągnąć Quique Setiena, który grał ładniejszy futbol i miał lepsze statystyki.
0
@fafera "pytanie odnośnie przyszłości Niko Kovacicia na forum fanów Bayernu. Listopad 2019, barcelonizowane"
0
Z szacunku wypadałoby poprawnie napisać jego imię...
0
@JarekS piękna katastrofa
0
@preemo a z klauna trenera
6
ZEMSTA NA GRANADZIE. Zaraz będzie trzeba wykreować nowe derbowe El Clasico - Barca - Terrasa xD
0
Też bym się nie bał mając tak skonstruowany kontrakt xD
0
Największy nurek z premier league...
1
Barca kiedyś: trudne mecze - Real, Atletico, PSG.
Barca kałmana: trudne mecze: Levante, Granada i Cadiz.
0
Niech go zwolni
8
Laporta wchodzi w rolę trenera, bo Barca nie ma trenera... ¯\\_(ツ)\_/¯
0
Serio, każdy z poprzednich trenerów Barcy od 2003 roku byłby lepszy.
0
Klaun zawsze będzie klaunem. Gość wyciąga w trakcie sezonu prywatne rozmowy już drugi sezon z rzędu.
1
@neeed słyszałem, że miał tam ksywę klaun, podobnie jak w Valencii, którą z topowym składem z m.in. z Villą i Silvą spuścił prawie z La Ligi... ale o przezwisku kanapa nie słyszałem :P
0
Frenkie de Jong zagrał tragicznie w środku pola.
0
@Szogi tak samo było z Flickiem w Bayernie... Poskładał drużynę rozbitą w grudniu na sekstet...
1
@neeed że był kanapą w Evertonie? :/
3
Czekam na info, że Dembele złapał kontuzję na treningu z piłką xD
1
Brawo panie "trenerze" xD
1
Przyszłość europejskiego średniaka. Dzięki panie klaun.
0
@SuperPatsonFCB nikt za niego nie da dużej kasy. Tylko Barca była takim frajerem 4 lata temu, gdzie wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
0
@kibic555 wymień jedną pozycję na boisku, którą Barca ma obsadzoną lepiej niż obecnie Bayern...