2

Czyli Braithwaite z 10 xDDDD

1

@fcbarcafan19 ten Depay, który nie dał sobie rady w ManU? Ci młodzi gniewni, którzy w meczach o wyższą stawkę z ciężkimi rywalami nie wiedzą jak grać przez trenera miernotę?

10

Niektórym zajmie sporo czasu dopóki zrozumieją ile Barca straciła na odejściu Messiego...

2

@Elro1987 nienawidź bartomeu

0

Nawet z ofertą za 0 by nie można go było zarejestrować

4

Tebas zniszczył La Ligę jak rosell i bartomeu Barcelonę

3

@inflames2007 Messi nie mógłby nawet grać za darmo, dzbanie xD

0

@Naker bądźmy poważni. Z takim trenerem jak koeman i bez Messiego sukcesem będzie zakwalifikować się do tych rozgrywek

0

Cyrk. Gość jest świetnym piłkarzem, ale zachowanie m to dno... Nie powinien mawet dotykać opaski

2

Ale Suarez za stary i za słaby, c'nie? XD

0

@Dojaar 100 brutto za 5-letni kontrakt

3

Porażka największą dla Barcy, następnie dla La Ligi, a na końcu dla całego futbolu, bo Messi to uosobienie wszystkiego co najlepsze w piłce. Legenda, najlepszy gracz w historii. W Barcelonie ZAWSZE zarabiał mniej niż proponowali mu inni. Teraz też zgodził się na obniżkę pensji o 50% w stosunku do tego co miał. Masakra.

1

@swiergol2 nie ma czegoś takiego jak zarabianie "za dużo". Takie dostali kontrakty i tyle. Barcelona jako instytucja się ośmiesza. Bartomeu zniszczył ten klub, ale obecne działania to dziecinada...

1

Żenada. Jak klubu nie stać na klasowych piłkarzy to niech ich sprzeda po cenach rynkowych i kupi kogoś z Ekstraklasy... Dla Barcy ostatnio kontrakty są ważne wtedy, gdy są na jej korzyść, a jak chce osiągnąć swoje to nagle nie są ważne wcale

0

@Jakchcesz fajnie manipuluje w tym materiale ;)

0

@bbartekfcb około 80mln wziął Rosell razem z Bartomeu do podziału z agentem i zarazem ojcem Neynara wyprowadzając z Barcelony, zgodnie z prawem, choć w mocno szemrany sposób pieniądze.

O to pytałeś, prawda?

0

@Krystian1588 to kwestia trenera też. Taki Coutinho u prawdziwego trenera to zawodnik top 20 na świecie spokojnie. Z trenerską miernotą na ławce nie łapie się nawet do top 200. Spójrzmy na to jak Busquets grał na Euro, a jak grał sezon pod wodzą miernoty. Na la rambli już wieszali psy na nim, a został jednym z graczy ME... Najlepszy z Hiszpanów. Guardiola z taką paczką zrobiłby mistrza na bank, bo sezon ułożył się idealnie - i real i atleti się potykali...

0

@mrboom powiedz to Słowacji :D

1

Szok i niedowierzanie. Człowiek to nie worek ziemniaków xD

0

Wytrzymajcie dwa tygodnie... :>

0

W sumie niewiele więcej niż MAtS, a jest dwa poziomy wyżej od niego... Problemem jest jednak jego agent...

8

Promocja. Same przychody z koszulek Messiego dla Barcy są większe

10

To jest niemożliwe, bo na la rambli piszą, że to drewno i się nie nadaje od 5 lat... :>

2

Statystykami indywidualnymi Lewandowski w tym sezonie zjadł całą konkurencję, podobnie jak w poprzednim. Zawsze przy wygranych Messiego słyszałem, że to nagroda za osiągnięcia indywidualne, a nie trofea drużynowe, bo większość złotych piłek zdobył nie wygrywając trofeum międzynarodowego... Teraz słyszę, że to trofea mają znaczenie xD fajne fikołki robicie.

6

Trzeba podziękować bartomeu. Ani transfer dembele, ani coutinho, ani griezmanna, ani braithwaite nie miał absolutnie żadnego sensu.

0

@lukbed232 żenada to jest z Barcy, która płaciła połowę pensji najlepszego strzelca Atletico, które zdobyło mistrzostwo xD

2

@Alberto1031 trener Atletico by się nadał...

2

Dwaj debile, których jedynym powodem, dpa którego mają pieniądze i czują się lepsi od innych było to, że kilka razy celnie kopnęli piłkę.

4

Kolejny raz wprowadza tych patałachów na wyżyny

1

Zwłaszcza ten Mauro Icardi może przekonać Messiego :D widać, że pan prezes psg nie ma pojęcia o niczym i jest tylko słupem, który klubem zarządza jakby grał w Football Managera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?