17

Dzik. Po prostu dzik.

0

@yoli to nie zadanie Busquetsa. On jest defensywnym pomocnikiem, a ty porównujesz go do ofensywnego Iniesty, który momentami na skrzydle grał. XD

2

@dominik1987r końcówka 2006/07 tak na szybko, cały 2007/08. 2013/14 cały sezon z Martino na ławce i hamulcowym Xavim w środku pola, gdzie jak dostawał piłkę to wycofywał ją do tyłu zamiast pchać do przodu.

2

Trzymam kciuki. Niech strzeli bramkę lub dwie, ale Barca niech wygra jedną bramką więcej

0

Neymar nawet jednego punktu nie zdobył od kogokolwiek ze świata piłki. Upadek piłkarza w jednym akcie.

3

0

Ostatnie miesiące dobrze przepracowali piłkarze i trener. Nie mówiłbyś tak gdyby Barcelona nie wygrała trypletu, albo co gorsza pozostała bez trofeum.

0

To Rosell będąc w zarządzie Laporty chciał sprzedaży Ronaldinho i Xaviego...

0

Już za dużo stracił na rządach Rosoła i Barto.

0

Jedno nie wyklucza drugiego.

0

No czynów pokazał z uszatym wiele. Oszustwa na transferze Neymara, oszustwa przy zaklepaniu w Santosie zawodników, oszukanie kibiców z Qatar Airways, wytoczenie Laporcie kilku spraw sądowych i pomawianie go przy czym wszystkie sprawy przegrane przez Rosella/Bartomeu.

Do tego dodajmy wewnętrzne konflikty w klubie, niszczenie wizerunku różnymi przekrętami i mamy naprawdę super program kampanii Bartomeu.

2

Głupszego artykułu tutaj jeszcze nie było. Fatalnie napisany, nudny, ciągnący się jak flaki z olejem, o wszystkim i o niczym, w dodatku z masą błędów. Masakra.

1

Jezu jakie bzdury.

0

Kwintesencja Barcelony Bartomeu-Rosella - ściągnięcie naszego własnego piłkarza z wypożyczenia po zakończeniu sezonu wiązać się będzie z zapłaceniem pieniędzy lub oddaniem jednego z naszych zawodników (mimo, że to tylko Douglas).

Super zarządzanie.

1

To jest jego matka na zdjęciu... :/

1

Komentarz usunięty

0

I bardzo dobrze. Na pohybel.

6

No tak, tylko, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie oglądał meczu Almeria - Eibar w telewizji, ale już Eibar - Barcelona czy Almeria - Real na pewno. Może i dysproporcja jest zbyt duża, ale jakaś na pewno powinna być...

1

a po co douglasowi?

0

A co robi Iniesta?! Skoro Thiago przeszedł obok meczu wg Ciebie to Iniesta chyba został w domu...

4

Jak dwa lata temu. :/

Więcej pokory sezonowcy.

0

7-0 sprzed dwóch lat, gdzie też byliśmy faworytem. I tyle w temacie.

1

Zwykła kurtuazja :)

2

Szkoda, że nie u nas :)

0

I co z tego, jak zgodnie z początkiem Twojej wypowiedzi kompletnie nic z tego nie wynika?

Prawda jest taka, że pozbyliśmy się prawdziwego potwora środka pola niemal za darmo, który potwierdza to wszystko doskonałą grą w jednej z najlepszych lig na świecie.

0

... tylko po co?

2

Przykro mi z tego powodu.

0

Rewelacyjny mecz Bravo ogólnie. W końcówce też bardzo ładnie wybronił.

0

Po dwóch latach w końcu ktoś zauważył indolencję Iniesty. Hura.

0

Walecznośc, walecznością, tylko co z tego jak nic z tego nie wynika? Kompletnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?