Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Dzik. Po prostu dzik.
0
@yoli to nie zadanie Busquetsa. On jest defensywnym pomocnikiem, a ty porównujesz go do ofensywnego Iniesty, który momentami na skrzydle grał. XD
2
@dominik1987r końcówka 2006/07 tak na szybko, cały 2007/08. 2013/14 cały sezon z Martino na ławce i hamulcowym Xavim w środku pola, gdzie jak dostawał piłkę to wycofywał ją do tyłu zamiast pchać do przodu.
2
Trzymam kciuki. Niech strzeli bramkę lub dwie, ale Barca niech wygra jedną bramką więcej
0
Neymar nawet jednego punktu nie zdobył od kogokolwiek ze świata piłki. Upadek piłkarza w jednym akcie.
3
0
Ostatnie miesiące dobrze przepracowali piłkarze i trener. Nie mówiłbyś tak gdyby Barcelona nie wygrała trypletu, albo co gorsza pozostała bez trofeum.
0
To Rosell będąc w zarządzie Laporty chciał sprzedaży Ronaldinho i Xaviego...
0
Już za dużo stracił na rządach Rosoła i Barto.
0
Jedno nie wyklucza drugiego.
0
No czynów pokazał z uszatym wiele. Oszustwa na transferze Neymara, oszustwa przy zaklepaniu w Santosie zawodników, oszukanie kibiców z Qatar Airways, wytoczenie Laporcie kilku spraw sądowych i pomawianie go przy czym wszystkie sprawy przegrane przez Rosella/Bartomeu.
Do tego dodajmy wewnętrzne konflikty w klubie, niszczenie wizerunku różnymi przekrętami i mamy naprawdę super program kampanii Bartomeu.
2
Głupszego artykułu tutaj jeszcze nie było. Fatalnie napisany, nudny, ciągnący się jak flaki z olejem, o wszystkim i o niczym, w dodatku z masą błędów. Masakra.
1
Jezu jakie bzdury.
0
Kwintesencja Barcelony Bartomeu-Rosella - ściągnięcie naszego własnego piłkarza z wypożyczenia po zakończeniu sezonu wiązać się będzie z zapłaceniem pieniędzy lub oddaniem jednego z naszych zawodników (mimo, że to tylko Douglas).
Super zarządzanie.
1
To jest jego matka na zdjęciu... :/
1
Komentarz usunięty
0
I bardzo dobrze. Na pohybel.
6
No tak, tylko, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie oglądał meczu Almeria - Eibar w telewizji, ale już Eibar - Barcelona czy Almeria - Real na pewno. Może i dysproporcja jest zbyt duża, ale jakaś na pewno powinna być...
1
a po co douglasowi?
0
A co robi Iniesta?! Skoro Thiago przeszedł obok meczu wg Ciebie to Iniesta chyba został w domu...
4
Jak dwa lata temu. :/
Więcej pokory sezonowcy.
0
7-0 sprzed dwóch lat, gdzie też byliśmy faworytem. I tyle w temacie.
1
Zwykła kurtuazja :)
2
Szkoda, że nie u nas :)
0
I co z tego, jak zgodnie z początkiem Twojej wypowiedzi kompletnie nic z tego nie wynika?
Prawda jest taka, że pozbyliśmy się prawdziwego potwora środka pola niemal za darmo, który potwierdza to wszystko doskonałą grą w jednej z najlepszych lig na świecie.
0
... tylko po co?
2
Przykro mi z tego powodu.
0
Rewelacyjny mecz Bravo ogólnie. W końcówce też bardzo ładnie wybronił.
0
Po dwóch latach w końcu ktoś zauważył indolencję Iniesty. Hura.
0
Walecznośc, walecznością, tylko co z tego jak nic z tego nie wynika? Kompletnie.