1

Zarówno Suarez jak i Vidal to będą wzmocnienia Juve i Interu, w dodatku za śmieszne pieniądze. Suarez jest wciąż jedną z lepszych "9" na świecie, co pokazał w zakończonym sezonie...

0

@horang i miał rację xD

0

@Joshi jeżeli numer na koszulce ma mu cokolwiek pomóc to niech lepiej odejdzie do Wieczystej Kraków, bo to ten poziom...

2

"Luka Modrić kończy dziś 35 lat i wciąż jest kluczową postacią Realu w walce o wszystkie trofea." - w Barcelonie nie do pomyślenia...

0

Koeman zdaje się rekrutować ludzi do cyrku holenderskiego, a nie jednego z największych klubów na świecie

0

@rk no tak niektórzy tutaj pisali jeszcze niedawno

0

@rocky5 a i tak wykręcił 3 razy lepsze statystyki niż Depay w gównolidze francuskiej :D

5

Łaska "dupiarzy" na pstrym koniu jeździ, jak to w Barcelonie. Jeszcze dwa miesiące temu Suarez był "lepszy niż Lewandowski" :D teraz kolanem wypychany, by zrobić miejsce dla ogórka Depaya, który będzie grał tylko dlatego, że trener jest jego krajanem :D cyrk jak za najgorszych czasów Van Gaala

1

@MichalRBB już rozwala. Zawodników na oczy niektórych nie widział, a ich skreśla przez telefon. Słup bartomeu i tyle. Nikt kto ma w sercu Barcę nie chce legitymizować tego nierządu - ani Puyol, ani Xavi, ani Iniesta, ani Guardiola...

2

Wymienić Suareza na Depaya to naprawdę trzeba nie mieć mózgu xD

1

@asas1237 powinni czy nie, nie mnie rozstrzygać, ale na pewno skoro obiecali to należałoby dotrzymać słowa.

3

@ryba84 z tym dobrym graniem nogami to tak średnio i chyba raczej w kompilacjach yt

6

Niech mu obiecają, że będzie mógł rozwiązać umowę po każdym sezonie! :D

0

Komentarz usunięty

0

@jeykey1543 przecież Barca to więcej niż klub podobno :>

Dali mu takie samo prawo jak Inieście czy Xaviemu, tylko że Leo faktycznie jest droższy. Więc po co mu to obiecali?

0

@Borneo 2 po Messim to jest Suarez. Pod względem statystyk i meczowych ocen WSZĘDZIE.

2

@ramon59 here we go again - mówił, że chce odejść - źle. Nie mówił - źle. XDDD

0

Za to Barceloną zarządza skorumpowany, zezowaty pseudo-mafiozo z krzywym zgryzem

0

Coś mu się pomyliło, bo obecnie najlepszy piłkarz na świecie gra z nr 9 w Bayernie. ;)

0

Każdy ma szansę? No chyba nie Suarez... :D

1

1

NO CZEMU TEN MESSI CHCE ODEJŚĆ NIE MAM POJĘCIA :D

Mes Que Un Club since 2011

1

bartomeu zostawi spaloną ziemię jak odejdzie w marcu ze stołka. Klub nie podniesie się przez dobrych kilka lat. Doszczętnie zniszczył najlepszą generację piłkarzy i prime time Messiego

0

@Shapiro Messi ma tych samych prawników co doradzali do zeszłego tygodnia Barcelonie xD

0

Najlepszy niewolnik świata. A w styczniu podpisze umowę z Realem Madryt. Florentino nie przepuści takiej okazji.

1

Podpisuję się po tysiąckroć pod tym tekstem.

0

@antymadrista1 a sezon pod koniec sierpnia.

2

Jeżeli to prawda to Guardiola liczy na odejście Bartomeu i wygraną Laporty oraz powrót na ławkę do Barcelony!

45

To jest niepojęte co ten zezowaty obsraniec robi z tym klubem. Drugi najlepszy zawodnik poprzedniego sezonu za darmo rok przed końcem umowy. Messi z takimi zasługami i z zapisem oraz obietnicą, że będzie mógł odejść gdzie chce po każdym sezonie trzymany na siłę. Ten klub to jest obecnie żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?