Kismeth
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@xaar12345 z Granadą, która jest obecnie na drugim miejscu i pokonała wcześniej Athletic, a w zeszłym sezonie m.in. Barcelonę xDDD
1
@RKS1979 słabo w LM? 5 goli w 7 meczach, najwięcej w drużynie... XD
3
@mokrychlopiec mówisz o tych ogórkach, które dalej są na drugim miejscu w tabeli po trzech meczach, pokonując wcześniej Athletic Bilbao i Deportivo Alaves? W zeszłym sezonie wywalając z Pucharu Króla w ćwierćfinale Valencię, a wcześniej w lidze pokonując wspaniałą Barcelonę 2-0? :> Czy mówisz o jakimś innym klubie, panie znaffffco?
0
@varosso dokładnie.
0
@mr_robot nie. To nie B klasa, by wpływ na graczy w decydującej fazie LM miał janusz z szalikiem drący japę na trybunach. Zwłaszcza, gdy mówimy o Barcelonie jest to absolutnie abstrakcyjne zważając na piknikową atmosferę na Camp Nou, które wypełnione jest w 70% przez turystów czy kibiców z krajów egzotycznych jak Chiny, Japonia czy USA.
4
Pięknie. Oby tak dalej. Dwa gole i asysta, gracz meczu bezapelacyjnie w swoim debiucie. Wypychany ze słabej Barcelony przy prawdziwym trenerze pokazuje pełnię swoich możliwości. Oby w meczu z Barceloną ustrzelił hat-tricka i dostał owację na stojąco od płaczących cules.
0
@slayer problem się wyciszył, bo sprawa w sądzie, ale nie zdziwię się, jak FIFA/UEFA dadzą jakieś sankcje, bo powinny za ten cyrk.
1
@mr_robot xD w ogóle nie był istotny. Nie to co mecz z ogórkami w pucharze gampera xD
0
Komentarz usunięty
1
@DJ1992 tu jest potrzebny porządny trener. I zarząd
0
Czy on ma jakieś korzenie holenderskie w takim razie? :>
2
@Midast koeman doskonale wiedział w co się pcha i jaki zarząd będzie legitymizował. Z tego powodu Puyol zrezygnował z posady Dyrektora sportowego pod bartomeu, a Xavi z posady trenera w zeszłym sezonie, a wcześniej z klubu odszedł Pep, a później Luis Enrique
1
To już wiemy, że jak coś rudemu nie pójdzie to będzie to wina zarządu ;)
0
@dawid230188 typie, wykręcił takie statystyki jak benzema, który jest wychwalany w madrycie pod niebiosa xD masa goli i asyst. A zresztą, zapomniałem, że Barca ma najbardziej niewdzięcznych i pustych kibiców na świecie. Szkoda strzępić ryja, bo przed meczem z Bayernem było tu pisanie, że Suarez jest lepszy od Lewego, czyli przeginanie w drugą stronę znowu.
0
@Kismeth no tata martino był rewelacyjny
4
@Harnas2 stracił to Messi sześć ostatnich sezonów przez bartomeu i trenerów ogórkowych.
10
Grafologa? XD to po co sms i telefon?
1
@jeykey1543 Fati na 9? Ok, przynajmniej już wiemy, że nie ma sensu dalej gadać. XD
0
Na szczęście nawet jakby to była prawda to Lewy jest na tyle mądry, że nie będzie szedł do klubu z trzeciego sortu obecnie.
0
Podobno Peszko do wyrwania z wieczystej jest.
1
@Tatazolwinia xDDDD to żeś trafił jak świnia w płot z tym Ronaldo xD
0
@betonito jak Benzema wykręca w Realu statystyki takie jak Suarez w tym najsłabszym sezonie, gdzie miał kontuzję to jest noszony na rękach przez kibiców i trenera.
0
@jeykey1543 wskaż palcem jednego młodzika na 9.
0
@patryk1995991 w Barcelonie tak. Na świecie Lewandowski.
0
@usek1 hehe, wiadomo, jest super, a brak JAKICHKOLWIEK trofeów w poprzednim sezonie to spiseg Madrytu, hehe
0
Simeone > Koeman. Jeśli sam Simeone naciskał na transfer Luisa to bez wątpienia da on wiele z tym trenerem Atletico, a mógłby dawać Barcelonie
0
@lukaszbarca15 to "15" w nicku to twoje iq? Piszesz, że jest gruby... pytam gdzie... piszes, że na brzuchu... a teraz odwracasz kota ogonem xDDD inteligencja to na pewno nie jest twoja mocna strona strona. XD
1
Mes Que Un Club :)
0
@lukaszbarca15 dajesz śmieszny typie. Czekam.
Tu masz zdjęcia z maja z PIERWSZEGO TRENINGU PO KONTUZJI w maju 2020, gdzie był w najgorszej formie w porównaniu do późniejszych występów...
https://sport.news.am/eng/news/110840/luis-suarez-back-for-the-1st-training-after-surgery-photos.html
12
@horang xDDD wiadomo. Najlepszy, bo gwarantuje stabilizację stylu rządów bartomeu xD