Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Vinicjus mimo irytującego charakteru i wyrazu twarzy, niestety jest znakomitym pilkarzem. Nie łapią go kontuje tak jak naszą 10-tkę, więc korzysta z gry i strzela i asystuje, i to dużo. Będzie z niego na pewno dobry grajek. Mam nadzieje, że naszego "Messiego" wkrótce też ominą kontuzje i będzie mógł cieszyć się grą i zdobywać dla nas bramki.
1
ciekawe do kogo i po co ten dembele się modli przed kazdym wejściem na boisko
0
@batoon nie powiedziałbym, tutaj ludność jest raczej wrogo nastawiona na real, albo rzadko o nim piszą, tutaj to sami egoiści o barcelonie myślą XD
0
Śmiesznie poczytać czasem komentarze realowców na ich stronie pod postem gdzie barca wygrala jakis mecz. Jedni przyznają, że barca świetnie gra, a real gra bagno, drudzy uważają, że real ich roztrzaska gdy bedzie el classico, inni wierzą, że real juz ma mistrza aczkolwiek barca jest w formie, jeszcze inni srają się, że real straci mistrza na 100%. Przy tym robią to w zabawny sposob, moderacji tam praktycznie nie ma więc można się czasem pośmiać co oni tam piszą haha. Ciekawa stronka, zawsze tam wbijam po jakims meczu sprawdzić panującą tam atmosferkę :D
0
Właśnie, wynik daleko od tego, na co zasłużyliście, powinno być z 7:0 dla nas :/
8
To my se ciśniemy bilbao jak chcemy a Real wczoraj ledwo wygrał z rayo hehe
1
@MichalZZZ ja zawsze tak sądziłem
0
@Mroziu tak. Oczywiście..
0
@CzeksonFCB1899 Tylko szkoda, że jak chce poczytać co ludzie sądzą o tym meczu, to co drugi komentarz to ta Ukraina.. ja już mam po dziurki w nosie te informacje, to nie jest zależne ode mnie wiec nawet nie czytam informacji o tym wszystkim. Teraz chciałbym się zająć meczem, ale nie da się…
0
@dv7wisnia to rób to gdzieindziej, na tej stronie lepiej żeby panowała teraz meczowa atmosfera, nie warto się teraz przejmować tymi rzeczami bo i tak na to nie mamy wpływu lol
0
Ludzie wy serio nie macie o czym gadać tylko ciągle ta Ukraina? Błagam was, jest teraz ważny mecz to zajmijmy się nim przynajmniej na jego czas, a nie tylko ciagle ta Ukraina..
0
@CLOUT_COBAIN XDDD
1
Dzisiaj będzie ciężki mecz, trzeba się znowu przygotować na nerwy do końcowego gwizdka. Zakładam że przez cały ten mecz serce zabije mi więcej razy niż przez cały dzisiejszy dzień bez meczu haha
0
@Kurkmen masz na myśli iskandery?
0
ej mam do was pytanie. wiecie może co oznacza napis na nowej fladze afganistanu? Dopiero niedawno dowiedzialem sie że zmienili flagę za sprawą talibów i byłem tym zaskoczony. Poczytałem o tym nieco ale nie udalo mi sie znalezc informacji co oznacza ten czarny napis. Ktos wie?
1
Kurczę jutro ten athletic będzie dużym sprawdzianem. Całe szczęście gramy u siebie, to będziemy słyszeć wsparcie od kibiców dla naszej drużyny, aniżeli same gwizdy, gracze athleticu zapewne tez nie będą tak pewni siebie przez to, wiec nie powinni być tak brutalni i irytujący jak byli dotychczas
2
@SantinoFortelos Rosji nie opłaca się na nas wjeżdżać, wiec uspokój się xD
0
Ciekawe co tam u Ansu Fatiego słychać
7
ja wybrałem japończyków bo mają 15 premii do zbierania surowców
0
@MiGzi o co z tym chodziło bo nigdy nie rozumiałem xD?
0
Ale to napoli jest cienkie. Ale i tak nasz bramkarz chętnie pomógłby im wygrać…
0
Barca się już bawi xD
1
Dobrze. Może zostawmy na chwilkę te ponure tematy, i powróćmy do kibicowania naszej młodzieży, liczmy na wspaniały mecz, abyśmy mogli przynajmniej na jakiś czas zapomnieć o wojnie
0
@MarcelNJ11 pandemia, wojna, inflacja. Tak ciężko się domyślić ?
3
@IronSanHybrid jeszcze będzie dobrze, nastanie pokój, pandemia się skończy, gospodarka polski się poprawi, a Barcelona zdobędzie tryplet a Fati złota pilke :P
1
Żyjemy w nowej rzeczywistości w której trzeba się odnaleźć, takie moje powiedzonko :). Trzeba czekać i potem zobaczymy jak to się potoczy. Nic nie możemy aktualnie zrobić
0
@Amigo_Blanco Aha to może o czymś nie wiedziałem.. nie mowie że Ukraina zabrała nam te tereny tylko ogólnie zostały nam je odebrane co nie
0
@Amigo_Blanco nie jestem zły, tylko podałem swoją opinię
3
Poprzez tą wojnę napłynie do nas masa uchodźców, co mi się nie podoba bo będziemy musieli ich przyjąć, a jakoś jak zabrali nam te tereny Lwowa i ogólnie Ukrainy po 2 WŚ to tak mordowali tych Polaków tam zamieszkujących i ogólnie ta rzeź wołyńska że hit. Ja rozumiem, że wtedy ludzie byli inni a teraz są bardziej wyrozumiali, ale i tak jakos nie podoba mi się ten fakt że trzeba będzie przyjąć tych uchodźców
0
Tak dla odmiany tematu. Wiadomo kiedy nasz Ansu Fati wróci do gry ?