5

Wiedzieliście że mózg człowieka po rozwałkowaniu do bardzo cienkiej warstwy może zajmować powierzchnie 3m na 2m czyli 6m2? To tak jak jeden pokój jednoosobowy. Całkiem dużo, a nie wydaje się

0

@blazeq ale ten mecz oglądaliśmy wczoraj

0

Ogląda ktoś Real ? Jak grają

1

Wesoły ogrodnik widać że robi robotę ;)

2

@Sulimo On strzelił jedną i bramkę i to jaką :D

1

@MesQueUnClub96 był przed kontuzja i po kontuzji nadal będzie.

0

@FC1899Barca A fati gdzie :( nie skreślajcie go błagam, mimo ze jest w ciężkiej sytuacji to i tak jest świetnym piłkarzem

1

Szkoda że tę bramkę alby nie strzelił fati.. gdyby on to strzelił to chyba cała moja wioska usłyszałaby moją radość

1

@MesQueUnClub96 ansu fati > cały świat

0

Nie wiem czy ktoś z was zwrócił uwagę, ale w 1 połowie była taka sytuacja, gdzie Gavi i savić próbowali dojść do piłki, Gavi w tym celu zrobił wślizg i doszedł do piłki pierwszy. Jednak to było bardzo niebezpieczne, by gdyby savic wjechał mu z prostej na jego nogę to Gavi już miałby możliwe że po karierze… na szczęście tak się nie stało :D

2

@lucas/catalan można powiedzieć że strzeliły w tym meczu dwa pokolenia :)

17

Najbardziej podobała mi się gra Barcelony w końcówce, jeszcze niedawno potrafili się spieprzyć z takim prowadzeniem, a dziś pokazali że potrafią zagrać z głową i z opanowaniem, mimo, że grali w 10 i jeszcze pod presją atakującego atleti

1

@KrychaFCB cała drużyna zagrała bardzo dobrze po tej czerwonej, fajnie że nie stracili głowy i zachowali spokój

9

Piękny mecz nie zapomnę go nigdy.

Tylko że teraz to nie jest ironia ! :D

4

Ferran nie miał many a i tak zaoszczędził minutę

2

Ale mi serce nawala Xd

0

Barca zaczyna srac w gacie. Tak samo było z Granadą. Mam złe przeczucia

4

Jeszcze tylko pique strzeli to cała obrona będzie miała bramkę lol

0

Ale jadą z nimi japier…..

1

Gdyby nie coweed to byłbym teraz tam na stadionie… jeju ale żałuje.. takie wspomnienie by było

3

Alba to akurat umie pierdyknąć z woleja, nieraz już próbował i nie pierwszy raz tak strzelił. Ale to okienko palce lizać

2

Co za meczycho!!!!!!!!!

1

Siema, mam pytanko do osób które pisały już maturę. Otóż chciałbym powiedzieć ze jestem na biolchemie i takiego polskiego to nienawidzę i strasznie nie lubie się go uczyć a maturę to trzeba jakos zdać. Czy sama znajomość lektur obowiązkowych wystarczy na te 30%? Bo z takiej rozprawki to dużo nie osiągnę albo z pytań otwartych xD. Ale z takich zamkniętych albo czytania ze zrozumieniem to coś wycisnę. A sama znajomość lektur to dla mnie nie jest problem

0

Kiedy i u kogo można obstawiać wynik?

0

Jaki jest wasz ulubiony ADC ? Mój to chyba ez. Na rankedzie zrobiłem 15 killi i 81k dmg, niesamowity champion :D

0

Kiedy w końcu będzie ten mecz. Tak się stęskniłem. Mimo ze grają ciulowo to i tak chce się oglądać

0

No to teraz mamy w ch.. napastników ale obrońców nowych to nie pomyśleli żeby sprowadzić No super

0

Ej czy z polskich stron kibiców klubów piłkarskich tylko nasza strona ma taka największa aktywność i ogólnie jest najlepiej zorganizowana? Np na stronie realu tak fajnie nie jest albo na stronie atleti xD

2

Jeszcze tylko 4 dni i barca gra :D. Nie mogę się doczekać !!

0

Przez to wszystko boje się już o ansu fatiego. Pokochałem jego grę i jego urodę a teraz miewa tyle trudności. Jeszcze te transfery. Boje się, że nie będzie już miał szans na grę w pierwszy składzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?