Kitek1640
Dołączył/a: maj 2021
Wrocław
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wiedzieliście że mózg człowieka po rozwałkowaniu do bardzo cienkiej warstwy może zajmować powierzchnie 3m na 2m czyli 6m2? To tak jak jeden pokój jednoosobowy. Całkiem dużo, a nie wydaje się
0
@blazeq ale ten mecz oglądaliśmy wczoraj
0
Ogląda ktoś Real ? Jak grają
1
Wesoły ogrodnik widać że robi robotę ;)
2
@Sulimo On strzelił jedną i bramkę i to jaką :D
1
@MesQueUnClub96 był przed kontuzja i po kontuzji nadal będzie.
0
@FC1899Barca A fati gdzie :( nie skreślajcie go błagam, mimo ze jest w ciężkiej sytuacji to i tak jest świetnym piłkarzem
1
Szkoda że tę bramkę alby nie strzelił fati.. gdyby on to strzelił to chyba cała moja wioska usłyszałaby moją radość
1
@MesQueUnClub96 ansu fati > cały świat
0
Nie wiem czy ktoś z was zwrócił uwagę, ale w 1 połowie była taka sytuacja, gdzie Gavi i savić próbowali dojść do piłki, Gavi w tym celu zrobił wślizg i doszedł do piłki pierwszy. Jednak to było bardzo niebezpieczne, by gdyby savic wjechał mu z prostej na jego nogę to Gavi już miałby możliwe że po karierze… na szczęście tak się nie stało :D
2
@lucas/catalan można powiedzieć że strzeliły w tym meczu dwa pokolenia :)
17
Najbardziej podobała mi się gra Barcelony w końcówce, jeszcze niedawno potrafili się spieprzyć z takim prowadzeniem, a dziś pokazali że potrafią zagrać z głową i z opanowaniem, mimo, że grali w 10 i jeszcze pod presją atakującego atleti
1
@KrychaFCB cała drużyna zagrała bardzo dobrze po tej czerwonej, fajnie że nie stracili głowy i zachowali spokój
9
Piękny mecz nie zapomnę go nigdy.
Tylko że teraz to nie jest ironia ! :D
4
Ferran nie miał many a i tak zaoszczędził minutę
2
Ale mi serce nawala Xd
0
Barca zaczyna srac w gacie. Tak samo było z Granadą. Mam złe przeczucia
4
Jeszcze tylko pique strzeli to cała obrona będzie miała bramkę lol
0
Ale jadą z nimi japier…..
1
Gdyby nie coweed to byłbym teraz tam na stadionie… jeju ale żałuje.. takie wspomnienie by było
3
Alba to akurat umie pierdyknąć z woleja, nieraz już próbował i nie pierwszy raz tak strzelił. Ale to okienko palce lizać
2
Co za meczycho!!!!!!!!!
1
Siema, mam pytanko do osób które pisały już maturę. Otóż chciałbym powiedzieć ze jestem na biolchemie i takiego polskiego to nienawidzę i strasznie nie lubie się go uczyć a maturę to trzeba jakos zdać. Czy sama znajomość lektur obowiązkowych wystarczy na te 30%? Bo z takiej rozprawki to dużo nie osiągnę albo z pytań otwartych xD. Ale z takich zamkniętych albo czytania ze zrozumieniem to coś wycisnę. A sama znajomość lektur to dla mnie nie jest problem
0
Kiedy i u kogo można obstawiać wynik?
0
Jaki jest wasz ulubiony ADC ? Mój to chyba ez. Na rankedzie zrobiłem 15 killi i 81k dmg, niesamowity champion :D
0
Kiedy w końcu będzie ten mecz. Tak się stęskniłem. Mimo ze grają ciulowo to i tak chce się oglądać
0
No to teraz mamy w ch.. napastników ale obrońców nowych to nie pomyśleli żeby sprowadzić No super
0
Ej czy z polskich stron kibiców klubów piłkarskich tylko nasza strona ma taka największa aktywność i ogólnie jest najlepiej zorganizowana? Np na stronie realu tak fajnie nie jest albo na stronie atleti xD
2
Jeszcze tylko 4 dni i barca gra :D. Nie mogę się doczekać !!
0
Przez to wszystko boje się już o ansu fatiego. Pokochałem jego grę i jego urodę a teraz miewa tyle trudności. Jeszcze te transfery. Boje się, że nie będzie już miał szans na grę w pierwszy składzie