0

@zenoowity Te przypadki zostaly zgloszone tam gdzie trzeba, nie boj sie. Przeciez nikt sam z siebie nie bedzie sie chwalil wszystkim takimi problemami, tym bardziej ludzie ktorzy zostali oszukani beda sie tego wstydzic. Tym ktorych musza leczyc moi rodzice sa ludzie po paralizach po szczepieniu, reszta udala sie do ze swoimi problemami do odpowiednich lekarzy.

3

Poszedłem dzisiaj odwiedzić moich rodziców. Zauważyłem, że siedzieli jacyś tacy smutni. Pytam od razu mojej mamy, czy aby właśnie przed chwila nie płakała, bo mam takie wrażenie, a ona odpowiada, że nie... ale jest lekko zdruzgotana. Pytam, o co chodzi? A oni do mnie usiądź sobie wszystko Ci opowiemy...
Najpierw zaznaczę, że mieszkamy w Niemczech, a rodzice prowadzą praktykę fizjoterapeutyczną od 30 lat.
Zaczynają temat skutków ubocznych szczepień na Covid u ich pacjentów. Jest ich bardzo wiele, mówią że ludzie dopiero powoli się otwierają i zaczynają głośno mówić na ten temat. Moja mama naliczyła tylko u nich w praktyce około 20 osób z ciężkimi i dziwnymi skutkami poszczepiennymi, a wcale jakiegoś dużego gabinetu nie mają, co za tym idzie maja swoich kilkunastu pacjentów, nie jest to jakaś ogromna grupa ludzi. Ludzie narzekają na problemy z oddychaniem, bóle serca przez które nie potrafią funkcjonować jak przed szczepieniem. Jedna pacjentka zapadła w śpiączkę dzień po, a trzy inne przyszly do nich ze sparaliżowanymi kończynami. Jedna pani opowiedziała jak po boosterku miała taka migrenę i tak spuchła jej twarz i ogólnie głowa, ze miała wrażenie, że rozsadzi ją zaraz od środka i umrze. Teraz takie bóle migrenowe wracają u niej co jakis czas. Takich różnych przypadków jest jeszcze wiele... Poza tym wielu pacjentów w podeszłym wieku w ostatnim czasie przestala w ogóle przychodzić na rehabilitację.
Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

3

Na co komu Dembule jak Nazario wraca

6

Starbucks wycofuje się z wprowadzonego na początku stycznia wymogu szczepień przeciw COVID-19 dla swoich amerykańskich pracowników.

0

@FCB24 RvN, Aguero, Torres, Falcao, Milito

1

@Drozdu7 szamana Umtitiego

4

Portugalia zezwoli obywatelom zakażonym SARS-CoV2 na opuszczenie domu w dniu wyborów - 30 stycznia 2022 r. i udanie się do lokali wyborczych. Nie będzie wymagane dokumentowanie stanu zdrowia.

Portugalia odnotowała wczoraj 43 729 zakażeń SARS-CoV2. Najwięcej od początku pandemii.

3

@Emhyr Chinkali TOP! ;)

0

@Rhaan @Naturopata @Seba_89_ -,- przecież jaja sobie robie, kibicuje im zeby podjęli taka decyzję i pokazali innym drogę wyjściową z tego szamba

0

Nie rozumiem dlaczego na wyspach chcą wycofać certyfikaty i wszystkie restrykcje... i to w czasach kiedy zabójczy omikron sieje spustoszenie w Europie...

0

IIaix Moriba obchodzi dzisiaj swoje 19 urodziny. Czego mu życzymy na urodzinki?

7

Majątek 10 najbogatszych ludzi na świecie w czasie pandemii COVID-19 wzrósł z 700 miliardów do 1,5 biliona dolarów.

Wyliczono, że gdyby 10 najbogatszych ludzi na świecie utraciło 99,999% swojego majątku i tak byliby bogatsi niż 99% światowej populacji.

0

@GeneralXavi Fokus

0

@wroner Nie o to chodzi. Lepiej sprzedac go za symboliczne kilka milionow i zaoszczedzic na pensji niz wysylac na trybuny i byc tylko na tym stratnym. Wiem, ze to bedzie bardzo ciezkie ze wzgledu na wygasajaca umowe, ale to powinien byc priorytet, a nie jekies "ukaranie skrzydlowego". Barca tym ukaraniem tak naprawe sama siebie ukaze.

3

Jak trzeci scenariusz moze najbardziej sie podobac klubowi? Zostajemy bez pilkarza polowe sezonu i do tego odejdzie za darmo w lato... Kto te artykuly wymysla.

3

@deyna2018 zgrabne długie nogi i ładne pośladki to takie combo które potrafi namieszać mi w głowie. :>>

1

@Hubsao To juz w ogole impossibru... Jestem centymetr wyzszy od niego i nie wyobrazam sobie zbijac do 70kg, opytmalnie czuje sie przy 84 kg.

1

Marian to jest w ogole ciekawie zbudowany, zeby przy takim wzroscie bic sie w lekkiej.

0

Jesteśmy niestabilnymi emocjonalnie, chorobliwie naiwnymi i beznadziejnie ignoranckimi gospodarzami nic nieznaczącej drobinki w kosmosie.

9

USA od lutego powoli konczy ten cyrk u siebie

0

@analitykTaktyki Borek jak bylo losowanie grup LM i pokazali Real to powiedział "są i nasi" xd

0

Ansu zaraz wchodzi i ładuje bramkę na 2-1

4

Luuk de Jong | Joga Bonito skills season 21/22 | Darude Sandstorm remix

1

@Neutral to by mialo sens, to ja slepy jestem w takim razie :)

1

Carlo Ancelotti:
Real Madrid of coach

Kto tam tw grafiki tworzy xd

3

@AnnaMarianna Jestem z dziewczny ze swojego rocznika od 7 lat. Ale w sumie to bym nie pogardzil tak z 10 lat mlodsza teraz :p

0

Jak wyglądałby dzisiaj świat, gdyby Hitlerowi udało się skutecznie, do końca przeprowadzić ekstermiancje na narodzie żydowskim? Czy cokolwiek by się zmieniło?

0

@kuz Nie mam tak.

0

@dzefrej234 dostajesz order z ziemniaka i mozesz przybic pione z janiama

1

@PatrychoO to on gra w tym meczu xd ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?