Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Deltta bylo wiadome ze dzisiaj jakis artyul dadza zeby sie wybielic :) hd to przeczytaja, poliza sie po fiutkach i wszystko cacy nie mozesz sie sprzeciwic. Smieszny ten notatnik.
0
@kamilos1214 kupujac po taniosci kupujesz dwa razy
0
@Hushovt liga w sumie juz klepnieta dla Realu, powinnin odpuscic.
2
@Janiama oczywiście spisek wielki przeciew Janiamie :D
1
@Kompletny Nie bede tego wrzucal wiecej. Dla mnie obojetnie kto tam bedzie prowadził. Poprostu śmieszy, kiedy Trzaskowski prowadzil, to wstawiane to bylo co kilka godzin, jak pozniej Duda przegonil, to od kilku dni tego nie bylo widac. :)
1
@MateS
-krzyyyyyychu
-Co?
-Jem zupe
2
Przypominam o sondzie na prezydenta na La Rambli. Sonda miala trwac do dzisiaj, a kolega juz od kilku dni nie wrzuca, bo nie prowadzi ten ktory powienien. Tak to wisialo co kilka godzin :D
https://www.strawpoll.me/20467102/r
1
@lucas/catalan nie moj gust, ale i tak bralbym jakby byla okazja, bo kto wybrzydza ten nie r.... :)
2
A jutro w notatniku bedzie artykuł wybielajacy decyzje sedziego z tego meczu ;)
2
@MesQueUnClub_87 sos czosnkowy
0
A oby im ten "zasłużony" puchar znowu pod autobus wpadł jak będą celebrować ;)
0
@xVENUMx Za tydzien bedzie mega sobota. Najpierw meczy Barcy, pozniej KSW z walkami Borysa i Gamera. Bedzie wojna w walce wieczoru! Chwila przerwy i UFC z trzema walkami o pas mistrzowski.
1
@RomanHoffer napewno jest opcja zeby zwrocic rower
11
La Rambla w ostatnim czasie to taki TVPiS, tylko w drugą stronę. :D Można nieźle sie uśmiać z tych wszystkich wpisów. Na siłę wpychanie gówna do głów ludzi tutaj przesiadujących. Naprawdę podziwiam, ze Wam sie chce tak na okrągło wytykać innym i to najczęściej w obraźliwych słowach jednocześnie krzycząc o braku szacunku.
Widać gołym okiem na przykładzie tego forum, że dzielenie narodu na dwa obozy działa bez zarzutu i owieczek tylko przybywa.
0
@darr0o Walkowane setki razy. Prawdopodobnie przyjdzie z nowym prezydentem. Na 100% jesli Font wygra zawitaja tutaj razem.
1
@MaFCB nikt nie rozumie, wydaje sie jakby działali na niekorzyść klubu.
7
@Europejczyk1980 Szczerze - nie wierzę w żadne opetania. Poza tym jak ogladam horrory z moja kobita, bo ona akurat lubi, to wiecej sie śmieje niż czuje jakiekolwiek przerażenie.
8
@busquets5 nie szukaj konkretnie jednego modelu albo marki za te kasę. Priorytetem powinno byc to zeby auto bylo w miare zadbane i nie rozsypalo Ci sie po miesiącu.
0
@qbuteq hotel senator z widokiem na camp nou
0
@Bykunn Nie zdziwiłbym sie jakby tu przyszedl i mial kontuzje za kontuzja z tym naszym szamanskim sztabem lekarskim.
6
@tobiasson92 w sezonie 18-19 zagrał w 41 meczach i w 35 spotkaniach w tym sezonie. Problemy ze zdrowiem to on mial kilka sezonów temu.
1
@lukas10 Bardzo prawdopodobny scenariuszy, ze teraz zwakuje pas, a pozniej po niego wroci jak sie otrzasnie po tej tragedii.
0
Zmarl ojciec Khabiba Nurmagomedovowa. Byl jego trenerem i najwiekszym motywatorem. Od kilku miesiecy lezal w ciezkim stanie w szpitalu i z tego powodu miedzy innymi Khabib odwlekal walke o obronne pasa mistrzowskiego. Wydaje mi sie, ze mozemy go teraz przez dluzszy czas nie zobaczyc w klatce...
0
@Avada Kedavra https://imgur.com/cCjlKXz
0
@DonMatteo901 krzyż na droge
1
@BarcaInfo jak City da De Bruyne, a United Fernandesa, to chetnie :d szkoda, ze nie ma na to szans.
0
@Katalonbar być może PSG byłoby zainteresowane
2
@tobiasson92 moja niedługo rodzi, oj bedzie kasiorka, z roboty sie zwolnie.
1
@Avada Kedavra mam taka zasadę, że do dobrego whiskey nie dodaję coli, bo nie po to sie tyle kasy wydaje zeby mieszać.
Chodziło mi bardziej o jakies masowki, ktore tez sie wypije od czasu do czasu.
0
@baron666 jest taki jeden, ktory zapewne życzy mu jak najgorzej, zeby za rok mogl napisac - a nie mowilem!