Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox cyk zgłoszone
0
@mekston największy blad to bylo danie karnego po minimalnym kontakcie, Casha tez powinien wyrzucić
0
@mkord dobra juz sie nie zesraj, wiadomo o co chodzi
0
Sędzia wczorajszego meczu Polska - RSA nie powinien prowadzić już żadnego spotkania na tych mistrzostwach. Tragiczne sedziowanie na poziomie La Ligi.
2
Karny jakby wpadl to powinien zostac powtórzony, bo zawodnik a Arabii byl w polu karnym przed oddaniem strzalu
0
Bedzie ciezko w drugiej polowie vs 12. Mozliwe ze ten pajac jakies czerwo nas sypnie.
0
Moze ten krol arabow jeszcze ekstra jednego Rolls Royce zamowila dla sedziego
5
Ten sedzia dzisiaj podejrzanie wyglada
3
Smiech na sali jaki karny xddd
2
@FabianMrozek Lapcio wiesz co robic
2
@kynio302 biografia nastolatka ktory nic nie osiagnal? Xd wtf
1
Cody Gakpo welcome to Premier League all goals&skills
0
Niestety, ale jednej rzeczy nie da sie kupić - umiejętności :D
0
GOAT i jego kontynuacja na Nou Camp
https://zapodaj.net/4fab7fdd57132.jpg.html
6
@Zoker no normalnie, fotka z drwalem i w ten sposob zdobywa sie uznanie i szacunek wsrod followersow, a nie jakies podrzedne kanapki.
3
@Kengo Tu nie chodzi i smak, czy zeby sie najesc, a o prestiz stary.
2
@NorbiTBOB ciezki stiwerdzic czy najgoretsza, ale mnie sie podoba np. zonka @VamosRakieta
5
Ode mnie jeden ziomek nie byl jeszcze na drwalu, bo nie widac u niego zadnego story, a kazdy inny juz to udokumentowal. Ale bedziemy go cisnac jak sie spotkamy z chlopakami na weekend hehe.
9
@TheNekro94 dla porownania chcialbym zobaczyc szatnie anglikow po meczu :d
0
@Volk kontuzja barku, ktora musi być operowana. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem za pół roku wznowi treningi.
"Za tytul bedzie walczyl Jan vs Teixeira vs Ankalaev" ale ze co, ze niby wyjdą we 3 do oktagonu xd
UFC chciało zestawienia Glover vs Ankalaev ale Glover odrzucił te propozycje. Brazylijczyk zgodził się na walke z Janem, ale tej walki nie chce UFC. Wiec zostalo dac na walke o pas Jan vs Ankalaev i tak tez sie stało.
Szacun dla Jiriego za zwakowanie pasa i nie blokowania diwizji przez rok czy wiecej.
Aljo czy Francis powinni brac przykład.
1
Pierluigi Collia xd
1
@Mordzia97 no co Ty, przez 70 min ich cisnęli tylko nic nie chciało wpaść
3
Lewy to ma jednak łeb :)
https://zapodaj.net/d4670a3584383.jpg.html
1
No i pięknie będzie te mordeczki niemieckie zobaczyć na zajęciach, co wyśmiali Argentynczykow i Lewego za niestrzelonego karnego :DDD
3
@MesQueUnClub96 Nope!Nope! Niemcy to zadufany narod, oby w ciry dostali.
0
@Kgorecki2500 Wczoraj kupilem rodzinie z Austrii bilety lotnicze na piatek, przyleca wszyscy! Do tego przyjedzie moj brat i dwie ciotki. Kupimy kilka butelek drogiego szampana i wezmiemy kilka drwali na wynos. Walniemy sie wszyscy na sofy, wlaczymy jakis serial i bedzie rozkoszowac sie smakiem. Oh caly rok na to czekalem. Zycie jest takie piekne.
0
@Aragorn33 +1 to byl najgorsze co sie przytrafilo temu klubowi w XXI wieku
0
@Allbi Moim zdaniem nikogo nie obrazam, to juz bardziej Ty starasz sie na mnie wyzyc w swoich postach tutaj.
0
@Allbi Ah teraz nie narzucam, tylko obrazam :) Wyrazam swoja opinie, a jesli sie z nia nie zgadzasz to w porzadku, ile ludzi, tyle opini. A jesli poczules sie obrazony, to tak szczerze mnie to nie obchodzi.
Flaga ustawiona na czas MS. Po drugie patriotyzm nie ma nic wspolnego z szufladkowaniem.
0
@Allbi Tak, tak uwazam. Ja tutaj dalej narzucania nie widze.
Co ma do tego moj awatar haha?