0

@draxidox cyk zgłoszone

0

@mekston największy blad to bylo danie karnego po minimalnym kontakcie, Casha tez powinien wyrzucić

0

@mkord dobra juz sie nie zesraj, wiadomo o co chodzi

0

Sędzia wczorajszego meczu Polska - RSA nie powinien prowadzić już żadnego spotkania na tych mistrzostwach. Tragiczne sedziowanie na poziomie La Ligi.

2

Karny jakby wpadl to powinien zostac powtórzony, bo zawodnik a Arabii byl w polu karnym przed oddaniem strzalu

0

Bedzie ciezko w drugiej polowie vs 12. Mozliwe ze ten pajac jakies czerwo nas sypnie.

0

Moze ten krol arabow jeszcze ekstra jednego Rolls Royce zamowila dla sedziego

5

Ten sedzia dzisiaj podejrzanie wyglada

3

Smiech na sali jaki karny xddd

2

@FabianMrozek Lapcio wiesz co robic

2

@kynio302 biografia nastolatka ktory nic nie osiagnal? Xd wtf

1

Cody Gakpo welcome to Premier League all goals&skills

0

Niestety, ale jednej rzeczy nie da sie kupić - umiejętności :D

0

GOAT i jego kontynuacja na Nou Camp
https://zapodaj.net/4fab7fdd57132.jpg.html

6

@Zoker no normalnie, fotka z drwalem i w ten sposob zdobywa sie uznanie i szacunek wsrod followersow, a nie jakies podrzedne kanapki.

3

@Kengo Tu nie chodzi i smak, czy zeby sie najesc, a o prestiz stary.

2

@NorbiTBOB ciezki stiwerdzic czy najgoretsza, ale mnie sie podoba np. zonka @VamosRakieta

5

Ode mnie jeden ziomek nie byl jeszcze na drwalu, bo nie widac u niego zadnego story, a kazdy inny juz to udokumentowal. Ale bedziemy go cisnac jak sie spotkamy z chlopakami na weekend hehe.

9

@TheNekro94 dla porownania chcialbym zobaczyc szatnie anglikow po meczu :d

0

@Volk kontuzja barku, ktora musi być operowana. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem za pół roku wznowi treningi.

"Za tytul bedzie walczyl Jan vs Teixeira vs Ankalaev" ale ze co, ze niby wyjdą we 3 do oktagonu xd

UFC chciało zestawienia Glover vs Ankalaev ale Glover odrzucił te propozycje. Brazylijczyk zgodził się na walke z Janem, ale tej walki nie chce UFC. Wiec zostalo dac na walke o pas Jan vs Ankalaev i tak tez sie stało.

Szacun dla Jiriego za zwakowanie pasa i nie blokowania diwizji przez rok czy wiecej.

Aljo czy Francis powinni brac przykład.

1

Pierluigi Collia xd


1

@Mordzia97 no co Ty, przez 70 min ich cisnęli tylko nic nie chciało wpaść

3

1

No i pięknie będzie te mordeczki niemieckie zobaczyć na zajęciach, co wyśmiali Argentynczykow i Lewego za niestrzelonego karnego :DDD

3

@MesQueUnClub96 Nope!Nope! Niemcy to zadufany narod, oby w ciry dostali.

0

@Kgorecki2500 Wczoraj kupilem rodzinie z Austrii bilety lotnicze na piatek, przyleca wszyscy! Do tego przyjedzie moj brat i dwie ciotki. Kupimy kilka butelek drogiego szampana i wezmiemy kilka drwali na wynos. Walniemy sie wszyscy na sofy, wlaczymy jakis serial i bedzie rozkoszowac sie smakiem. Oh caly rok na to czekalem. Zycie jest takie piekne.

0

@Aragorn33 +1 to byl najgorsze co sie przytrafilo temu klubowi w XXI wieku

0

@Allbi Moim zdaniem nikogo nie obrazam, to juz bardziej Ty starasz sie na mnie wyzyc w swoich postach tutaj.

0

@Allbi Ah teraz nie narzucam, tylko obrazam :) Wyrazam swoja opinie, a jesli sie z nia nie zgadzasz to w porzadku, ile ludzi, tyle opini. A jesli poczules sie obrazony, to tak szczerze mnie to nie obchodzi.
Flaga ustawiona na czas MS. Po drugie patriotyzm nie ma nic wspolnego z szufladkowaniem.

0

@Allbi Tak, tak uwazam. Ja tutaj dalej narzucania nie widze.

Co ma do tego moj awatar haha?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?