Konradowskyy
Dołączył/a: maj 2022
Kraków
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Czajka90 i to chyba jeszcze jako kapitan wyjdzie
1
@Comentateiro Entschuldigung
6
O 22 wszyscy kibicujemy Wybrzeżu Kości Wołowej!
8
Dobry ten Latoville
11
Widać, że ten Elanga to rodowity Szwed :p
3
Ale gwałt. Ten mecz to powinni po 22 puścić.
0
@Irmscher10 konfederata moment
2
Ale sigmy
https://www.donald.pl/artykuly/SybTgQpW/bogatynia-straz-miejska-przyjechala-do-nieletnich-sprzedajacych-lemoniade-i-wykupila-caly-zapas
2
@tadzik447 okej, jednak zamiast cieszyć się słoneczkiem będę teraz płakał, bo zaraz pogoda się zepsuje.
0
@PeRRy przecież to nie jedyny raz kiedy Stano zostaje przyłapany na kłamstwie.
2
Uważam, że cała ta afera z tymi poczekalniami VIP, radnym KO i w ogóle to jest tylko po to, żeby przykryć tragiczny występ żelusia w meczu z Demokratyczna Republiką Konga. Być może w innych krajach też wybuchają poważne afery z udziałem rządzących, żeby ludzie rozmawiali właśnie o tym, a nie o formie Penaldo i jego portugalskich przydupasach do podawania piłek.
0
@Ronaldinho10theking po prostu tak mam, że lubię. Zależy dla kogo za ciepło na sport, ja w takie pogody to jeździłem na rowerze i w piłkę grałem :D
2
@Dari0G @Safrani po prostu łamie system, On siedzi na leżaku, a leży na siedzeniu :)
0
@pawello10 takich dni już było zdecydowanie w tym roku za dużo
1
@Safrani ja właśnie skończyłem robotę w kołchozie, rozkładam basen i wymoczę sobie jutro dupę popijając zimne piwko.
34
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)
Oby utrzymało się to jak najdłużej.
0
@mmaciass Znaczy ja Ci powiem tak, że czasem coś tam oglądałem jakieś ich reportaże albo jakieś filmiki o muzyce to mieli na dość dobrym poziomie, ale materiały polityczne przez ostatni rok mocno obniżyły poziom. Bardziej odniosłem się w swoim powyższym komentarzu do tych ostatnich treści.
3
@Danny Gaucho a może @clyde to tak naprawdę Anna Lewandowska?
0
@NeroTFP1 Krychowiak genialna asysta, co on miał w głowie.
1
@gumaz najlepszy z nich wszystkich to i tak jest Mejza, który nie dość, że scamował chore dzieci to jeszcze w sejmie znowu zasiada.
1
@Vegeta88 przyniósł Ci herbatę posłodzoną 30 łyżeczkami? XD
0
@ProMILs autograf na gołej klacie
1
@DragonxNF to jest genialny plan. Dzięki za radę :D
0
@Vegeta88 Tobie nigdy Tusk, Duda albo Nawrocki się nie śnił? Dziwny jesteś ;)
2
@Comentateiro @Vegeta88 selfie sobie robiliśmy przez co spóźniłem się na jakiś statek XD
10
Koniec wykłócania się przed snem o politykę na LR, bo potem mi się Andrzej Duda śni XD
Nie, nie był to sen erotyczny.
1
@DonCarletto z rezerwowymi to fakt, poziom dna.
0
@Hawajczyk bo po meczu ze Szwecją to pewnie by pomyślał, że na obronie to mamy jakieś placki z okregowki, a nie piłkarzy grających kluczowe role w topowych europejskich klubach.
1
@kubix05 nasz jedyny sukces ostatnich 40 lat :D
2
@DonCarletto sporo dobrych piłkarzy przewinęło się tutaj w ostatnich latach. Nawet zobacz na naszą obronę, podstawowi piłkarze Porto, gdzie jeden został wybrany chyba obrońcą sezonu, podstawowy piłkarz ligi Aston Villi, bramkarz Wolfsburga, gdzie był najlepszym piłkarzem, a gramy w obronie jak gówno. W ataku masz piłkarzy co grają w Rennes, Atalancie Koln, na papierze to jest całkiem silna kadra, a w praktyce to wiadomo XD