1

@Adran360 nasi po 1-0 by już odpuścili

0

Ten Katar to jakieś nieporozumienie. Przecież oni to strzelili 1 (słownie: jedna) bramkę na MŚ. A już 5 meczów zagrali.

21

@Popitek12 literówkę zrobiłeś, Epsteina się pisze.

0

@clyde oby tak było, ale ja się wcale nie zdziwię jak cena będzie w granicach 400-500 zł. Duży hype, gra na kilka lat robi swoje.

1

@Peciak ale takie wypowiedzi można przypisać każdej partii: Korwin gadał, że dla idiotow pisany jest program, Menzten gadał coś, że jego brat ze złamaną ręką poszedł do leśnej baby, Berkowicz pieprzy non stop bzdury o tym, że ocieplenia klimatu nie ma, bo mu w lutym spadł śnieg, Braun mówił coś o tym, że pod CPK będą żydowskie bunkry, nawet już wspomniane te race, Menzten nie rozumiał dlaczego nie można ich używać w tłumie.

Tylko tak jak Twój redakcyjny kolega Ci napisał, NFZ to nie jest wina tylko Tuska i Kaczora. Każdy miał pomysły jak to naprawić, wprowadzono sporo naprawdę dobrych pomysłów i dalej jest lipa. To, że Konfa ma pomysły okej, ale kto nie miał? Nie wiadomo jak w praktyce to się sprawdzi.

Na KO to pewnie zagłosuje z braku laku, na mniejsze zło, a nie dlatego, że jakoś ich uwielbiam i jestem wielkim fanem, chociaż więcej typu akcji i głos jednak pójdzie na Zandberga. Wymieniłem Ci, dlaczego na nich głosuje, a Ty mi wciskasz, że niby nie oddam na nich głosu, bo „Sośnierz cos powiedział”. Zresztą skąd wiesz, że PiS ich poprze? Jarek to będzie ich chciał rozwalić, bo nie lubi ich tak samo jak Tusk, w tym akurat są zgodni.

0

@Peciak Bo polityka zaczęłam się interesować jakoś na wybory prezydenckie 2020, wtedy głosowałem na Bosaka. Kupiło mnie to gadanie i prostych i niskich podatkach i też chciałem, żeby ktoś inny niż ta święta dwójka rządził. Po czasie jednak doszedłem do wniosku, gdy zacząłem bardziej się konfederacja interesować, że to nie są kompletnie moje klimaty i mam bardziej poglądy centrowo-lewicowe. Pokemony pokroju Winnickiego, Brauna, Sosnierza już całkowicie mi zobrzydzily te partie. I po czasie stwierdzam, że Konfa niezbyt się różni od KO, do PiSu nie będę porównywał, bo to zupełnie inna liga nepotyzmu i złodziejstwa. Najlepszym dla mnie przykładem, że im zależy tylko na dojściu do koryta to Bosak, który to nawet poparł Nawrockiego w wyborach rok temu, a mógłbym jeszcze wymieniać.

Tylko, że manipulacje, trzymanie w partii idiotow, kłamanie to nie są elementy wynikające z braku doświadczenia.

Druga sprawa to myślisz, że wprowadza chociaż połowę tych rzeczy? Sami rządzić nie będą, a PiS to na pewno nie zgodzi się na ich większość rozwiązań. Swoją drogą koalicji z pisem się zapierali, a teraz to co? Chcą dołączyć do duopolu? Bosak to co wybory podkreślał, że nie myślą o koalicji z pisiorami.

Już wolałbym dać szansę Zandbergowi do którego jest mi bliżej poglądowo.

0

@Natenczas przeczytaj mój komentarz, gdzieś wyżej. Mają średnią kilometrówek na posła trochę mniejsza niż PiS i PO.

3

@Sergio_Devils @michaleu @DonAndresFCB plotki mówią, że 70-90 dolców, ale to tylko niepotwierdzone spekulacje.

1

@michaleu ja to samo :D

3

Przedsprzedaż GTA 6 rusza 25 czerwca.
Ciekawe jaka cena będzie, ale nastawiam się, że trochę będzie trzeba wydać.

https://pl.ign.com/grand-theft-auto-vi/72299/zaprezentowano-oficjalna-okladke-gry-gta-vi-przedsprzedaz-ruszy-w-przyszlym-tygodniu

@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 @Eklerek @clyde @macio_944

3

@Peciak no to skoro wierzysz mu na słowo to gratulacje. Obwiniasz Tuska za aferę jakiegoś radnego z KO, ale Menztena za aferę swoich kolegów z partii obwiniać nie można, gdzie tu logika? Niespójny program, pozwolenie na kombinowanie z kilometrowkami, koledzy aferzyści, manipulacje i kłamstwa, faktycznie nic takiego. To jest ta nowa jakoś w polityce? Race podałem Ci jakoś jeden z licznych przykładów idiotycznych wypowiedzi, ale Ty odniosłeś się jedynie do tego, bo resztę to sobie ominąłeś.

Nigdy nie rządzili to jak mieli obsadzać swoich ludzi na stanowiskach? KO, gdy nie rządziło to też praktycznie afer nie miało, bycie w opozycji całe czasy i krytykowanie wszystkiego to inna sprawa niż faktyczne rządzenie, ale ja jestem zdania, że jeśli ludzie wybiorą konfe to dopiero zobaczą jak fatalni będą. Wierzenie mentzenowi na słowo, że jego decyzje to zbawienie dla Polski to jest po prostu trochę śmieszne, szczególnie, że nigdy dokładnie nie powiedział jak chce obniżać podatki nie tnąc wydatków :p

2

@Hosh dopóki się odkuje, czyli codziennie.

6

@Peciak idiotyczne wypowiedzi (jak ta, że race są nieszkodliwe), rozkminianie wszystkiego na chłopski rozum, gadanie o obniżce podatków, a jednocześnie nic nie wspomni o tym jak zrekompensuje wielomiliardowe straty dla budżetu państwa (gadanie o wywaleniu z sejmu bezużytecznych posłów i nie kradniecie pieniędzy mnie nie kupuje). Fajnie, że nie bierze, plus dla niego, ale jest szefem partii i mogłby powiedzieć swoim kolegom, żeby też nie brali. Konfa średnio z kilometrówek wzięła 35 tysięcy, dla porównania PiS i PO mieli średnią na poziomie 39 tysięcy, a ile krytyki się nasłuchałem od niego, że to złodziejstwo, czyli ma złodziejów w partii? Przed wyborami na prezydenta to w ogóle do roboty nie przychodził i miał niską frekwencję, teraz nie wiem jak jest. Według mnie jest się do czego przyczepić.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ryoumen wcale na tym prywatnym nie płacą o wiele lepiej niż w publicznym. No chyba, że jesteś albo jakimś chirurgiem od medycyny estetycznej albo dentysta albo faktycznie mega dobrym lekarzem, chociaż co trzeci to na NFZ są. Prywatnych gabinetów to też nie każdy chce zakładać, bo to dodatkowa papierkowa robota i więcej tak zwanego pierd*lenia.

1

@Vegeta88 Niemiec, Rusek, zdrajca, Banderowiec można by wymieniać i wymieniać.

4

@Dari0G oni uważają się za elitę, a drugą strona uważa się za wybawców narodu, a każdego o odmiennym zdaniu traktuje jak zdrajcę ;)

0

@Ryoumen to ile Twoim zdaniem lekarz powinien zarabiać? Będą mało zarabiać to polecą do prywatnych klinik i dojdzie do sytuacji, że nie będziesz miał wyboru i będziesz musiał chodzić prywatnie, jak jesteś przy kasie to spoko opcja, ale dla wieszakowi społeczeństwa mały wydatek to nie jest.

6

@clyde i w każdą stronę to też działa, odwali Mentzen, konfederaci się nie wychylają, odwali Tusk to platformiarze, odwali Kaczor to pisowcy. Żadne odkrycie ;)

0

@Ryoumen no to pokaż mi jakieś dane, bo takie Twoje domysły są tyle warte co nic. Zresztą pewnie jakbym poszperał to by się okazało, że nie ma masz racji. Ja ci dałem dane, a ty mi wyjeżdżasz z jakimiś kucowskimi teoriami, które zaczerpnąłeś od Sławka i Krzysia i jeszcze mi piszesz, że to ja się ośmieszam…

Inna kwestia to to, że lekarz to bardzo potrzebny zawód, wolałbym uwalić pensje posłom, jak kilometrówki czy dziennikarzom TVP.

0

@Ryoumen
W 2025 r. u świadczeniodawców współpracujących z NFZ pracowało 145 tys. lekarzy i 228,1 tys. pielęgniarek i położnych. To oznacza wzrost odpowiednio o 2,1 proc. i 1,6 proc. względem 2024 r. – wynika z danych portalu e-Zdrowie.

Skąd panie kucu wytrzasnąłeś info o tym, że NFZ nie stać na nowych lekarzy?

0

@Ryoumen ta i potem będą dłuższe kolejki, a jak będziesz chciał iść do lekarza prywatnie to zapłać 200/300 zł za wizytę, o jakiś zabiegach/operacjach nic nie mówiąc. Typowo konfederackie rozwiązanie, coś nie działa to sprywatyzujmy to.

1

@Safrani wiesz co dobre :D

1

@Safrani jeszcze nie spotkałem kibica piłki nożnej który nie znałby tej piosenki. U Ciebie jedynie rock co? ;)

2

@Safrani nie gadaj, że tego nie znasz :O


4

Ktoś kojarzy jeszcze piosenkarkę Oceana? Ta od „Endless Summer” czy „Cry Cry”. No to jeśli chcieliście usłyszeć te hity na żywo to mogliście się wybrać na Dni Gminy Świerklaniec, bo dawała tam koncert.

https://radiopiekary.pl/dni-gminy-swierklaniec-2026-coraz-blizej-program

@Safrani @DragonxNF @Kgorecki2500 @MessiForeverTheBest @macio_944 @MessiForeverTheBest @FcPortoFan1999


1

@BojanKriKicz czyli kolejny rok bez klubu w LM

1

@RoberDzik Hiszpanii

3

Propozycja na dzisiaj: „Ain’t Talki’ Bout Love” od zespołu Van Halen. Utwór został wydany w 1978 roku i znalazł się na albumie o nazwie „Van Halen”.



@Pedri16Future @Safrani @misterio @barteq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?