Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Roma z jednym jedynym strzałem w meczu i to jeszcze niecelnym a i tak są w finale. Beka :v
0
Guardiola bez Messiego nie wygra Ligi Mistrzów :)
2
Haaland jest magiczny dzisiaj, znikł niczym najlepszy magik :v
0
Bez Messiego i Ronaldo ta liga to totalne gówno, gdzie nie dotkniesz tam śmierdzi. Od pseudo varu z dzieckiem rysownikiem po tragiczną dla oka grę..
0
Na ratunek Kessiasz :v
0
Ja nic do viniciusa nie mam, nawet szacunku. Ha tfu..
11
Stacja Pierwsza: Wylew Busquets'a
0
Dlaczego z nami nigdy nie mają takiego wylewu w obronie jak m.in dzisiaj :v
0
Brakuje nam takiego Rakitica, jedyny który potrafił je**ąć z daleka bez większego zastanawiania się a nie wiecznie tylko do boku i tak do porzygu :)
0
@Ptasior W sumie tak :D dociągnąć ligę będzie kłopotem a gdzie tu jeszcze walka na innym froncie :D
2
Gdyby Barca wyeliminowała Inter z grupy to może teraz my byśmy się cieszyli z awansu do półfinału :) bo akurat drogę ku temu Inter miał dość prostą..
1
Leao w sprincie wygląda jakby truchtał, ja pieprzę :o
0
Giroud ależ się wbił z formą strzelecką na ten mecz :D może za trzecim razem mu się uda :D
22
I to jest intensywność na miarę gry w fazie pucharowej ligi mistrzów. Ależ tu by Busquets chodził ( z respiratorem) xD
25
To ja już wolałem jak grali wszystkie piłki na leśnego dziadka, przynajmniej było na co popatrzeć :)
2
Co te BVB odpierdziela to ja nie mam pytań, ewidentnie nie chcą wykorzystać najsłabszego Bayernu od lat żeby zdobyć majstra :x
0
Amrabat na samym śniadanku ma więcej pary niż Ci nasi :v
0
Spóźniony refleks i krótkie rączki Bednarka zrobiły swoje w tym meczu :x
6
Chciałbym finał City-Milan ale wiadomo że będzie Real-Inter xD
5
Szefostwo Bayernu co mieli nosa do zmiany trenera pod koniec sezonu to ich xD
0
Hajto i te jego wywody xD
4
Sędziuje lahoz więc wiemy kto będzie gwiazdą w tym meczu :D
0
Girona zapłaci rachunek, rozgromimy ich 1-0 xD
0
No i humor do końca tygodnia zjebany :v
0
Manita is coming :(
1
Przecież kszawi mówił że real faworytem więc nie dziwmy się xD
1
Czyżby szykuję się manita w plecy? Ja pie*dole
0
Na trzeźwo nie da się tego oglądać :) im dłużej oglądam to coś tym bardziej tęsknię za meczami Barcy :)
3
Brak Krychowiaka w środku pola był decydujący :v
5
City jak zwykle ultra mocne a dostaną Real i nagle zapomną jak się gra w piłkę :v