2

Roma z jednym jedynym strzałem w meczu i to jeszcze niecelnym a i tak są w finale. Beka :v

0

Guardiola bez Messiego nie wygra Ligi Mistrzów :)

2

Haaland jest magiczny dzisiaj, znikł niczym najlepszy magik :v

0

Bez Messiego i Ronaldo ta liga to totalne gówno, gdzie nie dotkniesz tam śmierdzi. Od pseudo varu z dzieckiem rysownikiem po tragiczną dla oka grę..

0

Na ratunek Kessiasz :v

0

Ja nic do viniciusa nie mam, nawet szacunku. Ha tfu..

11

Stacja Pierwsza: Wylew Busquets'a

0

Dlaczego z nami nigdy nie mają takiego wylewu w obronie jak m.in dzisiaj :v

0

Brakuje nam takiego Rakitica, jedyny który potrafił je**ąć z daleka bez większego zastanawiania się a nie wiecznie tylko do boku i tak do porzygu :)

0

@Ptasior W sumie tak :D dociągnąć ligę będzie kłopotem a gdzie tu jeszcze walka na innym froncie :D

2

Gdyby Barca wyeliminowała Inter z grupy to może teraz my byśmy się cieszyli z awansu do półfinału :) bo akurat drogę ku temu Inter miał dość prostą..

1

Leao w sprincie wygląda jakby truchtał, ja pieprzę :o

0

Giroud ależ się wbił z formą strzelecką na ten mecz :D może za trzecim razem mu się uda :D

22

I to jest intensywność na miarę gry w fazie pucharowej ligi mistrzów. Ależ tu by Busquets chodził ( z respiratorem) xD

25

To ja już wolałem jak grali wszystkie piłki na leśnego dziadka, przynajmniej było na co popatrzeć :)

2

Co te BVB odpierdziela to ja nie mam pytań, ewidentnie nie chcą wykorzystać najsłabszego Bayernu od lat żeby zdobyć majstra :x

0

Amrabat na samym śniadanku ma więcej pary niż Ci nasi :v

0

Spóźniony refleks i krótkie rączki Bednarka zrobiły swoje w tym meczu :x

6

Chciałbym finał City-Milan ale wiadomo że będzie Real-Inter xD

5

Szefostwo Bayernu co mieli nosa do zmiany trenera pod koniec sezonu to ich xD

0

Hajto i te jego wywody xD

4

Sędziuje lahoz więc wiemy kto będzie gwiazdą w tym meczu :D

0

Girona zapłaci rachunek, rozgromimy ich 1-0 xD

0

No i humor do końca tygodnia zjebany :v

0

Manita is coming :(

1

Przecież kszawi mówił że real faworytem więc nie dziwmy się xD

1

Czyżby szykuję się manita w plecy? Ja pie*dole

0

Na trzeźwo nie da się tego oglądać :) im dłużej oglądam to coś tym bardziej tęsknię za meczami Barcy :)

3

Brak Krychowiaka w środku pola był decydujący :v

5

City jak zwykle ultra mocne a dostaną Real i nagle zapomną jak się gra w piłkę :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?