0

To jest mecz dla Luuka. Jedna wrzutka Dembele czy Adamy i może się uda :) Strzelić i zapomnieć.

0

Bayern może pozwolić sobie nawet na porażkę 3-0, w Monachium uruchomią walec i tyle będzie niestety z awansu Żółtej Łodzi

18

Szpakowski pomimo swoich błędów i nie najlepszej wymowy niektórych nazwisk wciąga dupą tych pseudo komentatorów z polsatu. A my płacimy jeszcze zajebiste pieniądze żeby tego słuchać. Smutne :/

2

Ależ Wolski to jest TOP komentatorki, poziom osiągalny dla nielicznych :)

21

Angielskie bydło na trybunach nie zawodne :]
Piękni są Ci kibice

2

Paryż i ten ich piękny projekt sportowy :V

0

Co tam się odkurwia xDDD

1

Real zawsze musi grać przeciwko Kariusowi? xD

0

@Wilczeq jak dla mnie mogą nawet Copa Americę :D

0

Jak Lewandowski taki dobry to niech coś w końcu z repką wygra xD

0

Frenkie nam chyba dawno meczu nie zawalił..

0

Poznań: benzyna po 7.19
A jak u Was? :)

22

@ACRAB95 i te dwustronne plakaty z piłkarzem albo całą drużyną :D i zawsze był dylemat którą stronę wybrać :D

2

Ależ meczycho Reusa. 2 gole i 3 asysty :)

1

Wejście Minguezy zrobiło show :) Czyżby flashbacki z Balaidos? :v

1

@pioz123 Szkoda, że w ważnych momentach Repki go nie ma xD

4

Rafał Wolski skomentuje jutrzejszy mecz Barcy z Napoli! :)

1

Jak z dziećmi na orliku xD

0

Wiadomo kto dziś skomentuje Barca-Atletico?

3

Alaves zapłaciło rachunek :v

0

Zaraz Pedriego połamią i tyle będzie z powrotu do gry...

0

Jest ktoś kto ogląda to na trzeźwo?

0

Bombele jest piękny

5

Mingueza znowu zaskoczony. Nowe, nie znałem..

2

@sergio5 Może się doczekamy jakiegoś Prison Break :v

0

Żeby tylko nie złapał kontuzji podczas nocy poślubnej :v

5

Czerwony Ramos zawsze na propsie :D

0

Nie ma drużyny w tej lidze która by się nas bała. Każdy mecz jest fifty-fifty. Nie ma szans na top 4. Wystarczyło że odszedł Messi i klub to jeden wielki syf

3

Wiadomo kiedy nasz Nazario wraca? Co by nie mówić jest to nasz najlepszy napadzior :v

11

Ważniejszy mecz i strona pada ale jak się wchodzi to reklama na reklamie, żenada..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?