Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest mecz dla Luuka. Jedna wrzutka Dembele czy Adamy i może się uda :) Strzelić i zapomnieć.
0
Bayern może pozwolić sobie nawet na porażkę 3-0, w Monachium uruchomią walec i tyle będzie niestety z awansu Żółtej Łodzi
18
Szpakowski pomimo swoich błędów i nie najlepszej wymowy niektórych nazwisk wciąga dupą tych pseudo komentatorów z polsatu. A my płacimy jeszcze zajebiste pieniądze żeby tego słuchać. Smutne :/
2
Ależ Wolski to jest TOP komentatorki, poziom osiągalny dla nielicznych :)
21
Angielskie bydło na trybunach nie zawodne :]
Piękni są Ci kibice
2
Paryż i ten ich piękny projekt sportowy :V
0
Co tam się odkurwia xDDD
1
Real zawsze musi grać przeciwko Kariusowi? xD
0
@Wilczeq jak dla mnie mogą nawet Copa Americę :D
0
Jak Lewandowski taki dobry to niech coś w końcu z repką wygra xD
0
Frenkie nam chyba dawno meczu nie zawalił..
0
Poznań: benzyna po 7.19
A jak u Was? :)
22
@ACRAB95 i te dwustronne plakaty z piłkarzem albo całą drużyną :D i zawsze był dylemat którą stronę wybrać :D
2
Ależ meczycho Reusa. 2 gole i 3 asysty :)
1
Wejście Minguezy zrobiło show :) Czyżby flashbacki z Balaidos? :v
1
@pioz123 Szkoda, że w ważnych momentach Repki go nie ma xD
4
Rafał Wolski skomentuje jutrzejszy mecz Barcy z Napoli! :)
1
Jak z dziećmi na orliku xD
0
Wiadomo kto dziś skomentuje Barca-Atletico?
3
Alaves zapłaciło rachunek :v
0
Zaraz Pedriego połamią i tyle będzie z powrotu do gry...
0
Jest ktoś kto ogląda to na trzeźwo?
0
Bombele jest piękny
5
Mingueza znowu zaskoczony. Nowe, nie znałem..
2
@sergio5 Może się doczekamy jakiegoś Prison Break :v
0
Żeby tylko nie złapał kontuzji podczas nocy poślubnej :v
5
Czerwony Ramos zawsze na propsie :D
0
Nie ma drużyny w tej lidze która by się nas bała. Każdy mecz jest fifty-fifty. Nie ma szans na top 4. Wystarczyło że odszedł Messi i klub to jeden wielki syf
3
Wiadomo kiedy nasz Nazario wraca? Co by nie mówić jest to nasz najlepszy napadzior :v
11
Ważniejszy mecz i strona pada ale jak się wchodzi to reklama na reklamie, żenada..