4

To jest to nasze granie na je**ne 1-0 a potem sami się dziwimy, że przeciwnik nas ciśnie a my wybijamy piłki na oślep byle dalej..

1

@Deathwing112 mi wyskakują reklamy z samymi gorącymi mamuśkami z okolicy :P

0

Mamy szczęście że trafiliśmy na tak słabą Valencię.. Z taką grą nie mamy czego szukać z lepszymi rywalami.. I to u siebie takie cyrki..

0

W la lidze jesteśmy jak Pitbull, zagryziemy wszystkich i wszystko. W Europie jesteśmy jak jakiś kundel albo mops, bezbronni...

3

Jak zwykle gramy w meczu tylko jedną połowę dobrze.. W tym meczu była to pierwsza, na drugą nie wyszliśmy na boisko. To jest chyba najbardziej żenujące że nie potrafimy kontrolować meczu przy korzystnym wyniku..

0

@tbas lv bet, nawet na tutejszej stronie

0

Kurs 17.50 na Barcę i 7 na remis na Old Trafford to żart? Domyślam się że Barca nie jest faworytem patrząc na braki kadrowe ale to spora przeginka..

1

Cadiz zapłaci rachunek..

26

Prawdopodobnie przez szereg kontuzji nie wyszliśmy z grupy w LM (wtedy Araujo, Kounde i Christensen poza grą). Teraz po wznowieniu rozgrywek w Europie znowu kluczowi zawodnicy wypadają. To trzeba być Barcą żeby mieć tak ch**owego pecha :x

1

Kto mu dał sędziować derby po tym co odjebał w Katarze?? Banda imbecylów!!

1

Lahoz to największy idiota jaki chodzi po tym świecie, zaraz za nim w kolejce osoby które dały mu gwizdek do tej japy..

1

Spieprzycie nam Sylwestra :/

3

Pan piłkarz Leo Messi. Dziękuję

7

Może miał akurat na rano szkołę? xD

1

I akurat teraz będzie festiwal strzelecki bo przecież postawiłem poniżej 2,5 gola xD

0

Ciekawe jak Busquets poradzi sobie dziś z Gegenpressingiem :v

1

@ptrx 140 na sts xD

0

Pulisic kot, robi różnicę :)

3

MAMY TEN MENTAL :D

3

Co ten Busquets robi jeszcze na boisku XD

5

Online: 6437 Wkur*ionych Culés :v

0

Obawiam się że nikt tutaj nie da z siebie nawet 100% żeby czasem jakiegoś urazu przed Mundialem nie wyłapać. Chore czasy niestety z tym Mundialem :/

0

Lewy to taki talenciak z Lidla xD oh, wait xD

0

Busquets nie nadaje się na drużyny które stosują wysoki pressing. Co on w ogóle odpie**ala dzisiaj? Kryminał. I że Xavi tego nie widzi.. Nawet Stevie Wonder by to widział...

3

Święcicki i Chabiniak na majku. Uszy odpadną, nie ma ch**a :v

0

Sergi Roberto z ręką w gipsie wciągnąłby dupą tego Bellerina. Prawa flanka nie istnieje..

1

Newcastle dzisiaj w meczu dokonało 6 zmian czy to jakiś błąd na flashscore?

0

Onana w tym meczu urwie na spokojnie z 5-10 min tymi wybiciami..

0

Z Marciniakiem to się niestety nie może udać..

1

Z Interem już brak skuteczności będzie niewybaczalny..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?