3

Fati strzelił bramkę Lewym i Gavim.

1

Chelsea remisuje z Newcastle 1:1 do przerwy ale to tylko dlatego że Trippierowi zachciało się strzelić samobója xD

1

@MesQueUnClub_87 my wysyłaliśmy do firmy która nakazywała szczepień smycze gdzie był wielki napis że jestem zaszczepiony blablabla i każdy musiał to nosić, kiedyś pochwale się zdjęciami żeby pokazać tą głupotę.

1

@Kamilos84 Poznań to wylęgarnia lewactwa od lat, nawet w Warszawie takiej nie ma.

0

Nie wierze co za frajerzy...

3

@MesQueUnClub96 nie chorągiewki tylko płatne trolle.

7

fajnie by było go wyciągnąć tylko że chyba go nie chcą w klubie albo Xaviemu nie pasuje i gadają o Foythu.


2

@Death_voice nooooo

4

@ViscaelBarca2007 przecież mówił już że Amrabat, Kante i Romeu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

do szpitala? W sam raz xD


0

Amrabat


4

Jakiś młodzik z ligi Belgijskiej kolejnym wyborem.


0

Ktoś coś o nim?


1

Tyle z Kimmicha xD


0

@kamyk_23 u nas w Polsce cieplej 23-26 obecnie ale to taka temperatura w sam raz bo powyżej 30 to nie idzie wytrzymać.

6

Ciekawe czy la liga zajmie się kibicami realu wyzywających piłkarzy Rayo Vallecano od cyganów. To też jest rasizm i zobaczymy czy Pan Ćwiąkała też taką afere rozpęta jak wobec świętego Viniciusa.

19

@Ojciec5tkidzieci najśmieszniejsze jest to że ci co zajmują się tym całym ruchem kupili sobie wille w dzielnicach gdzie mieszkają sami biali xDD

1

@supraomnes1 #MuremZaAlexemBaeną
#FedeValverdeZaMurem

0

łysy Isi Palazonie wysłuchaj nas Panie i spuść madryciakom potężne lanie.

2

@Medium a kto go wypromował? chłopak z bloków, zapomniał tylko wspomnieć że z prywatnego zamkniętego osiedla, tfu na palca.

5

2

@damianfcb105 Nie powinno go być w tym klubie od 8:2 z Bayernem tak samo jak Alby, Pique i Busquetsa.

12

Błagam oby to był Sergi Roberto.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Oficjalnie można mówić że la liga jest realu madryt i ich kibica Javiera Tebasa Medrano.

39

To jest dopiero skandal że piłkarzowi który wyleciał słusznie z boiska anulowano zawieszenie za uderzenie w twarz, prowokowanie kibiców i głupie gesty i skandalem jest to że la liga najpierw zajęła się sprawą meczu realu z Valencią a nie wtargnięciem kibiców Espanyolu na murawę którzy chcieli pobić piłkarzy Barcelony.




https://x.com/DariuszMaruszc1/status/1661122907982929924

7

Lewy po meczu powinien wrzucić zdjęcie na fejsa z tym dotknięciem w nos za które dostał zawieszenie, ośmieszenie la liga i ból tyłka madryciaków i innych poprawnie politycznie pajacyków to byłby miód na uszy.

0

brawo Lewy.

Jazda po pichichi.

0

@Janas11224 za dotknięcie palcem w nos mordo dostał zawieszenie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?