KrychaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
W-Wa
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Pierwszy człowiek na świecie który wskrzesił zmarłego. Niesamowita magia czarnoskórego człowieka który właśnie zapisał się do historii.
brawo Vinicius Junior!
9
Ten to dopiero ma ego xD
25
To jest dopiero rasizm i dykskryminacja.
#pieklobialych
15
Na notatniku niezłe fikołki, obrażają Viniciusa nie dlatego że pajacuje ale dlatego że jest czarny a Gaviego dlatego że się źle zachowuje xDDD
https://i.imgur.com/mWEktQb.png
Nie ma większych kłamców, manipulatorów jak biała część Madrytu.
9
I teraz zachowanie Viniciusa pójdzie w zapomnienie bo wszyscy będą trąbić o tym że jest biednym, czarnoskórym, prześladowanym piłkarzem.
8
Sam prowokuje i wyskakuje do każdego z mordą, do dzisiaj był bezkarny bo sędziowie zapominali dawać mu czerwonych kartek kiedy zwyczajnie powinien wylecieć z boiska, nic dziwnego że jest wygwizdywany i obrażany bo każdy kibic ma go dość za to jak się zachowuje. W la liga jest wielu czarnoskórych piłkarzy i nie słychać aby było głośno w mediach o rasizmie kierowanym w ich stronę.
55
Valencia wygrywa z realem a real spada na 3 miejsce w lidze i niedzielny wieczór od razu lepszy.
5
hahaha widzę że w końcu znalazł się sędzia który wyrzucił brzydala, który to taki odważny?
0
serio finał majora bo3? Co za lipa.
0
@HighestInTheRoom chyba brak ammo miał w awp acor.
1
@MarioVeB! głupie? Chłopie oni zabili bestialsko koło 100 tysięcy naszych obywateli, obcinali im głowy, wbijali widły, palili na stosie, wydłubywali oczy można tak wymieniać i wymieniać i Ci ludzie nawet godnego pochówku nie mają, leżą zakopani gdzieś pod ziemią na polu i nie dostaliśmy nawet żadnego przepraszam, w zamian nazywają ulice i stawiają pomniki ludobójcom.
1
@gumaz moje okolice, w Celestynowie sama patola mieszka wiem bo znam kilku.
12
i szybko nasi bracia ustawili do pionu swojego sługę.
,,Plują nam w twarz a my udajemy że deszcz pada"
1
@masq może chciał przedłużyć kontrakt i chciał dalej pobierać wysoką pensje ale Alemany się nie zgodził i dlatego odchodzi do Arabii po sezonie?
9
ta parówa z gwizdkiem nie powinien już żadnego meczu w la liga prowadzić.
27
Gavi z przesłaniem do szmatławców które piszą o rzekomym odejściu i łączeniem go z innymi klubami.
10
Dokładnie, gdybyśmy mieli normalny rząd to może by jakoś zareagowali a nie wchodzili ukraińcom w tyłek.
ps: chodzi o reakcje na rzeź Wołyńską.
7
@Messibestplayerintheworld Araujo nie ma, de Jonga też nie za to jest placek Valverde chyba za to że pobił piłkarza.
3
@NeKenI czyżby bojówka Romana Giertycha? xD
3
emocje jak przy transferach do Barcy.
Niesamowity jest gość.
0
@Adamski69 chłopie Roberto nawet Arabusy nie chcą a ty go do Bayernu wpychasz XD
3
United wydało tyle samo albo i więcej na transfery co City i od 10 lat nie potrafią nawet ligi wygrać natomiast City w ciągu 10 lat zdobyło 5 razy mistrzostwo i ma dużą szansę zgarnąć je po raz 6.
3
@AmigoBlancos Na szczęście nie wyłączył Bernardo, Militao i Alvareza.
25
Prawda jest taka że gdyby nie koszulki z kołnierzykiem to real by wygrał lige mistrzów, superpuchar, la lige a tak to musieli grać w tym jak to nazwał Kroos niepraktycznym gównie.
0
Prawda jest taka że gdyby Leo u nas grał dalej to Benzema mógłby pomarzyć o Pichichi, zawodnik jednego sezonu który skorzystał na odejściu Leo.
24
hahaha u śmietankowych nawet kibice Interu się z nich śmieją XDD
2
Kręcidło chyba się załamał chłopak bo ani jednego twitta podczas meczu nie napisał :D
ale jakby Barca przegrywała to by pierwszy był do krytykowania.
6
To niezła demolka xD
16
To też prawda.
7
To prawda :D