0

Dro grał dość słabo, ale końcówkę połowy już grał na wysokim poziomie. Ciekawe czy Olmo wejdzie już po przerwie czy w 60 minucie. Tak samo Yamal.

0

@Luciano99 Skoro Liverpool kupował takich kasztanów jak Naby Keita to zainteresowanie Zielińskim nie wydaje się nieprawdopodobne.

0

@turhiay Statystyki potrafią zakrzywiać postrzeganie zawodnika. Zresztą tutaj tak jest z Raphinhą, który na wiosnę był wyraźnie gorszy od Yamala ale miał statystyki i ludzie tutaj mu wręczali ZP. Na szczęście nikt go nie dał na 1 miejscu w głosowaniu.

0

Salah to jest gówniany w tym meczu.

2

@kejdzi Co za typ xD Twierdzisz, że Messi gnoił Griezmanna?

1

@Marusek Akurat porażka United to klasyk.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 To nic nie znaczy skoro było raptem 7 meczów.

3

@Arkon On jest po kontuzji.

1

Ja czuję dzisiaj remis na Metropolitano.

5

@pacior95 Nie ma czegoś operacja to operacja xd Usunięcie napleta to też operacja i nie jest się po tym unieruchomionym 5 miesięcy xd

0

@Sysia11 Nie spotkałem się z takimi opiniami.

0

@dmcteam ChataGPT pytać w takiej sprawie to durnota.

0

@Zoker Gdzie tu kontrowersja?

1

@BorzyKrzys Ja z kolei widzę dobre opinie od krytyków oprócz jednej. Z kolei już widzom nie wszystkim przypadł do gustu. Sam pójdę i ocenię, po zwiastunie mam mieszane uczucia i nie wiem czego się spodziewać. Ostatnim czasem wiele filmów w kinie mnie rozczarowuje.

0

@Popitek12 Tak.

3

Szacun dla Iwańskiego.

0

Jest 2026 i sprzedajemy Yamala oraz Pedriego, ale przychodzi Haaland, Vitinha i Mohamed Salah. Wchodzicie w to?

1

@Arden Busquets nawet nie był nominowany do tych nagród. Zlewali go totalnie skupiając się na Xavim/Inieście.

0

@slayer Może dać radę, ale Joan Garcia wyglądał fenomenalnie.

1

Załóżmy, że odchodzi De Jong za darmo. Kogo widzicie w Barcelonie? Ale realne finansowo opcje a nie Moises Caicedo warty ponad 100 milionów.

0

Duża strata. Garcia by się wykazał z PSG.

0

@BorzyKrzys Jakim trzeba być w ogóle typem by pisać w wieku 22/23 lat lub więcej pracę o youtuberach, którzy robią kontent dla dzieci.

1

@olejtm Przede wszystkim fajnie w końcu widzieć na LS gracza szybkiego, dynamicznego z prawą nogą, który może zejść do środka lub zagrać na 1 kontakt klepkę i uderzyć. Raphinha jednak ma wiodącą lewą nogę i tego nie będzie robił.

4

@BezglutenowyPedri Pewnie masz rację, ale jak Ci lekarze z kadry są zdegenerowani, że młodemu 18 latkowi zastrzyk robią by grał pomimo bólu zamiast zadbać o jego zdrowie. De La Fuente póki co osiąga sukcesy, ale jest burakiem mocnym.

0

@Kz1234 U niego wystarczyło uwierzyć w siebie. Flick mu zaufał i ten się odpłaca, pewność siebie z niego emanuje i to oddziaływuje na jego grę.

0

@Huck Rapha na ŚPO XD On ile meczów zagrał na ŚPO u nas? Kilka spotkań max. Na ŚPO grają Olmo lub Fermin i Rapha zaczyna na LS a przez jego poruszanie się po boisku może się wydawać, że gra na ŚPO, ale jak go tam dasz na stałe to nie będzie ten groźny Raphinha.

1

@AREK1234 Najlepszy ŚPD swoich czasów. Może zresztą konkurować o tytuł najlepszego ŚPD w historii tej gry.

0

@Patinka353 Ja się wtrącę chociaż De Jonga nie chciałbym nikim zastąpić to myślę, że Kimmich byłby w stanie De Jonga zastąpić.

1

@Elvisek Mógł podać do Casy ale celnie, zamiast tego podał na strzał przeciwnikowi.

11

@Elvisek Ta bramka idzie na konto tylko i wyłącznie bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?