Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ramon_Villaverde Błąd to twój komentarz. Sorry, ale Garcia za mało pokazał by być przed Carvajalem czy Porro.
0
@MrJanKo Za kogo tam byś wrzucił Garcię?
1
@Barca_Big_Moment Ale co ty pieprzysz o historii. Historia Ci mózg zaćmiła. Gdzie to Catenaccio było w ćwierćfinale, półfinale i finale LM? „Nikt nie gra Catenaccio tak dobrze jak Inter”. Biorąc pod uwagę ich grę w playoffach LM poprzedniego sezonu to jest niewyobrażalna głupota tak napisać. Chcesz wiedzieć co to Catenaccio? To obejrzyj sobie rewanż ćwierćfinału LM 2016/17 Barcy z Juventusem. To tak jakbym napisał nikt nie gra tak dobrze tiki-taki jak Barcelona gdy trenerem klubu był Xavi bo to jest w naszym DNA xd
0
@MichuZ44 Ja wiem, że to placki.
0
@MichuZ44 Hojlundy czy Woltemady zawsze będą więcej warci, bo to napastnicy a Fermin jest tak naprawdę rezerwowym.
3
@Nightraider Ja myślę, że Laporta by go chętnie sprzedał, ale sam Fermin musi się zgodzić. Skończy się na tym, że Flick będzie niezadowolony, bo odejdzie mu wartościowy gracz.
0
FIFA słynie z tego, że drastycznie nie zmieniają ocen co roku jeśli chodzi o oceny idące w dół, ale takiemu Ter Stegenowi mogliby zdecydowanie bardziej obniżyć. Na duży plus, że Yamalowi dali tak wysoki overall, Fermin trochę za nisko i Szczęsny za wysoko. Gerard Martin dostał adekwatną ocenę.
0
@Barca_Big_Moment To niezłe Catenaccio XD
Zamiast mówić stereotypami lepiej po prostu oglądać futbol.
1
@Konradowskyy Na konsoli PS5/PS4 da się. Nie da się na Xbox.
1
@Konradowskyy Porównać sobie można FIFĘ 20 do eFootball 2020 gdy jeszcze eFootball był płatny. Teraz to oczywiste, że gra warta 350 zł będzie lepsza od darmowej xd Jeśli chodzi o licencje to nigdy nie był problem jak ktoś pobrał sobie patch, których pełno.
1
@Eto'o9 R10 Przecież mamy bardzo fartowne losowanie xD
4
@Redakcja Czy takie reklamy mają pozostać na tej stronie na dłużej? Nie jest to przesada?
0
A co z Aymericiem Laporte? Dołączył do Al Nassr Martinez czyli zawodnik dublujący się z Laporte. Laporte wraca Do Europy?
5
Ta liga to już jest dno.
1
O co chodzi z tymi porąbanymi reklamami. Zliknięcie x to za mało, teraz muszę czekać 5 sekund by kliknięcie w x było dla mnie nagrodą xDD
0
@Mro_01 Wylosowanie drużyn z dalekich krajów nie musi oznaczać dalekich podróży, bo jest jeden mecz, który może się nam wylosować w Barcelonie. A według mnie Pafos lepiej gra w piłkę niż Kajrat.
14
Godzina 20:00 byłaby lepsza.
0
Chciałbym wielkie marki, ale pokuszę się o wskazanie najłatwiejszych 2 rywali, z każdego koszyka.
Borussia Dortmund
Manchester City
Bayer Leverkusen
Atalanta
Slavia Praga
Olympiakos
Karabach
Kajrat
0
@Czyhrynski Też 21 lat.
0
@Walpiano Co to jest za gracz niezwykły. Przyszedł do Miami 2 lata temu gdy szorowali dno i od razu wygrał Leagues Cup, potem runda zasadnicza MLS, teraz kolejne Leagues Cup może wjechać. Po drodze zagrali na KMŚ gdzie wyszli z grupy pokonując Porto. To jest gracz, który naprawdę robi różnicę na boisku a nie tylko nabija statystyki.
3
United w papę z Grimsby. Amorim chce przebić Ten Haga.
0
@Talisker Nikt tak nie twierdził.
3
@partymaker Xavi go kupował?
1
@blakkudium Zobaczy się na żywo jak ten cały Mambeppe gra.
0
@Filipem Łysy Ten Hag w 3 miesiące rozpieprzy to co osiągnął Alonso w 2 lata.
0
@DariaFCB Najlepiej jakby politycy walczyli.
0
@DariaFCB A dlaczego ktokolwiek miałby chcieć siedzieć w okopach i umierać, zwłaszcza młoda osoba, która ma całe życie przed sobą.
0
@lucca87 No jest Gavi, który potrzebuje minut, ale jest on jednak gorszy od tej dwójki na ofensywnym pomocniku. Lepiej mu wychodzi granie niżej.
2
Dobrze byłoby mieć zarówno Olmo jak i Fermina bo to dwie inne charakterystyki na boisku i różne rozwiązania na fazy meczu. Olmo świetny w małej grze, w zeszłym sezonie był w stanie rozmontować autobusy, z kolei Fermin bardziej atakuje przestrzeń, jest nieustępliwy. Już nie trzeba dodawać tego, że Olmo to szklanka.
0
@Nefir Tak, Grimaldo z ławki. Eric Garcia myślę, że nie dostanie powołania przez powrót Carvajala a drugim PO musi być Pedro Porro.