2

W tym sezonie nie ma co się doszukiwać logiki, oni myślą chyba, że to sami debile oglądają co dla nich dobre jest tylko to by było sensacyjnie.

1

De Jomg, Couyinhl no nieźle

0

No mam nadzieję, że do czasu jak Messi zakończy karierę to zaczniemy znów grać efektownie i będzie jakiś piłkarz mocno wybijający się ponad stan, taki którego kibice pokochają.

3

Co za bullshit.

0

Gościu, serial przegonił książki dlatego twórcom tak do dupy idzie.

0

Zobaczymy czy to taki talent

1

Gówno a nie niezłe zwieńczenie serii. 7/10 to ocena dobra haha, nie wiem jak można ocenić ten sezon na dobry. 4/10 to max co bym dał.

6

Co za różnica kto przyjdzie jak gramy jak jakieś banany, przecież to jest przepaść jak się patrzy na Manchester City Pepa.

1

Wiadomo, że out. Przecież to by było nienormalne.

0

Jaki polecacie dobry telefon do około 1200-1300 zł

0

Ślepnąc od świateł

1

Uważam, że jedyne z wymienionych minusów to rola w zespole gwiazd i miejsce w jedenastce. Wyjazdy na mecze NBA i robienie show to są minusy haha

0

To co z niego za cule, że ze względu na 1 zawodnika na mecz nie pójdzie.

3

Jacy wielcy tu obrońcy Coutinho, nie rozumiem tego.

0

Idź do fizjoterapeuty, mój brat miał taki sam problem, ale od grania w siatkówkę. Najlepiej do sportowego fizjoterapeuty z dobrą opinią, bo są różni ludzie, niektórzy nie mieli by pojęcia o co ci chodzi.

23

Ale będzie kratka hehe

0

Kiedy to postawiłeś ?

3

Dobre projekty sportowe dla naszych wychowanków to w ostatnim czasie ciężka rzecz

0

W tym sezonie jednak już się nie patrzy tak samo na mecze aż do finału PK, mając w pamięci tą kaszanę. Jednak od następnego sezonu znowu oglądać mecze będę pewnie z wypiekami.

0

To wiadomo, ale mówmy o realnych, a Hazard woli Madryt

0

Przecież ten skład jest słabiutki

14

Wiele tytułów i mistrzostw xD

0

Nie mam zdania szczerze mówiąc, bo nie wiem jakie klub ma inne opcje.

1

Jedno jest pewne, będzie miał branie w całej Europie.

0

Co wy z tym zachowaniem, Vidal też miał mieć zachowanie nietakie a wiemy jak jest, Boateng się nie rzuca, że nie gra a jest szczęśliwy. Do tego Griezmann zrezygnuje z wyższych zarobków jeśli do nas przyjdzie. Dobrze, że zarządu nie obchodzą durne opinie kibiców, bo kierować się trzeba kwestiami sportowymi.

0

A co Coutinho to nie był zawodnik do grania na zaraz ?

0

Real M.

0

Nie.

0

No chyba, że Spurs wygrają LM

0

A ja mam nadzieję, że Suarez zasiądzie na ławie kosztem Griezmanna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?