Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mnie zastanawia skąd Ci wszyscy dziennikarze mają takie informacje
0
hehe, spoko nie wiedziałem czy mi tu uznają
0
Neymar jest zaje**isty
0
Podobno UFO przyleciało na Ziemię
0
To tylko suche statystyki, a zobacz z jakimi drużynami brylował, w jakich meczach, a co dawal w ważniejszych spotkaniach. Jeśli mamy patrzeć na statystyki to naszym najlepszym pomocnikiem jest Rakitić, którego tak wielu chciałoby sprzedać. Statystyki to tylko liczby.
0
Ja pier... skończ. Okno transferowe się nie skończyło. Do Realu Madryt idź kibicować jak masz narzekać.
0
Miałem dokładnie tak samo jak Ty, potem jednak się przełamałem i poszło jak po maśle
4
Stary nie po sezonie, my mamy po klubie, bez niego przestaniemy istnieć.
1
No ostatnio poziom tutaj jest bardzo niski. Zachowanie takie byle tylko ponarzekać.
0
No tak już co roku mają dominować.
0
DiCaprio Gyllenhall Kevin Spacey
0
Tylko o ile się nie mylę Alvesowi się skończył kontrakt. Ale poza nim to faktycznie blado to wygląda i pytanie jak to naprawić, czy naprawdę popyt na piłkarzy Barcelony na rynku jest tak mały ?
0
Kiedy jest ślub Messiego i Antonelli?
3
Będzie można mówić po zakończeniu okienka. Nie radzę wierzyć we wszystko co piszą gazety, a chociażby sytuacja z Limą
0
Kurczę Arda nie masz szans na grę, za Neymara nie pogra, ani na ŚP nie pogra. Musi odejść
0
Ale, że Bale ?
1
I to się ceni, też bym chciał taką kadrę
0
Messi graj jak najdłużej, jesteś największym skarbem futbolu.
4
No już pluj na cały klub, bo gazety coś napiszą
0
A ja mam dość tych wszystkich gazet, nie wierzę w te brednie, dopóki klub, agent, piłkarz lub jakieś jego otoczenie nie potwierdzą tego to dla mnie nie ma tematu.
2
To już lepiej stawiać na wychowanków
0
Tu też wszystkie części obejrzane :)
0
DiCaprio uwielbiam więc z nim wszystko obejrzałem, a film faktycznie świetny
0
Czekam na kontynuację
0
Tu wszystko zaliczone ;D
0
ktoś poleci jakiś film dobry, najlepiej jakiś duet 2 świetnych aktorów( mężczyzna- mężczyzna, kobieta-mężczyzna
0
Droga do szczęścia z Leo DiCaprio i Kate Winslet, bardzo mocny film polecam
0
Równie dobrze mogę się Ciebie spytać gdzie był Messi na Parc Des Princes?
0
???? to jest twoja odpowiedź ?
1
Zrozum, że Iniesta to mądry człowiek i jeśli zauważy, że już nie daje rady to sam zejdzie ze sceny i da szansę młodym. Jednak obecnie Iniesta to nadal Top Class, zobaczymy w przyszłym sezonie