13

Z tym Dembele to poleciał. Szczerze mówiąc wątpię by kiedykolwiek był tak dobry jak dobry jest Neymar.

0

Wiele takich historii chodzi po Internecie, jak chociaż historia gościa co go nawiedziała kobieta bez twarzy, ja osobiście nie kupuję tego. Równie dobrze ktoś mógł się przebrać.

0

za Ancelottiego, sezon 2013/14

0

Każda okazja jest dobra do pośmiania się z Realu.

1

A ty co kibic Realu ?

0

Uważam, że rosyjski czy niemiecki bardziej mogą mi się przydać.

0

Uniwersytet Wrocławski.

1

Co myślicie o kierunku studiów filologia rosyjska ? Zakładając, że już ma się opanowany język angielski.

0

Bazylika w Watykanie również warta zobaczenia.

3

Czemu mało ciekawa ? Jutro trzymamy kciuki za Ajax, a w środę też hit na Parc Des Princes. To nie są słabe mecze.

9

A na mnie wielkie wrażenie zrobił Mascherano w 2014.

0

Remontada z PSG, to było niezwykłe dla każdego kibica, a jako kibic Barcy to o wiele bardziej przeżywasz mecze swojej ukochanej drużyny.

0

Krysia już w TOP 3 nie będzie, w tym sezonie same Serie A to tak jak nic.

0

Do tego widać, że to zawodnik z charakterem, silną psychiką.

3

O co chodzi Neymar i kupno Dembele ? Przecież Dembele by się w Barcy nie znalazł gdyby nie odejście Neymara. Chyba, ze chodzi ci wymiana Neymara za Dembele.

8

Dlaczego radio takie pytania zadaje na antenie ?

0

Komentarz usunięty

3

Ale ludzie wiedzą, że Atletico jest mocne, po prostu zawsze fajnie zobaczyć naburmuszonego Ronaldo.

1

Taka mentalność Polaków.

0

Co to ma być ? Ani Cou ani Dembouza, oby to było bajdurzenie.

0

Jak ktoś ciągnął w tamtym czasie to właśnie Neymar, Roberto zagrał kilka fajnych spotkań w pomocy pamiętam, ale to Neymar ciągnął.

8

Już bez przesady, że Roberto ciągnął Barcę

0

Siejesz panikę.

0

Wystarczy jeden mecz i tyle, kombinują ile się da w Hiszpanii.

0

Dobra, dobra. Każdy zrobi po swojemu. Już raz mecz Barcy w LM odpuściłem, a był to mecz z PSV i nie żałuję bo to była lipa. Na szczęście PSG z Liverpoolem nadrobiło.

1

A co to sobie nie można odpuścić 1 meczu Barcy gdy w tym czasie leci inny wielki mecz ?

4

Taktyk.

1

Zdecydowanie!

0

Ale dlaczego mieliby Realu nie stawiać na równi z tymi klubami ? Śmieszny to jesteś ty chłopie.

0

Też Dembouz grający na lewej i prawej stronie wygląda inaczej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?