Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no właśnie tak wpisałem, ale ciężko coś znaleźć sam kabel widzę tylko monitory z kablami a mój monitor to Acer K222HQL
0
Wie ktoś może co zrobić jeśli mam monitor ale bez okablowania całkowicie nic, nawet tego kabla, którym podłączam komputer z gniazdkiem, czy taki kabel można gdzieś dostać osobno ?
2
To jest tylko 9 milionów, a jeśli odejdzie Mascherano to zakup ŚO jest koniecznością absolutną
1
Tak i przy okazji grać 3 ŚO, z których 1 ma kontuzję na okres gdzie decydująca jest faza Pucharu Króla, a drugi Verma nie wiadomo czy da radę bez kontuzji.
0
Czyli pewnie w taka FIFE co kupiłem w sklepie stacjonarnym nie pogram z tego co zakupię na allegro
0
wie ktoś gdzie najlepiej kupić Playstation Plus, najlepiej tanio i jakiś sprawdzony sposób, widziałem, że jest coś na Allegro za drobne na 14 dni, ale nie wiem jak to działa w ogóle, wie ktoś coś, jakiś gracz PS4
0
Zauważyliście, że Deulofeu wygląda jak Kapitan Ameryka
18
Wielki powrót LLeidy z Sociedad przegrywali 2-0 wygrali 3-2 i awansowali Brawo!!
1
Dzięki
2
Na PS4 w FIFA 18 można zmienić język komentarza na angielski jeśli mam polską wersję gry, ktoś wie na 100 % ?
12
Co to w ogóle za porównanie z dupy do piłkarzy
0
Planuje kupić Fifa 18 ale zastanawiam się czy gdybym kupił polska wersje językowa to czy miałbym możliwość zmiany komentarza na angielski, ktoś wie ?
0
Jak myślicie czy warto kupować takie Nike Air Max Zero Essential ?https://runcolors.pl/sneakers/categories/air_max_zero_essential_876070-006.html
3
A idź się rozpędź i walnij głową w ścianę
0
A jakie my mamy inne rozwiązanie, bo chyba nie Digne, który jest lewym obrońcą
2
Szkoda, że Puyol już nie gra, brakuje mi go.
0
tak, bo Leo Messi to dyrektor sportowy...
3
Kung Fury hehe.
3
Jak Cillesenowi się znudzi bycie 2 bramkarzem to wtedy mógłby
3
Ortola ? A gdzie on miałby grać za kogo ? Ter Stegena ?
0
Haha
0
Proszę cię a ja będę oglądał Brazylię właśnie ze względu na Neymara i innych magików. Nie widzę powodu dla, którego nie miałbym oglądać ładnej piłki.
4
Z Douglasem po potrójną koronę
1
Co do tego sukcesu w Lidze Mistrzów to szczerze wątpię, że w ogóle uda im się z grupy wyjść w tym roku.
0
Jest dobry, ale myślę, że po sezonie odejdzie by grać częściej. Zresztą sam przed sezonem mówił, że chce grać.
0
Z City Jesus i De Bruyne, z United Pogba, z Chelsea nikt, z Tottenhamu Davinson Sanchez, Eriksen, Alli.
11
Co 2 strzał Zazy to gol. Szacun.
0
Thiago, za niedługo pewnie i za Neymarem zatęsknię
0
Nowe przymierze zostało zawarte poprzez przyjście Chrystusa. Sam Chrystus nauczał co i jak mamy robić i to na Ewangelii się teraz opieramy, a przynajmniej ja się na niej opieram.
0
Ale to Nowy Testament jest wyznacznikiem dla współczesności